Szybkie i wygodne czyszczenie kostki brukowej

Wszyscy chcemy, aby nasz dom oraz otaczające go tereny i powierzchnie prezentowały się schludnie i nienagannie. Dbamy o czystość, równo przyciętą trawę oraz nieskazitelną prezencję chodnika. Każdy posiadacz kostki brukowej wyłożonej przed domem lub w ogrodzie zdaje sobie jednak sprawę, że wymaga ona szczególnej pielęgnacji. Wszystko za sprawą wszędobylskich chwastów i mchów, które bardzo często niezłomnie atakują szczeliny między poszczególnymi elementami kostki. Prawidłowe i skuteczne pozbycie się chwastów wymaga bezkompromisowych działań, w tym wyrwania pędów wraz z korzeniami. Podejmowanie się tego jedynie przy użyciu rąk jest trudne, czasochłonne, a przede wszystkim sprawia, że nasze ciało przez długi czas znajduje się w niewygodnej pochylonej pozycji. Wiedząc, że wielu właścicieli domów bezskutecznie walczy z chwastami atakującymi płyty chodnikowe i kostki brukowe, producenci sprzętu ogrodowego odpowiedzieli na te potrzeby i opracowali urządzenia spalinowe, które mogą podjąć tę walkę ze zdecydowanie lepszym rezultatem.

Niezawodne urządzenie do czyszczenia kostki brukowej i tarasów

Urządzenia do czyszczenia fug i spoin pomiędzy płytami lub kostkami betonowymi to lekkie i ergonomiczne maszyny, które staną się Twoim ulubionym towarzyszem podczas przydomowych prac pielęgnacyjnych. Wyposażone są w specjalne stalowe szczotki, które bez litości rozprawiają się z uporczywymi chwastami. Niektóre urządzenia posiadają wymienną miękką, nylonową szczotkę, która jest natomiast przeznaczona do delikatnych powierzchni, np. pokrytych drewnem lub płytkami tarasów. Delikatne włosie nie uszkadza czyszczonej powierzchni. Odpowiednio wyprofilowany kształt urządzenia pozwala na wygodną i efektywną pracę również blisko krawędzi i krawężników. Jeśli jesteś właścicielem ogrodu lub podjazdu i regularnie zmagasz się z inwazją chwastów oraz mchów, te urządzenia są właśnie dla Ciebie! W naszej ofercie posiadamy maszyny dedykowane zarówno krótkiej, przydomowej pracy, jak i te z o wiele bardziej wydajnym silnikiem, przeznaczone do dłuższej pracy i większej powierzchni czyszczonej.

Wybierz czyszczarkę kostki brukowej z naszej oferty

Oferowane przez nas urządzenia to ergonomiczny i wygodny, ale przede wszystkim skuteczny sposób walki z chwastami i mchem okupującymi płyty i kostkę brukową. Teleskopowa rura pozwala na regulację wysokości urządzenia i dostosowanie jej do swoich potrzeb. Zapewnia to wygodną pracę bez potrzeby kucania, nadmiernego pochylania czy wkładania nieproporcjonalnej do uzyskanych efektów siły. Dostosować można również gumowy uchwyt, który jest miękki i komfortowy w użyciu, dzięki czemu podczas pracy dłonie nie nabawią się odcisków. Niektóre z urządzeń posiadają również możliwość zmiany prędkości działania. Nasze maszyny do czyszczenia kostki brukowej i tarasu są funkcjonalne, poręczne i w pełni poddają się regulacji, dzięki czemu możesz je precyzyjnie dostosować do swoich potrzeb, a praca z nimi stanie się przyjemnością.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved