29 produktów

2529 zł

305 zł

13099 zł

16225 zł

13889 zł

7505 zł

Zamiatanie nawierzchni na zewnątrz budynków

Ogród, chodnik, a także każda inna przestrzeń na świeżym powietrzu wymaga takiego samego zamiatania, jak robi się to we wnętrzu pomieszczeń. Drobne sypkie zanieczyszczenia nie znikną same, trzeba je mechanicznie usunąć. Jak zatem zamiatanie odbywa się na otwartych przestrzeniach poza budynkami? W znaczącej większości z pomocą w takich sytuacjach przychodzą maszyny do zamiatania, jak np. zamiatarki chodnikowe. Sprawdź, dlaczego warto wybrać jedną z naszej oferty do swojego ogrodu.

Maszyny do zamiatania

Produkowane są różnorodne maszyny do zamiatania, przystosowane do zamiatania różnego rodzaju zanieczyszczeń z twardych powierzchni – od drobnego kurzu, przez liście, po niewielkie kamienie. Mogą być one przydatne nie tylko na zewnątrz, ale też we wnętrzach – w szczególności w większych zakładach, garażach, czy podczas remontów. To, czy zamiatarki do kostki brukowej da się wykorzystać w ten sposób, zależy od modelu, jaki wybierzesz. Dostępne są zamiatarki ręczne, zamiatarki elektryczne i spalinowe. Zamiatarki ręczne są z reguły najmniejsze, najzgrabniejsze, najłatwiejsze w prowadzeniu, lecz ich skuteczność ogranicza się do niewielkich powierzchni i zanieczyszczeń. Jeśli poszukujesz sprzętu dla profesjonalistów, do wykorzystania na większą skalę, pochylić się należy najlepiej nad zakupem zamiatarki spalinowej. Wybierając zamiatarkę chodnikową, zwróć uwagę na, wspomniany już, rodzaj zanieczyszczeń, do jakich jest przystosowana, czy też pojemność opcjonalnego kosza na odpadki oraz wytrzymałość materiału, z jakiego ją wykonano. Szczegóły takie będą miały wpływ na komfort pracy oraz żywotność urządzenia. Właściwie dobrana maszyna do zamiatania o odpowiednich parametrach będzie mogła być wykorzystywana zarówno piasku z chodnika, jak i zanieczyszczeń po remoncie wewnątrz budynku. Gdy zachodzi zatem konieczność częstego zamiatania dużych powierzchni różnego rodzaju lub gdy prowadzisz zawodowo zajmującą się tym firmę, inwestycja w droższą zamiatarkę chodnikową o większych możliwościach będzie jak najbardziej opłacalna. Poza wyżej wymienionymi technicznymi kwestiami, dobrze postawić też na maszynę do zamiatania, która będzie nam odpowiadała pod względem kształtu uchwytu, czy wagi, ponieważ sprzęt taki ma odciążyć nasze plecy i mięśnie, zwalniając z konieczności ręcznego zamiatania, a nie stwarzać kolejny problem podczas pracy dla naszego ciała.

Najlepsze zamiatarki dla Ciebie

Dzięki sklepowi internetowemu Krysiak najlepsze zamiatarki do kostki brukowej oraz ogrodu są w Twoim zasięgu. Oferujemy profesjonalne urządzenia ręczne, elektryczne oraz spalinowe od najlepszych producentów. Przejrzyj naszą ofertę, zapoznaj się z parametrami technicznymi interesującej Cię maszyny, skorzystaj z pomocy naszych specjalistów i pracuj wygodnie z użyciem profesjonalnej maszyny do zamiatania. Skorzystaj z naszych urządzeń podczas porządkowania swojego chodnika lub ogródka.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved