Akumulatorowe dmuchawy do liści

Coraz krótsze i chłodniejsze dni oznaczają jedno – jesień nadchodzi coraz większymi krokami. To oznacza, że lada dzień będzie trzeba zabrać się za ostatnie prace, przygotowujące przydomowy ogród na jesień, a później zimę. Do niezbędnych działań na tym polu należy sprzątnięcie suchych liści z trawników, podjazdu i ścieżek w ogrodzie. Można to oczywiście zrobić w sposób tradycyjny, używając grabi, ale… po co? Oferowane przez nas odkurzacze i akumulatorowe dmuchawy do liści przyspieszą Twoją pracę i sprawią, że stanie się ona znacznie prostsza!

Dmuchawa do liści na akumulator – jakie ma zalety?

Dmuchawa do liści na akumulator to praktyczne urządzenie, umożliwia szybkie i wygodne zdmuchnięcie zalegających na trawniku liści i innych odpadków w jedno miejsce w celu umieszczenia ich w worku lub śmietniku. W ofercie sklepu Krysiak znajdziesz także tego typu urządzenia elektryczne, wyposażone w przewód i wymagające stałego dostępu do zasilania, oraz spalinowe. Jakie zalety na ich tle ma dmuchawa akumulatorowa?

  • Dmuchawa do liści akumulatorowa jest całkowicie mobilna – to duża zaleta, jeśli porównamy ten model z urządzeniami elektrycznymi. Modele wyposażone w przewód mogą być użytkowane tylko tam, gdzie jest stały dostęp do sieci elektrycznej. Z kolei dmuchawy do liści akumulatorowe są całkowicie mobilne,
  • Urządzenia na akumulator nie wydzielają spalin podczas pracy – można powiedzieć, że całkowitą mobilność gwarantuje również model spalinowy. Jest to oczywiście prawda, jednak trzeba zaznaczyć, że w przeciwieństwie do urządzeń wyposażonych w silnik spalinowy, dmuchawa akumulatorowa nie emituje spalin do środowiska i pracuje ciszej,
  • Dmuchawy do liści akumulatorowe są z reguły lżejsze – w porównaniu do urządzeń spalinowych, modele wyposażone w akumulator cechują się mniejszą wagę. Podstawowe modele ważą zaledwie niecałe 1,5 kg.

W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć dmuchawy akumulatorowe do najbardziej uznanych producentów, takich jak Lider, Texas czy 4garden.

Dmuchawa do liści na baterie – o czym trzeba pamiętać?

Dmuchawa do liści na baterie to urządzenie wyjątkowo praktyczne, jednak trzeba pamiętać o jego specyfice. Przede wszystkim należy mieć świadomość tego, że akumulator wymaga regularnego ładowania, które trwa zazwyczaj kilka godzin. Dlatego przed rozpoczęciem pracy trzeba upewnić się, że bateria jest naładowana i nie „odmówi posłuszeństwa” w trakcie pracy.

Urządzenia z tej kategorii lepiej sprawdzają się do pracy w przydomowym ogrodzie. Dla większości profesjonalistów może być odkurzacz spalinowy o większej mocy.

Dmuchawa a odkurzacz akumulatorowy do liści

W tej kategorii można znaleźć także takie urządzenia jak odkurzacz do liści akumulatorowy. Choć tak jak dmuchawa przydaje się on podczas sprzątania liści, odkurzacz ogrodowy akumulatorowy działa na nieco innej zasadzie.

Odkurzacz akumulatorowy do liści to sprzęt, który zamiast wydmuchiwać powietrze i w ten sposób przegarniać liście, wsysa je wraz z liśćmi i odpadkami do wewnątrz. Odkurzacz do liści akumulatorowy jest wyposażony w pojemny worek (zazwyczaj o pojemności około 30-40 litrów), do którego trafiają wszystkie odpadki.

Zaleta tego rozwiązania jest oczywista: osoba wykonująca prace ogrodowe nie musi regularnie schylać się, by ręcznie pakować do worka lub śmietnika suche liście. Odkurzacz ogrodowy przyda się przede wszystkim wtedy, gdy prace porządkowe trzeba przeprowadzić na dużym terenie lub gdy podczas prac panuje wietrzna pogoda.

Dmuchawy do liści akumulatorowe w sklepie Krysiak

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić odkurzacz ogrodowy, czy też uważasz, że lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie dmuchawa akumulatorowa do liści, w naszym sklepie internetowym Krysiak znajdziesz to, czego potrzebujesz. Możesz też wybrać urządzenie 2 funkcyjne uniwersalne 2w1 czyli odkurzaczo -dmuchawę. Oferujemy również profesjonalną pomoc na każdym etapie dokonywania zakupu – jeśli nie wiesz, która dmuchawa do liści na baterie będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości i pomożemy dokonać odpowiedniego wyboru!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved