3 produktów

Krawędziarki do trawy to praktyczne urządzenia ręczne, które umożliwiają wyraźne wytyczenie krawędzi między trawnikiem a ścieżką, chodnikiem, podjazdem czy miejscem wypoczynkowym. Dzięki nim możliwe jest nie tylko wizualne „uporządkowanie” przestrzeni i poprawienie estetyki ogrodu, ale też zapobiegnięcie wyrastaniu trawy między płytkami czy kostką brukową. W ofercie naszego sklepu internetowego Krysiak dostępna jest między innymi krawędziarka do trawy spalinowa.

Spalinowa krawędziarka do trawy – czy warto?

Spalinowa krawędziarka do trawy ma dwie podstawowe zalety, które sprawiają, że może być lepszym wyborem niż model elektryczny. Po pierwsze, w przeciwieństwie do elektrycznej, krawędziarka do trawy spalinowa nie jest ograniczona kablem, czyli – innymi słowy – jest całkowicie mobilna. Co więcej, sprzęt tego typu dysponuje znacznie większą mocą niż lekkie urządzenie na prąd.

Jednocześnie warto pamiętać o tym, że krawędziarka do trawy spalinowa jest urządzeniem bardziej zaawansowanym, przeznaczonym do użytku w wymagających warunkach przez profesjonalistów.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved