29 produktów

2445 zł

305 zł

16239 zł

13099 zł

16225 zł

7655 zł

Zamiatarki do kostki brukowej

Sprzątanie chodnika, podjazdu, ogrodu czy tarasu nie musi odbywać się tak często, jak podłóg w pomieszczeniach domowych, jednak niewątpliwie powinno być przeprowadzane regularnie. Jest to ważne nie tylko z estetycznego punktu widzenia. Sprzątanie liści, piasku czy drobnych kamieni z tarasu czy chodnika zwiększa też bezpieczeństwo domowników oraz innych osób. Urządzeniem, które pomoże szybko i sprawnie uporządkować powierzchnie zewnętrzne, jest oferowana przez nas zamiatarka do kostki brukowej.

Zamiatarka do kostki brukowej – co to jest i do czego służy?

Zamiatarka do nic innego, jak maszyna do zamiatania kostki brukowej, płyt chodnikowych czy tarasu i oczyszczania tych powierzchni z codziennych zabrudzeń i zanieczyszczeń. Służy ona do usuwania takich zabrudzeń jak kurz, piasek, pyłki kwiatowe, liście i igliwie oraz drobne kamienie.

Zamiatarka do liści, piasku i kurzu jest urządzeniem o stosunkowo prostej budowie, którego działanie opiera się przede wszystkim na szczotkach wprowadzanych w ruch obrotowy. Działanie tego mechanizmu jest uzależnione od siły mięśni operatora (w urządzeniach ręcznych) lub napędu: elektrycznego w urządzeniach elektrycznych lub spalinowego w modelach wyposażonych w silnik spalinowy. W ofercie naszego sklepu internetowego Krysiak znajdziesz przede wszystkim zamiatarki spalinowe: w przeciwieństwie do elektrycznych są one w pełni mobilne (nie trzeba ich podłączać do sieci elektrycznej) i dysponują większą mocą.

Maszyna do zamiatania – dlaczego warto ją kupić?

Niektórzy mogą powiedzieć, że każdy chodnik, podjazd czy taras można posprzątać ręcznie, korzystając z grabi i miotły ogrodowej. Jednak każda osoba, która tego typu prace wykonuje regularnie, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak czasochłonne i męczące mogą one być. Dlaczego zatem zamiatarka do kostki brukowej będzie dobrym zakupem? Oto kilka argumentów:

  • wygoda – koniec z ciągłym machaniem rękami i zamiataniem ręcznym. Oferowane przez nas zamiatarki do kostki brukowej są gwarantem komfortowej i efektywnej pracy;
  • dokładność – zamiatarka spalinowa posiada gęste, twarde włosie, które dokładnie wymiata zabrudzenia ze szpar i szczelin. Duża moc modeli wyposażonych w silnik spalinowy sprawia, że urządzenie doskonale radzi sobie nawet z uporczywym brudem;
  • oszczędność czasu – wspomniane wyżej aspekty bezpośrednio przekładają się również na szybkość pracy. Dzięki wydajnej, efektywnej pracy oszczędzisz sporo czasu!

Jednocześnie dokonując zakupu, warto zwrócić uwagę na specyficzne cechy konkretnych modeli. Zamiatarka ręczna jest urządzeniem prostym w obsłudze i cichym, ale nie posiada wbudowanego napędu. Z kolei modele spalinowe dysponują dużą mocą, lepiej radzą sobie z pracą na dużych powierzchniach, ale trzeba pamiętać o tym, że są dość głośne i emitują do środowiska spaliny. Z tego względu mogą być uciążliwe dla domowników i sąsiadów.

Ile kosztuje zamiatarka chodnikowa?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ ceny tego typu urządzeń zależą między innymi od producenta, konkretnych cech, mocy czy napędu. Prosta ręczna zamiatarka chodnikowa w ofercie naszego sklepu internetowego kosztuje zaledwie około 300 zł. Znacznie droższe są rozbudowane urządzenia spalinowe, przeznaczone do bardziej wymagających zadań. Ich ceny zaczynają się od około 2000 zł, ale w przypadku najlepszych modeli mogą sięgać nawet kilkunastu tysięcy złotych. Dokonując zakupu, musisz zatem wziąć pod uwagę nie tylko swoje oczekiwania i potrzeby, ale również możliwości finansowe.

Najlepsze zamiatarki do kostki brukowej w ofercie sklepu internetowego Krysiak

Oferujemy najlepsze zamiatarki do kostki brukowej od takich producentów, jak Lider, Texas, Faworyt, Limpar czy Handy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wybranie najlepszego modelu nie jest zadaniem prostym. Dlatego jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z konkretnymi produktami lub naszą ofertą, odezwij się do nas mailowo lub telefonicznie. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i podpowiemy, jaka maszyna do zamiatania może być dla Ciebie odpowiednia.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved