4 produktów

Zamiatarki ręczne

Wszelkiego rodzaju zabrudzenia, takie jak piasek, kurz, pyłki kwiatowe, liście i igliwie czy niewielkie kamienie, które zalegają na chodniku, podjeździe czy tarasie są nie tylko nieestetyczne, ale także potencjalnie niebezpieczne. To właśnie dlatego czyszczenie tego typu powierzchni zewnętrznych należy przeprowadzać regularnie. Oczywiście perspektywa spędzenia sobotniego popołudnia z miotłą i grabiami w ręku jest niezbyt zachęcająca, dlatego polecamy oferowane przez nas zamiatarki ręczne. To właśnie dzięki nim sprzątanie domowej działki jest efektywne i sprawne.

Zamiatarka ręczna – co to jest i jak działa?

Zamiatarka ręczna, jak wskazuje na to jej nazwa, jest urządzeniem służącym do porządkowania przestrzeni zewnętrznych: podjazdów, chodników i tarasów, a nierzadko także garaży. Jej działanie opiera się na dużych szczotkach z długim, twardym włosiem, które wprowadzane są w ruch obrotowy. W ten sposób zamiatarka ręczna do kostki brukowej pozwala szybko uporać się z takimi zabrudzeniami jak kurz, piasek, drobne kamienie, pyłki kwiatowe, liście czy igliwie.

W przeciwieństwie do modeli wyposażonych w silnik, takich jak zamiatarka spalinowa, zamiatarki ręczne są napędzane wyłącznie siłą mięśni operatora. Chociaż w pewnym stopniu efektywność pracy zależy zatem od siły fizycznej osoby sprzątającej, korzystanie z tych urządzeń nie jest męczące i nie wymaga wiele energii. Przekładnie w zamiatarkach ręcznych są bowiem utworzone z zastosowaniem odpowiednich przełożeń – w praktyce wystarczy tylko lekko pchać urządzenie, by wprowadzić szczotki obrotowe w ruch.

Zamiatarka ręczna do kostki brukowej – dlaczego warto ją wybrać?

Wyżej przyznaliśmy, że na rynku dostępne są również urządzenia wyposażone w silnik spalinowy i być może zastanawiasz się teraz, dlaczego w takim razie miałbyś postawić na model ręczny. Jest ku temu przynajmniej kilka powodów:

  • prostota użytkowania – zamiatarka mechaniczna jest urządzeniem prostszym – zarówno w budowie, jak i obsłudze i konserwacji. To idealny sprzęt dla amatorów, którzy potrzebują zamiatarki do podstawowych przydomowych zadań. Spalinowa zamiatarka do kostki to raczej sprzęt do użytku profesjonalnego;
  • ekologiczność – zamiatarka ręczna do kostki brukowej jest urządzeniem cichym i ekologicznym. To odróżnia ją od modeli wyposażonych w silnik spalinowy, które emitują do środowiska spaliny;
  • atrakcyjna cena – jak możesz zauważyć w tej kategorii, zamiatarka ręczna może być Twoja już za około 300 zł. To bardzo niewiele, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że model spalinowe kosztują przynajmniej kilka tysięcy złotych, a często nawet kilkanaście.

W sklepie Krysiak można znaleźć zamiatarki ręczne marek Texas czy Lider, które cieszą się dużym uznaniem wśród profesjonalistów. Dzięki temu z łatwością znajdziesz model idealny dla siebie!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved