Wypożyczalnia mieści się w Baranowie k/ Poznania, a odbiór jest tylko osobisty.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ
WYNAJMU URZĄDZEŃ OGRODNICZYCH
ZADZWOŃ
+48 61 650-75-40

Skuteczna praca w ogrodzie

Jeśli pracujesz samodzielnie we własnym ogrodzie, wiesz, że wykonywanie niektórych prac przychodzi czasem z dużym trudem. O ile niektóre czynności są przyjemną formą spędzania wolnego czasu, o tyle inne przyprawiają o ból głowy i wymagają dużego wysiłku. Ich wykonanie mogłoby być znacznie łatwiejsze, gdybyś tylko posiadał odpowiednie narzędzia, które mogą przyspieszyć i ułatwić pracę. Ich zakup wiąże się jednak niekiedy z wydatkiem setek, a nawet tysięcy złotych. Oczywistym jest, że zakup takiego urządzenia do sporadycznego wykonywania ogrodowych prac nie jest czymś opłacalnym i wolisz zmusić się do pracy ręcznej niż ponieść taki koszt. Czy nie można jednak odnaleźć sposobu na jakiś kompromis w tej kwestii? Czy jest możliwość uniknięcia uciążliwych prac ogrodowych bez zakupów drogiego, profesjonalnego sprzętu? Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni maszyn ogrodniczych.

Wynajem urządzeń ogrodniczych

Udostępniamy naszym klientom znacznie korzystniejszą możliwość korzystania ze specjalistycznych lub profesjonalnych narzędzi ogrodniczych bez ponoszenia dużych kosztów ich zakupu. Dlaczego miałbyś kupować sprzęt, który używałbyś raz na kilka miesięcy lub rzadziej, a w międzyczasie leżałby on bezczynnie i niszczał? Nie oznacza to jednak, że masz zrezygnować z wygodnej pracy w swoim ogrodzie. Sprzęt ogrodniczy możesz bowiem także wynająć! Mamy w ofercie dziesiątki urządzeń ogrodniczych, które możesz wynająć na określony czas i zapłacić tylko za okres, na jaki będziesz ich potrzebować. Wybierz to, czego potrzebujesz, użyj i oddaj z powrotem nam! Oszczędzisz pieniądze, czas potrzebny na pracę, jaki musiałbyś poświęcić bez użycia specjalistycznych narzędzi, a także miejsce, jakie zajęłyby w Twoim domu lub ogrodzie nieużywane maszyny, jeśli byś je zakupił. Na zakup drogich akcesoriów mogą pozwolić sobie zaawansowani użytkownicy, którzy regularnie z nich korzystają – na domowe potrzeby nie potrzebujesz przecież do dyspozycji arsenału nowoczesnych maszyn ogrodniczych każdego dnia. Wystarczy, że będziesz mieć do nich dostęp w czasie, gdy będziesz chciał wykonać zaplanowane prace.

Wygoda i bogactwo możliwości

Skorzystanie z oferty wypożyczalni urządzeń ogrodniczych niesie ze sobą wiele korzyści. Masz dostęp do najnowocześniejszych maszyn w niewielkiej cenie, na które z reguły nie mógłbyś sobie pozwolić, gdybyś chciał je zakupić, a jedynym miejscem, w którym możesz je wykorzystać, jest Twój domowy ogród. Wynajem maszyn ogrodniczych to też dobra opcja, jeśli chciałbyś wypróbować konkretny model urządzenia przed jego zakupem. Możesz przetestować konkretne akcesoria i sprawdzić, czy sprawdzają się w warunkach, w jakich chcesz je wykorzystać. Unikniesz w ten sposób nietrafionych zakupów i co za tym idzie – dużych wydatków na sprzęt, który okaże się niepraktyczny.

Wypożyczalnia urządzeń ogrodniczych Krysiak

Zobacz produkty, które oferujemy w ramach wynajmu urządzeń ogrodniczych i skorzystaj z najlepszego sprzętu na rynku w naprawdę niewielkiej cenie wtedy, kiedy go potrzebujesz! Poniżej znajdziesz wszystkie maszyny, które aktualnie oferujemy, a także szczegóły dotyczące formalności związanych z wynajmem. Zachęcamy do zapoznawania się z udostępnianymi informacjami. Pamiętaj, że zapewniamy również fachową pomoc w doborze sprzętu oraz kompleksowe przeszkolenie z jego obsługi.

Łuparka do drewna

Łuparka do drewna

Cena za dobę: 100

Cena w weekend: 150

Kaucja: 200

Praktyczne urządzenie pomocne w ogrodzie, doskonale sprawdza się podczas rozłupywania drewna na sezon zimowy. Łuparka zastępuje nam siekierę, ogranicza nasz wysiłek fizyczny, chroni przy tym nasze plecy i nie obciąża nadmiernie kręgosłupa.

 Glebogryzarka duża

Glebogryzarka duża

Cena za dobę: 120

Cena w weekend: 180

Kaucja: 300

Idealna do przekopania dużego obszaru ziemi. Zastępując tradycyjny szpadel i widły wyręcza w takich czynnościach jak spulchnianie gleby, rozbijanie dużych brył ziemi czy wyrównywanie jej powierzchni. Sprzęt można także wykorzystać do pielenia chwastów. Szerokość robocza 55 cm.

Glebogryzarka tylna z napędem

Glebogryzarka tylna z napędem

Cena za dobę: 130

Cena w weekend: 205

Kaucja: 300

Idealna do przekopania dużego obszaru ziemi. Glebogryzarka posiada napęd na przednie koła co znacznie ułatwia pracę, szerokość robocza 48 cm.

Glebogryzarka mała

Glebogryzarka mała

Cena za dobę: 85

Cena w weekend: 128

Kaucja: 200

Sprawdza się w przypadku niewielkich i wąskich powierzchni, a więc w ogródkach, przydomowych warzywnikach, szklarniach i tunelach. Służy spulchnianiu ziemi czy mieszaniu nawozu z glebą. Dzięki niedużym rozmiarom jest łatwa do przenoszenia i przewożenia samochodem. Szerokość robocza 38 cm.

Walec 55 cm / 40 l

Walec 55 cm / 40 l

Cena za dobę: 40

Cena w weekend: 60

Kaucja: 100

Przydatny podczas zakładania trawnika i jego sezonowej pielęgnacji. Służy także wyrównywaniu i przygotowywaniu podłoża do zasadzenia roślin ozdobnych. Istnieje możliwość zamontowania do sprzętu obręczy z kolcami – wówczas może być wykorzystany do aeracji trawnika.

Siewnik pchany

Siewnik pchany

Cena za dobę: 40

Cena w weekend: 60

Kaucja: 100

Do wysiewu materiału siewnego, np. trawy. Pojemność ok 30l, zasięg 2-3m.

Wertykulator

Wertykulator

Cena za dobę: 120

Cena w weekend: 180

Kaucja: 400

Służy rozluźnianiu i napowietrzaniu podłoża oraz pobudzaniu trawy do szybszego krzewienia się. Jednocześnie niszczy mchy i inne chwasty. Zabieg wertykulacji zapewnia utrzymanie trawnika w jak najlepszej kondycji. Szerokość robocza 40 cm.

Kosiarka

Kosiarka

Cena za dobę: 70

Cena w weekend: 105

Kaucja: 200

Elektryczna, spalinowa – każda z nich to gwarancja zadbanego, równo przystrzyżonego trawnika. Sprawdzą się zarówno w przydomowych ogródkach, jak i przestrzeniach miejskiej zieleni. Szerokość robocza 46 cm.

Kosa spalinowa

Kosa spalinowa

Cena za dobę: 80

Cena w weekend: 120

Kaucja: 200

Praktyczne urządzenie ogrodowe, które doskonale sprawdza się w miejscach, do których nie ma dostępu kosiarka (przy trawnikach, rabatach, ogrodzeniu) lub na rozległych i nierównych terenach porośniętych wysokimi roślinami o twardych łodygach.

Kosa spalinowa na kołach

Kosa spalinowa na kołach

Cena za dobę: 70

Cena w weekend: 105

Kaucja: 200

Praktyczne urządzenie ogrodowe, które doskonale sprawdza się w miejscach, do których nie ma dostępu kosiarka (przy trawnikach, rabatach, ogrodzeniu) lub na rozległych i nierównych terenach porośniętych wysokimi roślinami. Odciąża kręgosłup jak w przypadku używania tradycyjnej kosy spalinowej.

Pilarka spalinowa

Pilarka spalinowa

Cena za dobę: 70

Cena w weekend: 105

Kaucja: 200

Jej głównymi zaletami jest mobilność i wytrzymałość. Sprawdza się w wycince drzew, podczas prac remontowo-budowlanych i dekarskich, a także w celu przygotowania drewna opałowego.

Pilarka elektryczna

Pilarka elektryczna

Cena za dobę: 50

Cena w weekend: 75

Kaucja: 100

Zasilana silnikiem elektrycznym, lżejsza i emitująca niski poziom hałasu. Do jej działania niezbędny stały dostęp do źródła zasilania. Jest najlepszym rozwiązaniem do pracy w przydomowych ogrodach.

Pilarka elektryczna na wysięgniku

Pilarka elektryczna na wysięgniku

Cena za dobę: 60

Cena w weekend: 90

Kaucja: 100

Przeznaczona do użytku w gospodarstwach domowych do przycinania gałęzi. Maksymalna długość ok 2,5 m oraz regulowany kąt pracy zapewnia komfortowe użytkowanie.

Rozdrabniacz elektryczny

Rozdrabniacz elektryczny

Cena za dobę: 70

Cena w weekend: 105

Kaucja: 200

Mobilne, łatwe w obsłudze urządzenie pozwalające rozdrobnić i skompostować przycięte lub połamane gałęzie drzew i krzewów. Nie tylko pozwala utrzymać porządek w ogrodzie, ale również dostarcza doskonałego materiału na ściółkę. Max. średnica gałęzi 4 cm

Rozdrabniacz spalinowy

Rozdrabniacz spalinowy

Cena za dobę: 180

Cena w weekend: 270

Kaucja: 300

Mobilne, łatwe w obsłudze urządzenie pozwalające rozdrobnić i skompostować przycięte lub połamane gałęzie drzew i krzewów. Nie tylko pozwala utrzymać porządek w ogrodzie, ale również dostarcza doskonałego materiału na ściółkę. Lej boczny do 5 cm średnicy, z góry noże bijakowe do 2 cm gałęzie

Rozdrabniacz spalinowy z wyrzutem

Rozdrabniacz spalinowy z wyrzutem

Cena za dobę: 180

Cena w weekend: 270

Kaucja: 300

Mobilne, łatwe w obsłudze urządzenie pozwalające rozdrobnić i skompostować przycięte lub połamane gałęzie drzew i krzewów. Nie tylko pozwala utrzymać porządek w ogrodzie, ale również dostarcza doskonałego materiału na ściółkę. Rozdrabnia gałezie do 5 cm grubości. Posiada wyrzut góry umożliwiający wysyp trocin na przyczepkę.

Nożyce spalinowe

Nożyce spalinowe

Cena za dobę: 70

Cena w weekend: 105

Kaucja: 200

Niezbędne narzędzie do pielęgnacji i sezonowego przycinania krzewów ozdobnych i żywopłotów. Umożliwiają łatwe i czyste cięcie przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa ich użytkowania, bez konieczności podłączenia do prądu.

Zamiatarka

Zamiatarka

Cena za dobę: 100

Cena w weekend: 150

Kaucja: 400

Przeznaczona do szybkiego i komfortowego zamiatania alejek ogrodowych, dziedzińców lub innych małych przestrzeni. Nie wyposażona w pojemnik zbierający. Szerokość robocza 60 cm.

Nożyce elektryczne

Nożyce elektryczne

Cena za dobę: 60

Cena w weekend: 90

Kaucja: 100

Niezbędne narzędzie do pielęgnacji i sezonowego przycinania krzewów ozdobnych i żywopłotów. Umożliwiają łatwe i czyste cięcie przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa ich użytkowania.

Nożyce elektryczne na wysięgniku

Nożyce elektryczne na wysięgniku

Cena za dobę: 60

Cena w weekend: 90

Kaucja: 100

Narzędzie do pielęgnacji i sezonowego przycinania wysokich żywopłotów. Maksymalna długość ok 2,5 m oraz regulowany kąt pracy zapewnia komfortowe użytkowanie.

Odśnieżarka duża

Odśnieżarka duża

Cena za dobę: 100

Kaucja: 400

Odpowiednia do odśnieżania dużych, zróżnicowanych pod kątem ukształtowania terenu obszarów. Doskonale usuwa zalegający, obfity śnieg bez konieczności robienia przerw – wyposażona została w napęd przeniesiony na koła oraz praktyczne oświetlenie. Szerokość robocza 60 cm.

Wiertnica spalinowa

Wiertnica spalinowa

Cena za dobę: 60

Cena w weekend: 90

Kaucja: 100

Wiertnica do gleby dedykowana pracom ogrodniczym i rolnym, ułatwi m.in. przygotowanie gruntów pod uprawy, zalesianie, wiercenie otworów pod krzewy, drzewka, słupki, ogrodzenia, bale. W zestawie, wraz z wiertnicą ręczną, wiertło 70x20cm.

Myjka ciśnieniowa

Myjka ciśnieniowa

Cena za dobę: 65

Cena w weekend: 98

Kaucja: 100

Myjka ciśnieniowa znacznie ułatwi nasze sezonowe porządki w ogrodzie, mycie samochodu oraz pozwoli zaoszczędzić wydatek wody w porównaniu do mycia wężem ogrodowym.

WARUNKI WYPOŻYCZANIA

Aby wypożyczyć urządzenie należy okazać dokument ze zdjęciem, ponadto przy wypożyczeniu urządzenia pobierana jest kaucja w gotówce, nie ma możliwości pobrania kaucji kartą płatniczą. Zapłata za wynajem może zostać uiszczona kartą lub gotówką. Przy wypożyczeniu sprzętu sporządzana jest umowa. Opłata i wystawienie paragonu lub faktury odbywa się po oddaniu urządzenia.

Ceny zawierają podatek VAT 23%.

Stawka za wypożyczenie obejmuje okres 24h, za przedłużenie na każdy kolejny dzień klient płaci kolejną stawkę dobową. Wypożyczenie sprzętu na weekend od piątku do poniedziałku (do godz. 10.00) obejmuje okres rozliczeniowy za 2 dni.

Sprzęt należy zwrócić w stanie niepogorszonym i w miarę możliwości wyczyszczonym. W przypadku uszkodzeń w wyniku niewłaściwej obsługi urządzenia, najemca pokrywa koszty naprawy. Natomiast jeśli nastąpi uszkodzenie nie wynikające z winy najemcy (np. wyeksploatowana część), to wypożyczalnia nie obciąża kosztami.

Urządzenia po oddaniu przez klienta staramy się na bieżąco przeglądać i serwisować.

Klient wypożycza urządzenie na swoją odpowiedzialność. Ze względu na intensywność wypożyczeń w danych okresach różnych urządzeń, wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności za zepsucie się maszyny. Jeśli jest to możliwe, klient może dostać urządzenie zastępcze. W takim przypadku wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne koszty dojazdu czy opłacenie pracownika wykonującego usługę na rzecz najemcy.
Przy pracy należy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa, przy wypożyczaniu udzielany jest instruktaż.

W paliwo należy zaopatrzyć się we własnym zakresie, oleje, żyłki i kanistry można nabyć w naszym sklepie.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved