3 produktów

Zastosowanie pomp do wody w gospodarstwie

Pompa do wody jest wyposażeniem, które w każdym gospodarstwie może znaleźć mnogość różnorodnych zastosowań. Bez tego elementu nie obejdą się instalacje nawadniające, odzyskiwania wody z deszczówki, czy też wpompowywania i wypompowywania wody. Wyjątkowo wydajnym rodzajem pompy, który odnajdziesz w naszej ofercie, a który z przyjemnością możemy polecić każdemu z naszych klientów, jest motopompa spalinowa.

Ogrodowe pompy spalinowe

Pompy spalinowe do wody są pompami wirnikowymi. Po przyłączeniu węża ssącego i tłoczącego pompa samozasysająca pompuje i przesyła określoną ilość wody. W naszej ofercie znajdziesz motopompy spalinowe renomowanych marek Lider oraz Faworyt. Oferujemy modele z silnikiem dwu- oraz czterosuwowym. W zależności od wybranego przez Ciebie urządzenia pompa może być przystosowana do pracy z wodą czystą, a także brudną. Pojemność silników spalinowych urządzeń dostępnych w naszej ofercie jest zróżnicowana i dopasowana do różnych potrzeb naszych klientów, ponieważ wynosi od 33 do 216 cm3. Polecamy też zwrócenie uwagi na kilka innych parametrów urządzeń, aby maksymalnie dobrać je do swoich oczekiwań. Głębokość zasysania pompy spalinowej do wody może wynosić od 7 do 8 metrów. Wysokość podnoszenia wody poszczególnych modeli to 12-30 m. Od wymienionych powyżej parametrów zależy wydajność całego urządzenia – może ona wynosić od 6 do nawet 58 tysięcy litrów na godzinę. Pompy z napędem spalinowym są bardzo wygodne i uniwersalne. Można wykorzystać je do większości przydomowych instalacji. Jedynymi ograniczeniami oferowanych przez nas modeli jest praca z wodą do maksymalnie plus 40 stopni Celsjusza oraz brak możliwości pompowania wody pitnej, artykułów spożywczych, czy materiałów łatwopalnych. Na przydomowe, ogrodowe potrzeby będzie więc to rozwiązanie w zupełności wystarczające, będące w stanie zaspokoić potrzeby całego gospodarstwa. Przewagą pomp spalinowych do brudnej oraz czystej wody jest uniezależnienie od dostępu do energii elektrycznej, dzięki czemu warto wybrać je wszędzie tam, gdzie urządzenie elektryczne nie może się sprawdzić. Warto wykorzystać sprzęt spalinowy do przepompowywania wody ze stawów, uzupełniania wody, czy wypompowania jej z zalanych pomieszczeń piwnicznych.

Urządzenia do przepompowywania wody

Postaw na komfortową i skuteczną pracę, wybierając ogrodowe pompy spalinowe renomowanych marek z naszej oferty. To rozwiązanie, jakie sprawdzi się w Twoim ogrodzie lub domu. Zobacz szczegóły dostępnych u nas urządzeń – zapoznaj się ze specyfikacją techniczną naszych produktów. Zachęcamy serdecznie też do kontaktu z naszymi specjalistami, jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu. Zapraszamy. Sprawdź nasz asortyment i dobierz rozwiązanie dostosowane idealnie do swoich potrzeb. Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego już dziś. Każdy z naszych klientów znajdzie u nas produkty, których potrzebuje.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved