Myjki ciśnieniowe

Chcąc zadbać o piękny, czysty ogród oraz podjazd, nie można zapomnieć o wyczyszczeniu chodnika, bramy wjazdowej czy elewacji domu. Czy można to zrobić bez konieczności zamawiania profesjonalnej ekipy sprzątającej? Oczywiście, że tak! Myjki ciśnieniowe, jakie znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Krysiak, pozwalają szybko i dokładnie wyczyścić dowolną powierzchnię – nie tylko w ogrodzie, ale także w domu. Zapoznaj się z naszym asortymentem i zobacz, jaka myjka ciśnieniowa najbardziej będzie odpowiadała Twoim potrzebom.

Myjka ciśnieniowa – czy warto?

Myjka wysokociśnieniowa to urządzenie przeznaczone do usuwania uporczywych zabrudzeń z powierzchni. Działanie urządzeń tego typu opiera się na pompie, która generuje natrysk wody pod wysokim ciśnieniem – wystarczy tylko podłączyć myjkę do kranu korzystając z węża ogrodowego, by móc ją uruchomić. Myjka ciśnieniowa jest wyposażona w specjalną lancę (w niektórych modelach można znaleźć różne końcówki), przez którą przepływa woda, by z dużą prędkością i mocą uderzyć w czyszczoną powierzchnię. Dzięki temu myjki ciśnieniowe znakomicie sprawdzają się w usuwaniu różnych, nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Myjka ciśnieniowa jest urządzeniem, które przyda się każdemu! Używając jej, z łatwością można wyczyścić elewację, chodnik, podjazd, taras czy bramę, ale także meble ogrodowe czy elementy architektury ogrodowej. Wiele oferowanych przez nas modeli znakomicie sprawdzi się też przy myciu roweru czy samochodu. Co więcej, takie wielofunkcyjne urządzenie można kupić niewielkim kosztem – myjki ciśnieniowe można u nas kupić już za nieco ponad 300 zł!

Najlepsza myjka wysokociśnieniowa – wybierz sklep Krysiak

Dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych klientów mógł u nas kupić dokładnie takie urządzenie, jakiego potrzebuje. To dlatego w asortymencie sklepu Krysiak znajdziesz zarówno proste myjki ciśnieniowe przeznaczone do podstawowych prac i użytku amatorskiego, jak i bardziej rozbudowane modele. Przykładem takiego urządzenia może być myjka ciśnieniowa Faworyt  KRM2800, wyposażona w dwie lance, 8-metrowy wąż wysokiego ciśnienia, kabel o długości 5 metrów i pojemnik na detergent. Oferowane przez nas urządzenia mają funkcję regulacji ciśnienia, która dodatkowa pomaga dostosować myjkę do rodzaju zabrudzeń czy specyfiki czyszczonej powierzchni. W tej kategorii można znaleźć także praktyczne akcesoria, takie jak szczotka do myjki ciśnieniowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupów. Jeżeli masz pytania dotyczące poszczególnych produktów, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie doradzimy i pomożemy dokonać najlepszego wyboru!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved