Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
wynajmu urządzeń ogrodniczych

Zadzwoń
+48 61 650-75-33

Potrzebujesz danego urządzenia tylko na określony czas lub chcesz je przetestować przed zakupem? Skorzystaj z usług naszej wypożyczalni – znajdziesz w niej wszystkie niezbędne urządzenia i maszyny do pielęgnacji ogrodu. Zapewniamy również fachową pomoc w doborze sprzętu oraz kompleksowe przeszkolenie z jego obsługi.

<h2>Glebogryzarka tylna z napędem</h2>

Glebogryzarka tylna z napędem

Cena za dobę : 130 zł
Kaucja : 300 zł

Idealna do przekopania dużego obszaru ziemi. Glebogryzarka posiada napęd na przednie koła co znacznie ułatwia pracę, szerokość robocza 48 cm.

<h2>Glebogryzarka duża</h2>

Glebogryzarka duża

Cena za dobę : 100 zł
Kaucja : 300 zł

Idealna do przekopania dużego obszaru ziemi. Zastępując tradycyjny szpadel i widły wyręcza w takich czynnościach jak spulchnianie gleby, rozbijanie dużych brył ziemi czy wyrównywanie jej powierzchni. Sprzęt można także wykorzystać do pielenia chwastów. Szerokość robocza 55 cm.

<h2>Glebogryzarka mała</h2>

Glebogryzarka mała

Cena za dobę : 70 zł
Kaucja : 200 zł

Sprawdza się w przypadku niewielkich i wąskich powierzchni, a więc w ogródkach, przydomowych warzywnikach, szklarniach i tunelach. Służy spulchnianiu ziemi czy mieszaniu nawozu z glebą. Dzięki niedużym rozmiarom jest łatwa do przenoszenia i przewożenia samochodem. Szerokość robocza 38 cm.

<h2>Walec 55 cm / 40 l</h2>

Walec 55 cm / 40 l

Cena za dobę : 40 zł
Kaucja : 100 zł

Przydatny podczas zakładania trawnika i jego sezonowej pielęgnacji. Służy także wyrównywaniu i przygotowywaniu podłoża do zasadzenia roślin ozdobnych. Istnieje możliwość zamontowania do sprzętu obręczy z kolcami – wówczas może być wykorzystany do aeracji trawnika.

<h2>Siewnik pchany</h2>

Siewnik pchany

Cena za dobę : 40 zł
Kaucja : 100 zł

Do wysiewu materiału siewnego, np. trawy. Pojemność ok 30l, zasięg 2-3m.

<h2>Wertykulator</h2>

Wertykulator

Cena za dobę : 120 zł
Kaucja : 400 zł

Służy rozluźnianiu i napowietrzaniu podłoża oraz pobudzaniu trawy do szybszego krzewienia się. Jednocześnie niszczy mchy i inne chwasty. Zabieg wertykulacji zapewnia utrzymanie trawnika w jak najlepszej kondycji. Szerokość robocza 40 cm.

<h2>Kosiarka</h2>

Kosiarka

Cena za dobę : 70 zł
Kaucja : 200 zł

Elektryczna, spalinowa – każda z nich to gwarancja zadbanego, równo przystrzyżonego trawnika. Sprawdzą się zarówno w przydomowych ogródkach, jak i przestrzeniach miejskiej zieleni. Szerokość robocza 46 cm.

<h2>Kosa spalinowa</h2>

Kosa spalinowa

Cena za dobę : 70 zł
Kaucja : 200 zł

Praktyczne urządzenie ogrodowe, które doskonale sprawdza się w miejscach, do których nie ma dostępu kosiarka (przy trawnikach, rabatach, ogrodzeniu) lub na rozległych i nierównych terenach porośniętych wysokimi roślinami o twardych łodygach.

<h2>Kosa spalinowa na kołach</h2>

Kosa spalinowa na kołach

Cena za dobę : 70 zł
Kaucja : 200 zł

Praktyczne urządzenie ogrodowe, które doskonale sprawdza się w miejscach, do których nie ma dostępu kosiarka (przy trawnikach, rabatach, ogrodzeniu) lub na rozległych i nierównych terenach porośniętych wysokimi roślinami. Odciąża kręgosłup jak w przypadku używania tradycyjnej kosy spalinowej.

<h2>Pilarka spalinowa</h2>

Pilarka spalinowa

Cena za dobę : 70 zł
Kaucja : 200 zł

Jej głównymi zaletami jest mobilność i wytrzymałość. Sprawdza się w wycince drzew, podczas prac remontowo-budowlanych i dekarskich, a także w celu przygotowania drewna opałowego.

<h2>Pilarka elektryczna</h2>

Pilarka elektryczna

Cena za dobę : 50 zł
Kaucja : 100 zł

Zasilana silnikiem elektrycznym, lżejsza i emitująca niski poziom hałasu. Do jej działania niezbędny stały dostęp do źródła zasilania. Jest najlepszym rozwiązaniem do pracy w przydomowych ogrodach.

<h2>Pilarka elektryczna na wysięgniku</h2>

Pilarka elektryczna na wysięgniku

Cena za dobę : 60 zł
Kaucja : 100 zł

Przeznaczona do użytku w gospodarstwach domowych do przycinania gałęzi. Maksymalna długość ok 2,5 m oraz regulowany kąt pracy zapewnia komfortowe użytkowanie.

<h2>Rozdrabniacz elektryczny</h2>

Rozdrabniacz elektryczny

Cena za dobę : 70 zł
Kaucja : 200 zł

Mobilne, łatwe w obsłudze urządzenie pozwalające rozdrobnić i skompostować przycięte lub połamane gałęzie drzew i krzewów. Nie tylko pozwala utrzymać porządek w ogrodzie, ale również dostarcza doskonałego materiału na ściółkę. Max. średnica gałęzi 4 cm

<h2>Rozdrabniacz spalinowy</h2>

Rozdrabniacz spalinowy

Cena za dobę : 100 zł
Kaucja : 300 zł

Mobilne, łatwe w obsłudze urządzenie pozwalające rozdrobnić i skompostować przycięte lub połamane gałęzie drzew i krzewów. Nie tylko pozwala utrzymać porządek w ogrodzie, ale również dostarcza doskonałego materiału na ściółkę. Lej boczny do 5 cm średnicy, z góry noże bijakowe do 2 cm gałęzie

<h2>Rozdrabniacz spalinowy z wyrzutem</h2>

Rozdrabniacz spalinowy z wyrzutem

Cena za dobę : 150 zł
Kaucja : 300 zł

Mobilne, łatwe w obsłudze urządzenie pozwalające rozdrobnić i skompostować przycięte lub połamane gałęzie drzew i krzewów. Nie tylko pozwala utrzymać porządek w ogrodzie, ale również dostarcza doskonałego materiału na ściółkę. Rozdrabnia gałezie do 5 cm grubości. Posiada wyrzut góry umożliwiający wysyp trocin na przyczepkę.

<h2>Nożyce spalinowe</h2>

Nożyce spalinowe

Cena za dobę : 70 zł
Kaucja : 200 zł

Niezbędne narzędzie do pielęgnacji i sezonowego przycinania krzewów ozdobnych i żywopłotów. Umożliwiają łatwe i czyste cięcie przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa ich użytkowania, bez konieczności podłączenia do prądu.

<h2>Nożyce elektryczne</h2>

Nożyce elektryczne

Cena za dobę : 50 zł
Kaucja : 100 zł

Niezbędne narzędzie do pielęgnacji i sezonowego przycinania krzewów ozdobnych i żywopłotów. Umożliwiają łatwe i czyste cięcie przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa ich użytkowania.

<h2>Nożyce elektryczne na wysięgniku</h2>

Nożyce elektryczne na wysięgniku

Cena za dobę : 60 zł
Kaucja : 100 zł

Narzędzie do pielęgnacji i sezonowego przycinania wysokich żywopłotów. Maksymalna długość ok 2,5 m oraz regulowany kąt pracy zapewnia komfortowe użytkowanie.

<h2>Wiertnica spalinowa</h2>

Wiertnica spalinowa

Cena za dobę : 120 zł
Kaucja : 300 zł

Wiertnica do gleby dedykowana pracom ogrodniczym i rolnym, ułatwi m.in. przygotowanie gruntów pod uprawy, zalesianie, wiercenie otworów pod krzewy, drzewka, słupki, ogrodzenia, bale. W zestawie, wraz z wiertnicą ręczną, wiertło 70x20cm.

<h2>Myjka ciśnieniowa</h2>

Myjka ciśnieniowa

Cena za dobę : 60 zł
Kaucja : 100 zł

Myjka ciśnieniowa znacznie ułatwi nasze sezonowe porządki w ogrodzie, mycie samochodu oraz pozwoli zaoszczędzić wydatek wody w porównaniu do mycia wężem ogrodowym.

<h2>Zamiatarka</h2>

Zamiatarka

Cena za dobę : 100 zł
Kaucja : 400 zł

Przeznaczona do szybkiego i komfortowego zamiatania alejek ogrodowych, dziedzińców lub innych małych przestrzeni. Nie wyposażona w pojemnik zbierający. Szerokość robocza 60 cm.

<h2>Odśnieżarka mała</h2>

Odśnieżarka mała

Cena za dobę : 80 zł
Kaucja : 200 zł

Pomaga szybko i skutecznie usunąć świeży śnieg z podjazdu oraz innych niewielkich, twardych i równych przestrzeni otaczających dom. Jej nieduże gabaryty pozwalają odśnieżać wąskie i kręte ścieżki ogrodowe oraz inne trudno dostępne miejsca. Szerokość robocza 40 cm.

<h2>Odśnieżarka duża</h2>

Odśnieżarka duża

Cena za dobę : 100 zł
Kaucja : 400 zł

Odpowiednia do odśnieżania dużych, zróżnicowanych pod kątem ukształtowania terenu obszarów. Doskonale usuwa zalegający, obfity śnieg bez konieczności robienia przerw – wyposażona została w napęd przeniesiony na koła oraz praktyczne oświetlenie. Szerokość robocza 60 cm.

Warunki wypożyczania

Aby wypożyczyć urządzenie należy okazać dokument ze zdjęciem, ponadto przy wypożyczeniu urządzenia pobierana jest kaucja w gotówce, nie ma możliwości pobrania kaucji kartą płatniczą. Zapłata  za wynajem  może zostać uiszczona kartą lub gotówką. Przy wypożyczeniu sprzętu sporządzana jest umowa.  Opłata i wystawienie paragonu lub faktury odbywa się po oddaniu urządzenia.

Ceny zawierają podatek VAT 23%.

Stawka za wypożyczenie obejmuje okres 24h, za przedłużenie na każdy kolejny dzień klient płaci kolejną stawkę dobową. Wypożyczenie sprzętu na weekend od piątku do poniedziałku (do godz. 10.00) obejmuje okres rozliczeniowy za 2 dni.

Sprzęt należy zwrócić w stanie niepogorszonym i w miarę możliwości wyczyszczonym. W przypadku uszkodzeń w wyniku niewłaściwej obsługi urządzenia, najemca pokrywa koszty naprawy. Natomiast jeśli nastąpi uszkodzenie nie wynikające z winy najemcy (np. wyeksploatowana część), to wypożyczalnia nie obciąża kosztami.

Urządzenia po oddaniu przez klienta  staramy się na bieżąco przeglądać i serwisować.

Klient wypożycza urządzenie na swoją odpowiedzialność. Ze względu na intensywność wypożyczeń w danych okresach różnych urządzeń, wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności za zepsucie się maszyny. Jeśli jest to możliwe, klient może dostać urządzenie zastępcze. W takim przypadku wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne koszty dojazdu czy opłacenie pracownika wykonującego usługę na rzecz najemcy.

Przy pracy należy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa, przy wypożyczaniu udzielany jest instruktaż.

W paliwo należy zaopatrzyć się we własnym zakresie, oleje, żyłki i kanistry można nabyć w naszym sklepie.

 

 

 

Kontakt w sprawie wypożyczenia sprzętu