2 produktów

Wygodne zamiatanie powierzchni

Zamiatanie większych pomieszczeń, a także powierzchni na zewnątrz ręcznymi metodami byłoby niezbyt praktyczne, a także mało skuteczne. Zamiatanie dużych hal produkcyjnych, tarasów, czy chodników przy pomocy zwykłej miotły to rozwiązanie, które w żaden sposób nie jest dostosowane do potrzeb, jakie występują na tego rodzaju powierzchniach. Firmy produkcyjne, właściciele posesji, na których znajduje się chodnik, a także prywatni klienci z ogródkiem powinni wyposażyć się w praktyczniejszy sprzęt, który pozwoli wykonywać tę pracę szybciej, wygodniej i skuteczniej. Urządzeniami, które możemy polecić Ci w tym zakresie, są zamiatarki ręczne.

Zamiatarki ręczne

Oferujemy wysokiej jakości zamiatarki ręczne do kostki brukowej marki Texas. Producent ten jest Ci już zapewne znany, jeżeli korzystałeś już wcześniej z naszej oferty, więc prawdopodobnie masz też już świadomość, że produkty tej firmy gwarantują wysoką jakość urządzeń i możliwość długotrwałej, bezawaryjnej pracy. Oferujemy zamiatarki ręczne do kostki brukowej przystosowane do pracy zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak też na zewnątrz. Zastosujesz je do zamiatania chodników, kostki brukowej, a także tarasów. Sprawdzą się one także w pomieszczeniach, np. halach produkcyjnych. Materiały, które mogą być zamiatane przy pomocy tego typu urządzeń, to np. kurz, piasek, a także takie elementy, jak liście, gałązki, czy też drobne kamienie. Zamiatarki to sprzęt ekologiczny, a także cechujący się cichą pracą, dzięki czemu jest bardzo praktyczny tak na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Wykorzystanie dostępnych w naszym sklepie modeli jest bardzo wygodne z powodu rozwiązań, jakie zastosował producent. Posiadają po dwa gumowane kołka, dzięki którym są sprzętem bardzo wygodnym i zwrotnym, którym można wygodnie manewrować bez użycia nadmiernej siły. Możesz wybrać model o mniejszej lub większej szerokości roboczej, w zależności od swoich potrzeb. Możesz też sięgnąć po rozwiązanie o mniejszej lub większej pojemności pojemnika zbierającego. Szczotki w zamiatarkach ręcznych do kostki mają też możliwość regulacji docisku. Z tego powodu bez problemu możesz wybrać taki sprzęt, jaki będzie odpowiedni do Twoich potrzeb oraz rodzaju pomieszczeń, w których zamierzasz go wykorzystać. W związku z tym sięgniesz po praktyczny sprzęt do zamiatania niezależnie od budżetu, jakim dysponujesz oraz od tego, czy potrzebujesz go do domowego wykorzystania, czy też na terenie firmowym.

Sklep internetowy z zamiatarkami ręcznymi

Zachęcamy do zapoznawania się ze szczegółami produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Wszystkie informacje, których potrzebujesz, odnajdziesz w szczegółowej specyfikacji technicznej. Jeżeli potrzebujesz więcej wiadomości na temat interesującego Cię sprzętu przed zakupem, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Gwarantujemy atrakcyjny wybór, korzystne ceny, a także profesjonalną pomoc. Zapraszamy na zakupy każdego odwiedzającego nasz sklep.

Sprawdź także dostępne w naszym sklepie zamiatarki elektryczne oraz zamiatarki spalinowe.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2023 Krysiak. All rights reserved