Kosy spalinowe – bogaty wybór urządzeń

Prezentujemy nasz szeroki asortyment kos, wykaszarek oraz podkaszarek spalinowych. Jest to wysokiej jakości sprzęt, który można zastosować zarówno w przydomowym ogrodzie, jak też w profesjonalnej firmie zajmującej się pielęgnacją zieleni na dużych terenach publicznych. Za jego jakość odpowiadają najlepsi producenci w branży, jak np. Lider, Handy, czy Faworyt. Jest on przystosowany do użycia wszędzie tam, gdzie nie sprawdzi się zwykła kosiarka, czyli np. na terenach nieużytków, jak też na pochyłościach, w zaroślach, czy w rowach.

Oferowane przez nas kosy spalinowe są urządzeniami o silnikach 2-suwowych oraz o zróżnicowanych pojemnościach, dzięki czemu możesz wybrać najbardziej odpowiadający Ci model, który sprawdzi się w warunkach, w jakich zamierzasz go wykorzystać. Posiadają wysokiej jakości tarczę tnącą, głowicę żyłkową półautomatyczną, przekładnię kątową oraz dzieloną rurę. Zestawy poszczególnych modeli zawierają też takie akcesoria, jak szelki, klucz do świecy oraz pojemnik do mieszanki. Dla wygody użytkowania wyposażone są również w uchwyty antywibracyjne. Dopasowanie do własnych możliwości i potrzeb jest możliwe również za sprawą różnych szerokości roboczych tarczy oraz żyłki. Wynika z tego też fakt, że wykaszarki spalinowe mają różną wagę – na domowe potrzeby możesz wybrać urządzenia wygodniejsze, lżejsze, których waga wynosi zaledwie ok. 5 kg. Kosy i podkaszarki spalinowe są maszynami o podobnych parametrach technicznych, lecz nie posiadają one przekładni kątowej i tarczy, a zamiast szelek wyposażone są w pas nośny. Jeśli zainteresuje Cię konkretny model urządzenia, więcej informacji na jego temat znajdziesz w opisie technicznym produktu. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub potrzebujesz pomocy, możesz skorzystać z doradztwa naszych specjalistów – wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Dlaczego warto wybrać podkaszarki spalinowe z naszej oferty?

Wykaszarki spalinowe, kosy oraz inne urządzenia z naszej oferty mają tę przewagę nad kosiarkami elektrycznymi, gdyż użytkownik nie jest ograniczony kablem i może przy pomocy wybranego modelu dotrzeć w trudno dostępne miejsca, gdzie inne metody pielęgnacji trawy się nie sprawdzą. Sama pielęgnacja przy pomocy tego rodzaju urządzeń jest z kolei możliwa zarówno na mniejszych przydomowych terenach, gdzie zależy nam na estetycznej przestrzeni, by móc spędzać w niej miło czas, jak też na większych, publicznych przestrzeniach, którymi zajmują się z reguły profesjonalne firmy. Odpowiadamy zatem na często zadawane pytanie, czy warto wykorzystywać kosy spalinowe do prywatnych, niewielkich potrzeb – owszem, warto, a Twój ogród lub działka z pewnością jedynie na tym zyska. Nie musisz martwić się również o wszelkie usterki oraz trudności techniczne, jakie możesz ewentualnie napotkać po zakupie, gdyż gwarantujemy także profesjonalną obsługę serwisową dostępnych u nas urządzeń. Zachęcamy w związku z tym do przeglądania naszej oferty i wyboru profesjonalnych urządzeń do pielęgnacji terenów zielonych, z którymi będziesz w stanie zadbać o każdy ogród lub działkę.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2022 Krysiak. All rights reserved