Konkurs – wygraj urządzenia ogrodnicze!

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Tym razem do wygrania są aż dwie nagrody! Na ich wygranie ma szansę każdy, kto nadeśle zgłoszenie konkursowe i zaakceptuje regulamin konkursu.

Na czym polega Konkurs?

Ogród + aparat + kreatywność = świetna zabawa + możliwość wygrania nowego sprzętu ogrodniczego!

W dniach 28.04-18.05.2014 przyjmujemy zgłoszenia konkursowe (formularz zgłoszenia znajdziecie na stronie www.krysiak.pl/konkurs). Aby wziąć udział w konkursie, formularz ten należy prawidłowo wypełnić. Oprócz podania swoich danych (imię i nazwisko, adres e-mail) należy także nadesłać samodzielnie wykonane zdjęcie ogrodu, które pokazuje jak dbacie o swój ogród i dokończyć zdanie w specjalnie przeznaczonym do tego polu.

Uwaga! Nie zapomnijcie dodać zdjęcia. Zgłoszenia bez zdjęcia nie biorą udziału w konkursie. Na stronie formularza znajdziecie także regulamin konkursu i wszystkie zasady, z którymi należy się zapoznać.

Kilka słów o nagrodach

Spośród nadesłanych zgłoszeń wygrają dwa, które według subiektywnej oceny jury konkursowego będą najbardziej kreatywne. Nagrodą w konkursie za I miejsce jest Spulchniarka Brill Garden Boy. Natomiast II miejsce w konkursie zostanie nagrodzone Kosiarką bębnową Handy.

Obserwujcie także naszą stronę na Facebooku: www.facebook.com/SekretyOgrodu

Zgłoszenia możecie nadsyłać do 18.05.2014 (do godz. 23:59). Zwycięzcy zostaną wyłonieni 22.05.2014!

Powodzenia!

Weź udział w konkursie

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password

Facebook

*/?>
SKLEP