Opryskiwacze do ogrodu

Każdy ogród wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jednak nawet na najbardziej zadbanej posesji zdarza się problem chwastów czy szkodników, które skutecznie utrudniają pielęgnowanym roślinom właściwy wzrost i rozwój. Niekiedy, aby pozbyć się tego rodzaju przeszkód, należy podjąć działania wymagające ogromnego nakładu pracy oraz czasu. Dlatego każdy pasjonat ogrodnictwa doskonale wie, jak przydatnym urządzeniem w każdym ogrodzie jest funkcjonalny opryskiwacz. Umożliwia wykonanie wielu niezbędnych prac ogrodowych, takich jak opryski środkami ochrony roślin czy środkami owadobójczymi, a także optymalne dawkowanie płynnych nawozów.

Ręczne opryskiwacze do ogrodu

W naszej ofercie proponujemy szeroką gamę ręcznych opryskiwaczy do ogrodu, które sprawdzą się w szczególności do pielęgnacji przydomowych ogródków i niewielkich działek. Jego działanie wymaga ręcznego pompowania urządzenia, aby w ciśnienie w zbiorniku wzrosło do odpowiedniego poziomu. Dzięki temu otwierając zawór, użytkownik może rozpylić ciecz przez długą lancę opryskiwacza. Opryskiwacz ogrodowy działający na tej zasadzie umożliwia sprawne wykonanie oprysku trawników, drzew czy roślin uprawnych. Dodatkowo dla zwiększenia komfortu użytkowania, wybrane modele opryskiwaczy zostały wyposażone w praktyczne szelki, ułatwiające przenoszenie urządzenia na ramieniu. W przypadku bardzo małych działek nie jest to jednak konieczne, ponieważ praca z tym urządzeniem nawet bez szelek będzie łatwa, szybka i przyjemna.

Spalinowe opryskiwacze do ogrodu

Profesjonalne spalinowe opryskiwacze do ogrodu charakteryzują się zdecydowanie większą wydajnością pracy. Dzięki temu doskonale sprawdzą się nie tylko w dużym ogrodzie, ale również w sadach, na plantacjach czy działkach uprawnych o znacznej powierzchni. Na rynku dostępnych jest wiele modeli różniących się m.in. rodzajami dysz czy możliwością stopniowej regulacji ciśnienia. Wszystko to sprawia, że możesz szybko i sprawnie zrealizować opryski na wielu roślinach nawet na bardzo zróżnicowanym terenie. Decydując się na zakup spalinowego opryskiwacza ogrodowego, warto pamiętać, że modele te cechują się większym ciężarem. Dlatego najlepiej wybrać to urządzenie, którego środek ciężkości jest dobrze położony, zapewniając użytkownikowi stabilność.

Opryskiwacze na plecy

Pośród wielu modeli opryskiwaczy ogrodowych dostępnych w naszej ofercie, szczególną popularnością cieszą się opryskiwacze na plecy wyposażone w wytrzymałe szelki. Zarówno ręczne, jak i akumulatorowe opryskiwacze na plecy są wyposażone w długie lance a opryskiwacze spalinowe w rury z dyszami . Stosunkowo duże zbiorniki opryskiwaczy sprawią, że praca z nimi jest znacznie sprawniejsza oraz wydajniejsza. Rozwiązanie tego typu sprawdzi się szczególnie na bardzo rozległych terenach, umożliwiając wykonanie oprysków na dużej powierzchni w krótszym czasie.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2023 Krysiak. All rights reserved