Pompy ciśnieniowe do wody

Zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w ogrodzie czy na działce rekreacyjnej niezwykle istotną kwestią jest zapewnienie stałego dostępu do wody, pralki czy toalety. Wymaga to zastosowania odpowiednich rozwiązań technicznych. W tym zakresie pomóc mogą pompy ciśnieniowe do wody. Są to jednak urządzenia o zróżnicowanych parametrach, dlatego należy zwrócić uwagę na to, aby dobrać odpowiednie urządzenie, które sprawdzi się w domowych warunkach, gdzie nie potrzebujesz drogiego, specjalistycznego sprzętu.

Elektryczne i spalinowe pompy do wody

W naszej ofercie znajdziesz zarówno efektywne pompy ciśnieniowe zasilane elektrycznie, jak i spalinowo. Spalinowe pompy ciśnieniowe cechują się zdecydowanie większą mocą, jednak oznacza to również większy rozmiar, wagę, a także poziom emitowanego hałasu. Najlepiej sprawdzą się tam, gdzie nie ma możliwości wykorzystania elektrycznej pompy ciśnieniowej. Należy jednak pamiętać, że w przeciwieństwie do elektrycznych odpowiedników, nie nadają się do stosowania w pomieszczeniach, w których brakuje odpływu powietrza. Pompy elektryczne są z kolei urządzeniami mniejszymi, lżejszymi, o mniejszej mocy.

Pompy zanurzeniowe do wody

Do przydomowego użytku polecane są pompy zanurzeniowe do wody. Ten model pompy posiada silnik przystosowany do pracy pod wodą, w związku z czym, należy umieścić pompę pod lustrem wody. Wśród nich wyróżnić można pompy do ogrodu, pompy do wody czystej oraz brudnej. Pompy do ogrodu idealnie sprawdzą się, gdy w swoim ogrodzie posiadasz fontannę lub oczko wodne. Natlenisz w ten sposób wodę i zapewnisz jej odpowiednią jakość dla stworzeń w niej żyjących. Pomogą Ci też wykorzystać deszczówkę, której użyjesz do mycia samochodu lub też podlewania roślin. Pompy ciśnieniowe do wody czystej wykorzystasz w przydomowym basenie lub dostarczając wodę do budynku. Modele do wody brudnej mogą z kolei posłużyć np. do odpompowania wody z zalanej piwnicy.

Pompy ciśnieniowe do wody dopasowane do Twoich potrzeb

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dostępnymi u nas urządzeniami. Zapewniamy bogaty wybór pomp elektrycznych i spalinowych, dzięki czemu wybierzesz najbardziej odpowiadający Ci model, który sprawdzi się w Twoim domu lub ogrodzie. Posiadamy sprzęt marek Lider, Grizzly, oraz Faworyt, co sprawia, że nasi klienci mają dostęp do dobrych jakościowo urządzeń. Ponadto nie zostawimy Cię również bez pomocy już po zakupie pompy ciśnieniowej do wody, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz również osprzęt do pomp, a także możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów. Również, gdy nie wiesz, po jaką pompę powinieneś sięgnąć, skontaktuj się z nami, a udzielimy porad i wesprzemy w dokonaniu właściwego wyboru. Gwarantujemy, że nasze pompy będziesz mógł bez problemu wykorzystać do dostarczenia wody do budynku lub używania deszczówki w swoim ogrodzie. Sprawdź szczegóły – zapraszamy serdecznie na zakupy już teraz.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved