8 produktów

1.5 zł

12 zł

108.99 zł

55.99 zł

Zadbaj o estetykę swojego ogrodu

Prace w ogrodzie to nie tylko wszystkie prace pielęgnacyjne związane z roślinnością. Twój ogród składa się przecież również z wielu innych elementów. Korzystasz z mebli ogrodowych, mniejszych budynków gospodarczych, a także używasz podjazdu, czy też chodnika. Wszystkie te elementy z czasem po prostu się brudzą – tak samo, jak w domu wycierasz kurz, czy odkurzasz, tak też wyposażenie Twojego ogrodu również potrzebuje regularnego czyszczenia. Nie musimy chyba dodawać, że wyposażenie, z jakiego korzystasz w domowych wnętrzach, nie sprawdzi się na zewnątrz – musisz skorzystać z akcesoriów dedykowanych do prac w ogrodzie. Podstawą pod tym względem są myjki ciśnieniowe oraz szczotki myjące, które możesz wykorzystać zarówno w myjkach, jak i samodzielnie. Zobacz naszą bogatą ofertę uniwersalnych szczotek do myjek ciśnieniowych – zapraszamy na zakupy, jeżeli zależy Ci na zadbanej, estetycznej przestrzeni przy Twoim domu.

Uniwersalne szczotki do myjek ciśnieniowych

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą uniwersalnych szczotek do myjek ciśnieniowych, które możesz wykorzystać również samodzielnie z wodą wodociągową. Jest to sprzęt, który pozwoli Ci na znacznie skuteczniejsze czyszczenie powierzchni. Wybierając te akcesoria, zaoszczędzisz jednak nie tylko czas, ale też pieniądze, ponieważ użycie myjek, szczotek myjących, czy szczotek rotacyjnych pozwala na bardziej optymalne wykorzystanie wody. Pozytywne skutki wykorzystania tych akcesoriów odczujesz zatem również w swoim portfelu. Dla wygodniejszej pracy możesz wybrać szczotki myjące z naszej oferty, które wykorzystasz z dodatkowymi przedłużkami. Można aplikować na nie np. szampon lub wosk. Szczotki rotacyjne działają w ten sposób, iż obracają się pod wpływem strumienia wody, co zwiększa skuteczność ich pracy. Zakres prac, do których możesz użyć dostępnych u nas uniwersalnych szczotek do myjek ciśnieniowych, jest naprawdę bardzo szeroki. Możliwość ich używania z woskiem lub szamponem pozwala wykorzystać je do mycia samochodu. Będzie to też wybór doskonały do mycia mebli ogrodowych. Ponadto łącząc szczotkę myjącą z myjką ciśnieniową, zadbasz też o kostkę burkową, czy elewację budynku. Zapewniamy, że wyposażenie, po które sięgniesz, będzie funkcjonalne, a także posłuży Ci przez długi czas, ponieważ są to produkty renomowanych producentów, np. cenionej przez klientów marki GF. Jesteśmy pewni, że wyposażenie to sprawdzi się również w Twoim ogrodzie.

Estetyczny ogród i nie tylko

Dzięki produktom z naszego sklepu internetowego możesz zatroszczyć się o estetyczny wygląd nie tylko trawy i roślinności w ogrodzie, lecz też jego wyposażenia, a nawet elewacji budynku. Skorzystaj z możliwości dostępnych w naszej ofercie szczotek rotacyjnych i innych szczotek myjących – zarówno samodzielnie, jak też we współpracy z myjkami ciśnieniowymi. To wyposażenie, z którym żadne zabrudzenie w Twojej przestrzeni ogrodowej nie będzie Ci straszne! Zachęcamy do zakupów już dziś!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved