wertykulacja trawnika
05Mar

Wiosenna wertykulacja trawnika krok po kroku

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią rozpoczyna się sezon na pracę w ogrodzie. Co zrobić, aby nasz trawnik cieszył nas przez cały ten czas pięknym wyglądem? Obowiązkowym zabiegiem jest wertykulacja…

Czytaj dalej
przygotuj się do wiosny w ogrodzie
03Mar

Przygotuj się do wiosny w ogrodzie!

Wiosna coraz bliżej, co oznacza, że nasz ogród wymaga odpowiedniego przygotowania do rozpoczynającego się sezonu. Właśnie dlatego czas zakasać rękawy i zabrać się do pracy! Jakie prace należy wykonać i jaki sprzęt nam w tym pomoże? Zapraszamy do lektury!

Czytaj dalej
gleba pod uprawę warzyw
15Lut

Gleba pod uprawę warzyw – jak ją przygotować?

Gleba pod uprawę warzyw wymaga szczególnego przygotowania. W dzisiejszym artykule podpowiemy, dlaczego warto zaopatrzyć się w glebogryzarkę.

Czytaj dalej
wycinka drzew w ogrodzie
28Sty

Wycinka drzew w ogrodzie – jak to zrobić legalnie?

Wycinka drzew w ogrodzie wymaga konkretnych pozwoleń. Jak zatem przeprowadzić ją zgodnie z prawem? Zapraszamy do lektury!

Czytaj dalej
odśnieżarka spalinowa
27Sty

Odśnieżarka spalinowa – 5 najważniejszych zalet

Zastanawiasz się, czy odśnieżarka spalinowa będzie dobrym zakupem? Sprawdź jakie zalety wiążą się z jej używaniem i przekonaj się jaka jest pożyteczna!

Czytaj dalej
bledy-popelniane-podczas-odsniezania
21Sty

Najczęstsze błędy popełniane podczas odśnieżania kostki brukowej

Zastanawiasz się, jak prawidłowo odśnieżać? Sprawdź, jakie są najczęstsze błędy popełniane podczas odśnieżania kostki brukowej i staraj się ich unikać!

Czytaj dalej
iglaki-w-ogrodzie
14Sty

Iglaki w ogrodzie – wszystko o zimowej pielęgnacji

Gdy wszystkim drzewom i krzewom jesienią opadają liście, iglaki w ogrodzie cieszą nas swoim pięknym wyglądem cały czas. Musimy jednak pamiętać, że w okresie zimowym wymagają one szczególnej pielęgnacji. O…

Czytaj dalej
konserwacja-narzedzi-ogrodniczych
11Sty

Konserwacja narzędzi ogrodniczych po sezonie

Po sezonie prac ogrodowych warto odpowiednio zabezpieczyć wszystkie sprzęty i zakonserwować je na zimę tak, aby na wiosnę znowu mogły nam służyć. Nieodpowiedni sposób ich przechowywania może sprawić, że będą narażone na uszkodzenia. Jak przeprowadzić konserwację i na co zwrócić szczególną uwagę? Zapraszamy do lektury!

Czytaj dalej
jaka-odsniezarke-wybrac
22Gru

Nie daj się zaskoczyć zimie! Jaką odśnieżarkę wybrać?

Szukasz dobrej jakości odśnieżarki spalinowej lub elektrycznej? Sprawdź czym się różnią i który model lepiej wybrać do odśnieżania!

Czytaj dalej
luparka-do-drewna
27Lis

Łuparka do drewna – jaką wybrać?

Zimniejsze miesiące wymuszają rozpoczęcie sezonu grzewczego, który wymaga odpowiedniego przygotowania. Jednym z najczęściej wybieranych materiałów opałowym jest drewno, jednak należy je we właściwy sposób pociąć, aby zmieściło się w otwór…

Czytaj dalej

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password

Facebook

*/?>
SKLEP