Myjki ciśnieniowe

Szereg prac porządkowych wykonywanych wokół domu oraz na posesji wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu, który umożliwi sprawne i szybkie wykonanie zamierzonego zadania. W tym celu warto zdecydować się na wielofunkcyjną myjkę ogrodową. W zależności od wybranego modelu umożliwią mycie samochodu, elewacji czy kostki brukowej. Najczęściej dobra myjka ciśnieniowa o optymalnym ciśnieniu roboczym w zupełności wystarczy, aby pozbyć się niechcianych zabrudzeń, jednak niekiedy niezbędne jest wykorzystanie profesjonalnych środków chemicznych. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze myjki ciśnieniowe, z którymi zadbasz o czystość w swoim domu i ogrodzie.

Postaw na moc

Wybierając nową myjkę ogrodową, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na moc urządzenia oraz jego ciśnienie robocze. Im większa moc myjki, tym większe ciśnienie robocze generuje pompa myjki . Porównując poszczególne modele myjek ogrodowych, najczęściej to właśnie ciśnienie robocze jest podstawowym parametrem branym pod uwagę. Zakres ciśnienia w myjkach amatorskich oraz półprofesjonalnych wynosi od 65 do 170 bar. Maksymalne ciśnienie jest osiągane na bardzo krótki czas, jednak warto mieć je na uwadze w zależności od przeznaczenia.

Wielofunkcyjne akcesoria do ciśnieniowych myjek ogrodowych

Decydując się na konkretny model, warto uprzednio zorientować się, czy został on wyposażony w funkcjonalny zestaw dysz i szczotek. Zdecydowanie najważniejszym akcesorium jest podstawowa końcówka robocza, jaką jest lanca ciśnieniowa. Charakteryzuje się uniwersalnym zastosowaniem, dlatego często jest jedyną obecną w standardzie końcówką roboczą. W naszych urządzeniach dostępne są dwie: dysza do mycia o mniejszym ciśnieniu strumienia wody np. do mycia samochodów i dysza ceramiczna o większym ciśnieniu np. do mycia bruków. Szukając optymalnego urządzenia ciśnieniowego, warto także zwrócić uwagę na zbiornik na detergenty, w szczególności, jeśli jest dostosowane do pracy z chemią gospodarczą. Poza pojemnością oraz sposobem podłączenia istotny jest również jego kolor – w przezroczystym lub mlecznobiałym zbiorniku bieżące monitorowanie poziomu jego zapełnienia jest znacznie łatwiejsze. Czyszczenie samą wodą może być niewystarczające w przypadku tłustych plam lub zaschniętego brudu, dlatego warto zainwestować w myjkę ciśnieniową z dedykowanym zbiornikiem na środki czystości.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę wysokiej jakości produktów, które doskonale sprawdzą się podczas różnorodnych prac porządkowych zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Są to urządzenia dopasowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Zachęcamy serdecznie do zakupów oraz kontaktu z naszą obsługą w przypadku pytań oraz wątpliwości. Pomożemy w wyborze odpowiedniego urządzenia i dopilnujemy, abyś szybko i wygodnie mógł wybrać najbardziej odpowiadający Ci model.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved