97 produktów

1205 zł

1049 zł

1325 zł

Kosiarki spalinowe z napędem i bez

Zdrowy i estetyczny wygląd trawnika przyciąga spojrzenia pełne zachwytu. Aby zadbać o rewelacyjną kondycję trawy porastającej posesję wokół domu, należy skorzystać z pomocy profesjonalnych urządzeń ogrodowych. Dysponując trawnikiem na znacznej powierzchni, zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie wybór modelu spalinowego, dodatkowo wyposażonego w napęd. Dzięki temu będziesz mógł sprawnie przystrzyc trawę, nadając posesji zadbany wygląd. W naszym asortymencie proponujemy wydajne kosiarki spalinowe na duże powierzchnie, sprawdzające się zarówno w przydomowych ogrodach, jak i na rozległych działkach rekreacyjnych.

Efektywne kosiarki spalinowe na duże powierzchnie

Spalinowa kosiarka z napędem to urządzenie wyposażone w napęd na tylne koła, dzięki czemu nie wymaga używania siły do pchania i kierowania nim. Po uruchomieniu sprzętu wystarczy nadzorować jego kierunek poruszania się, a także sterowanie na zakrętach czy podczas omijania większych przeszkód. Kosiarki spalinowego tego typu są wyposażone w przekładnię napędową, która umożliwia poruszanie się urządzenia po strzyżonym terenie. Wysoka automatyzacja modeli z napędem nie jest powodem do obaw o zbyt szybkie tempo koszenia – standardowa prędkość poruszania się kosiarki przypomina wolny marsz, dlatego z łatwością poradzi sobie z nią każdy użytkownik. Dodatkowo wybrane modele posiadają regulowaną prędkość jazdy, co znacznie ułatwia manewrowanie kosiarką.

Na co zwrócić uwagę wybierając kosiarkę spalinową?

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama profesjonalnych kosiarek spalinowych z napędem o odmiennych parametrach. Decydując się na zakup modelu tego typu, warto wziąć pod uwagę w szczególności moc oraz szerokość koszenia. Najpopularniejsze urządzenia do koszenia trawy zasilane benzyną posiadają moc od 3,5 do 6 KM, co niemal bezpośrednio przekłada się na maksymalną szerokość koszenia. Im większa moc kosiarki, tym większy możliwy zakres pracy. Szukając modelu dopasowanego do swoich potrzeb, należy również uwzględnić kilka dodatkowych elementów wyposażeniowych, takich jak centralny mechanizm regulacji wysokości koszenia, a także regulacja szybkości przemieszczania się urządzenia.

Możliwości i ograniczenia dużych kosiarek spalinowych z napędem

Jak każde urządzenie służące do pielęgnacji trawnika, jak również kosiarki spalinowe z napędem posiadają zarówno szereg zalet, jak i drobne wady. Zdecydowanie największą korzyścią posiadania dużej kosiarki spalinowej z napędem jest sprawne i wydajne koszenie nawet dużych połaci trawników przy relatywnie krótszym czasie pracy. Ponadto model wyposażony w napęd nie wymaga używania siły, dlatego koszenie trawy na prostym terenie będzie łatwe i przyjemne. Pewnym ograniczeniem, w szczególności dla osób starszych, może być duża waga tego urządzenia. Wówczas manewrowanie kosiarką między kolejnymi zakrętami czy zakamarkami może spotykać się z oporem, tym samym narażając użytkownika na drobne niedogodności. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą i wyboru odpowiedniego urządzenia już teraz.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2022 Krysiak. All rights reserved