łuparka do drewna
22paź

Łuparka do drewna – dla kogo to dobry wybór?

Łuparka do drewna to sprzęt, który może mieć bardzo pozytywny wpływ na jakość życia. Jest to inwestycja na lata, która raz na zawsze pozwoli Ci pożegnać się z niebezpieczną i czasochłonną pracą fizyczną, jaką jest obróbka drewna na opał.

Czytaj dalej
jesienne prace w ogrodzie
12paź

Jesienne prace w ogrodzie – jakie urządzenia wybrać?

Posiadanie własnego ogrodu wiąże się z masą pracy o każdej porze roku. Jesienne prace w ogrodzie oznaczają, że należy zadbać o przygotowanie roślin i drzew na nadchodzące przymrozki, uprzątnąć letnie akcesoria i pozbyć się spadających liści. W takiej sytuacji niezastąpione okazują się przeróżne narzędzia, które nie tylko ułatwiają wykonywanie tych działań, ale również je przyspieszają.

Czytaj dalej
zamiatarka
08paź

Zamiatarka – czy warto ją kupić?

Zamiatarka to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które sprawdzi się zarówno do domowego, jak i do profesjonalnego użytku. Dowiedz się, jakie ma zalety!

Czytaj dalej
wertykulacja a aeracja trawnika
28wrz

Wertykulacja a aeracja trawnika – czym się różnią?

Gęsty, zadbany trawnik stanowi wizytówkę każdego ogrodu. Jednak czasem, nawet pomimo regularnego podlewania, nawożenia i koszenia, nie wygląda on tak, jakbyśmy to sobie wyobrażali. Często jest to wynik zaniedbania dwóch podstawowych czynności, jakie powinny być raz na jakiś czas wykonywane. Wertykulacja a aeracja trawnika – czym są te zabiegi pielęgnacyjne oraz dlaczego warto o nich pamiętać?

Czytaj dalej
nożyce do żywopłotu
03wrz

Nożyce do żywopłotu – akumulatorowe czy elektryczne?

Nożyce do żywopłotu to niezbędne wyposażenie dla osób, które chcą mieć ogród pełen zadbanej roślinności. Które lepiej wybrać: akumulatorowe czy elektryczne?

Czytaj dalej
kosiarka listwowa
24sie

Kosiarka listwowa – czy to dobra inwestycja?

Kosiarka listwowa to bez wątpienia idealny sprzęt przeznaczony do pracy w trudnych warunkach, rolnictwie i leśnictwie! Przekonaj się sam, czy urządzenia tego typu mogą okazać się dobrą inwestycją i kto w szczególności powinien rozważyć ich zakup.

Czytaj dalej
zakup pilarki spalinowej
17sie

Zakup pilarki spalinowej – na co zwrócić uwagę?

Pilarka to niezbędne urządzenie w każdym domu. Jest to dosyć proste w obsłudze urządzenie, które potrafi być nieocenioną pomocą podczas wszystkich prac na działce i w ogrodzie. Właśnie dlatego zakup pilarki spalinowej to spore wyzwanie, dlatego sprawdź, na jakie parametry zwrócić uwagę podczas poszukiwań odpowiedniego modelu!

Czytaj dalej
koszenie łąki kwietnej
10sie

Koszenie łąki kwietnej – jak zrobić to prawidłowo?

Chyba wszyscy zgodzą się ze stwierdzeniem, że łąki kwietne prezentują się przepięknie – szczególnie wiosną i latem, gdy ich sielski wygląd zachwyca wszystkie osoby przechodzące obok. Wydawać by się mogło, że tego typu powierzchnia nie wymaga żadnej szczególnej pielęgnacji, ale realia są nieco inne. Dowiedz się, jak i kiedy powinno odbywać się koszenie łąki kwietnej oraz co jeszcze robić, aby wyglądała możliwie jak najlepiej.

Czytaj dalej
prysznice ogrodowe
22lip

Prysznice ogrodowe skutecznym sposobem na upały!

Upalne, letnie dni potrafią dać w kość każdemu – niekiedy nawet dzieci, które uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu wolą schować się w domu. Mało osób wie, że jest na to dobry i niezawodny sposób – mowa tutaj o prysznicach ogrodowych, które gwarantują niesamowitą wygodę i rozrywkę we własnej przydomowej przestrzeni.

Czytaj dalej
skuteczne podlewanie roślin
22lip

Skuteczne podlewanie roślin w ogrodzie

Jak dobrze wiadomo, posiadanie własnego ogrodu wiąże się z wieloma dodatkowymi obowiązkami. Jedną z podstawowych czynności koniecznych do wykonania jest podlewanie roślin. Jak robić to dobrze i skutecznie?

Czytaj dalej

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password

Facebook

*/?>
SKLEP