Dlaczego warto wybrać dmuchawę akumulatorową?

Każda pora roku wiąże się ze specyficznymi pracami, jakimi musisz zająć się w swoim ogrodzie, chcąc zadbać o jego stan, a także estetyczny wygląd. Jesienią głównym problemem stają się opadające liście. Poza tym, że ogród pełen leżących liści nie prezentuje się zbyt efektownie, liście mogą też np. ograniczać dostęp do światła roślinom i utrudniać im pobieranie wody. Nie powinieneś mieć więc żadnych złudzeń – zależy Ci na swojej przestrzeni ogrodowej, musisz wysprzątać więc liście. Grabie i inne ręczne metody to godziny męczącej pracy przynoszącej niezbyt zadowalający efekt. Warto pomyśleć zatem o wygodniejszym rozwiązaniu, które pomoże Ci uporać się z tym problemem. Dmuchawy spalinowe to jednak urządzenie przeznaczone dla profesjonalnych firm, pracujących na dużych i zróżnicowanych terenach. Dla prywatnego, indywidualnego użytkownika chcącego zadbać o swój ogród, wybór taki byłby po prostu zbyt drogi i nieopłacalny, ponieważ nie byłoby potrzeby wykorzystania pełni możliwości urządzenia. Z pomocą przychodzi w związku z tym inne wyposażenie, również dostępne w naszym sklepie internetowym – akumulatorowe odkurzacze ogrodowe i dmuchawy do liści. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami technicznymi naszych urządzeń i wyboru wyposażenia do swojego ogrodu.

Dmuchawy i odkurzacze akumulatorowe do liści

W naszej ofercie posiadamy odkurzacze i dmuchawy akumulatorowe marek Lider, Texas i 4Garden. Dmuchawy osiągają maksymalna prędkość wydmuchu powietrza sięgającą ponad 200 km/h. To niewielkie urządzenia o wadze dochodzącej zaledwie do 2 kilogramów, dzięki czemu możliwa jest wygodna praca z nimi dla każdego użytkownika. Z ich pomocą możesz nie tylko zdmuchnąć liście, lecz też lekkie odpadki, czy świeży śnieg. Będzie to więc wyposażenie, które posłużyć może przez dłuższą część roku niż tylko jesienią.

Akumulatorowe odkurzacze do liści 4Garden, które oferujemy, posiadają też funkcję dmuchawy. W ich przypadku prędkość powietrza podczas pracy dochodzi do 230 km/h. Wykorzystanie urządzenia jako odkurzacz możliwe jest dzięki funkcji odwrócenia ciągu, pojemnemu workowi na liście mieszczącemu 45 litrów, a także systemowi rozdrabniającemu zbierane elementy w stosunku 8:1. Wybierając to rozwiązanie, nie tylko zbierzesz liście w jedno miejsce, ale też od razu załadujesz je do worka bez konieczności ich ręcznego przenoszenia z ziemi. Worek bez problemu opróżnisz dzięki zapięciu na zamek błyskawiczny. To opcja bardzo wygodna w szczególności, gdy dysponujesz ogrodem większych rozmiarów i chcesz ułatwić oraz przyspieszyć swoją pracę pielęgnacyjną w danym miejscu.

Zobacz szczegóły oferty

Zapoznaj się ze szczegółami technicznymi akumulatorowych dmuchaw i odkurzaczy do liści i wybierz urządzenie, które ułatwi Twoje jesienne, a także zimowe prace w przydomowym ogrodzie. Postaw na rozwiązania sprawdzone, skuteczne i pochodzące ze sprawdzonego źródła. Zaufaj doświadczonym specjalistom ze sklepu internetowego Krysiak.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2023 Krysiak. All rights reserved