Świece zapłonowe
Oleje, smary i kanistry
Środki ochrony osobistej
Akcesoria i części do kosiarek
Akcesoria i części do pilarek
Akcesoria i części do kos i podkaszarek
Akcesoria i części do traktorów
Akcesoria i części do nożyc
Akcesoria i części do rozdrabniaczy
Akcesoria i części do wiertnic
Silniki
Akcesoria do łuparek
Akcesoria do pomp i hydroforów
Akcesoria i części do glebogryzarek
Akcesoria i części do wertykulatora
Akcesoria i części do zamiatarek

Kim jesteśmy?

Firma Krysiak Sp. z o.o. działa na rynku od 1990 roku. Prowadzimy sprzedaż maszyn i urządzeń ogrodniczych własnych marek, w tym Faworyt, Lider, Handy oraz 4garden, które doskonale przyjęły się na rynku i znalazły uznanie w oczach szerokiego grona użytkowników. W asortymencie posiadamy również sprzęt wielu renomowanych europejskich producentów, takich jak Texas, Grizzly, Limpar czy Gloria. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami. W naszej ofercie znaleźć można sprzęt, który przyda się osobom zawodowo lub hobbystycznie zajmującym się ogrodami, przycinaniem drzew oraz aranżacją terenów zielonych.

liderplus 1
lider 1
handy_prime 1
handy 1
gardyer 1
faworytpro 1
faworyt 1
4garden 1
liderplus 1
lider 1
handy_prime 1
handy 1
gardyer 1
faworytpro 1
faworyt 1
4garden 1
liderplus 1
lider 1
handy_prime 1
handy 1
gardyer 1
faworytpro 1
faworyt 1
4garden 1

Dlaczego my?

Od przeszło 30 lat stale poszerzamy naszą ofertę produktową oraz usługową. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i sklepy z profesjonalnym sprzętem ogrodniczym. Na terenie całej Polski znaleźć można nasze punkty serwisowe, w których przeprowadzamy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Nie tylko prowadzimy sprzedaż sprzętu, ale mamy również własną wypożyczalnię zlokalizowaną w podpoznańskim Baranowie. Zawsze staramy się pomóc naszym klientom w wyborze odpowiedniego urządzenia, a także zapewniamy przeszkolenie w zakresie jego prawidłowego i bezpiecznego użytkowania. Dodatkowo zapewniamy profesjonalny serwis oraz możliwość odbioru zepsutego/zużytego sprzętu bezpośrednio od Klienta.

Sklep stacjonarny

Nasz salon ekspozycyjny mieści się w Baranowie w województwie wielkopolskim. Znajduje się w nim szeroka oferta różnorodnych urządzeń, a pośród nich przede wszystkim: maszyny ogrodnicze, sprzęt leśny, sprzęt komunalny. Wizyta w sklepie stacjonarnym to doskonała okazja do dokładnego przyjrzenia się urządzeniom, a także do przedstawienia swoich pytań i wątpliwości konsultantom. Nasi doświadczeni sprzedawcy oraz doradcy techniczni zawsze są gotowi, by służyć radą, odpowiedzieć na nurtujące kwestie oraz pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Nasz zespół

W firmie Krysiak jesteśmy dumni z naszych ludzi. Nasz zespół jest pełen pasji, utalentowany i zmotywowany do przesuwania granic tego, co jest możliwe. Zapraszamy do poznania twarzy stojących za marką – od twórców produktów, po kreatywnych myślicieli i ekspertów ds. obsługi klienta – i dowiedzenia się, dlaczego wybrali Krysiak na swój dom.
Dołącz do nas i przenieś nasze produkty i usługi na wyższy poziom!

Nasze wartości

Z myślą o naszych Klientach dbamy o najwyższą jakość obsługi oraz dostarczamy najlepsze produkty. O naszej renomie świadczą pozytywne opinie zadowolonych klientów, które znaleźć można nie tylko na naszej stronie głównej, ale też pod konkretnymi produktami. Pragniemy dalej rozwijać naszą ofertę, odpowiadając na potrzeby Klientów z różnych segmentów - zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców z branży ogrodniczej i nie tylko. Możesz rozwijać swoją firmę lub poświęcać czas swojej pasji, jaką jest praca w ogrodzie - my dostarczymy Tobie doskonałej jakości sprzęt, który ułatwi realizację każdego projektu!
Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved