Tarcza tnąca – czym jest?

Praktycznym sprzętem, który często używamy w naszych ogrodach, a także na większych terenach zielonych, jest kosa spalinowa. Pozwala ona dotrzeć w miejsca, w które nie masz szans wjechać zwykłą kosiarką, dzięki czemu dany teren może być estetyczny i wypielęgnowany pod każdym względem, w każdym, nawet najtrudniej dostępnym miejscu. Na wyposażeniu każdej kosy jest element tnący, którym jest tarcza tnąca. Możesz też zakupić go jako samodzielne wyposażenie z oferty naszego sklepu internetowego.

Najlepsze tarcze tnące do kos spalinowych

Tarcze tnące to wysokiej jakości, solidnie wykonany osprzęt, który pozwala na skuteczną pracę posiadaną przez Ciebie maszyną. W naszej ofercie znajdziesz solidne, wytrzymałe tarcze, wykonane ze stali. Materiał ten sprawia nie tylko, że tarcze doskonale sprawdzają się w pracy, ale też jest możliwość ich naostrzenia pilnikiem. Jest to wyposażenie dwustronne, dlatego, gdy jedna strona używanej przez Ciebie tarczy się stępi, wystarczy, że odwrócisz ją na drugą stronę, aby móc jej wciąż używać. Akcesoria z naszej oferty przeznaczone są do zastosowania w kosach spalinowych i elektrycznych z przekładnią kątową. W zależności od swoich potrzeb, możesz wybrać tarcze 3-, 4-, 8-, a nawet 60-, czy 80-zębowe. Tarcze 3- i 4-zębowe są najczęściej wybieranymi akcesoriami do potrzeb indywidualnych użytkowników w prywatnych ogrodach, gdyż bez problemu poradzą sobie z trawą, chwastami, a nawet cieńszymi gałązkami. Akcesoria o większej liczbie zębów przeznaczone są do bardziej zaawansowanych prac, gdzie potrzebne są wydajniejsze, bardziej wytrzymałe rozwiązania. Jeszcze jednym parametrem tarczy tnącej, na który warto zwrócić uwagę podczas zakupów, jest jej średnica robocza. Zewnętrzne średnice robocze dostępnych u nas tarcz mają przeważnie 230 i 255 mm, natomiast wewnętrzne – 25,4 oraz 20 mm. Zakup nowej tarczy tnącej jest konieczny, gdy obecnie używana przez Ciebie uległa zużyciu i nie sprawdza się podczas pracy. Nie należy też pod żadnym pozorem podejmować się samodzielnych napraw tarcz, gdyż może to zagrażać pracy maszyny, a także Twojemu bezpieczeństwu. Jeśli zatem tarcza tnąca w kosie spalinowej, którą używasz, nie spełnia już swojej funkcji tak dobrze, jak kiedyś, nie szukaj za wszelką cenę oszczędności i domowych sposobów na rozwiązanie tej sytuacji – potrzebujesz nowej, sprawnej, wysokiej jakości tarczy, która przywróci dawną funkcjonalność Twojego sprzętu. Wszystko, czego potrzebujesz do swojej kosy spalinowej, odnajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Wybierz wyposażenie do swojej kosy spalinowej

W sklepie internetowym Krysiak możesz liczyć na najlepsze akcesoria do swojej kosy spalinowej dostępne w atrakcyjnych cenach, a także profesjonalną pomoc naszych specjalistów. Zapoznaj się ze szczegółami oferowanych przez nas tarczy tnących do kos spalinowych i przywróć swojemu narzędziu do koszenia dawną świetność, abyś mógł znów skutecznie zadbać o każdy ogród.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved