Czego potrzebujesz do osiągnięcia wymarzonego ogrodu? Sprawdź nasze wykaszarki akumulatorowe

Nikogo z naszych klientów nie trzeba zapewne przekonywać do znaczenia urządzenia, jakim jest kosiarka dla Twojego ogrodu. To dzięki niej jesteś w stanie osiągnąć wymarzony wygląd trawnika, z którym każda chwila w ogrodzie staje się przyjemniejsza. Są jednak sytuacje, kiedy kosiarka nie wystarczy. Szczególnie w większych ogrodach, gdzie znajduje się dużo roślin, czy elementów dekoracyjnych, może być duża ilość miejsc, w które nie jesteś w stanie skutecznie wjechać przy pomocy kosiarki. Takie niedopracowane szczegóły trawnika potrafią zburzyć estetykę każdej ogrodowej przestrzeni. Skoro o tym w tym miejscu mówimy, to znaczy to oczywiście, że mamy dla Ciebie rozwiązanie tego problemu i nie musisz obawiać się o to, że będziesz musiał zająć się tego typu drobiazgami estetycznymi ręcznie. Urządzeniami, które w 100% sprawdzą się również w Twoim ogrodzie, będą kosy i wykaszarki akumulatorowe. Sprawdź szczegóły dostępnych sprzętów i przekonaj się, że warto skorzystać z nich również w swoim ogrodzie.

Podkaszarki i kosy akumulatorowe

Podkaszarki akumulatorowe to urządzenia, po które warto sięgnąć jako wyposażenie pomocnicze do swojej kosiarki. Ich budowa i możliwości techniczne sprawiają, że bardzo łatwo dotrzesz nimi do obrzeży trawników, przy murkach, krawężnikach, żywopłotach i w inne miejsca, gdzie praca przy pomocy tradycyjnej kosiarki sprawia trudności. Elementem tnącym w podkaszarkach jest giętka żyłka obracająca się z dużą prędkością. Kosa akumulatorowa oprócz podobnego do podkaszarek zastosowania może posłużyć też do innych prac. Przy jej pomocy będziesz w stanie skosić też trawnik, zarośla, nieużytki, czy też tereny takie, jak rowy. Praca wykonywana jest w niej za pomocą metalowej tarczy tnącej oraz żyłkowej głowicy tnącej. Parametry, na jakie polecamy zwrócić uwagę podczas zakupu sprzętów z tej kategorii, to m.in. napięcie, pojemność, średnica cięcia żyłki, czy też maksymalny czas pracy danego modelu. Wybierając naszą ofertę, możesz mieć pewność, że sięgasz po urządzenia wysokiej jakości, które nie zawiodą Cię podczas pracy. Oferujemy wyposażenie takich marek, jak Texas i 4Garden, czyli sprzęty doskonale znane naszym klientom i cenione przez nich. Wygodna praca przy użyciu kos i podkaszarek akumulatorowych jest możliwa też za sprawą ich niewielkiej wagi, która w przypadku największego urządzenia nie przekracza nawet 5 kilogramów. Opcja z zasilaniem akumulatorowym jest też korzystna ze względu na brak generowanego hałasu oraz zanieczyszczeń, co jest nieodłącznym elementem działania modeli spalinowych. Sprzęty z tej kategorii są z tego powodu chętnie wybierane przez mieszkańców domków jednorodzinnych w miastach.

Podkaszarki akumulatorowe i nie tylko

W naszej ofercie znajdziesz akcesoria, z którymi zadbasz o swój ogród w najmniejszych szczegółach i dopracujesz jego idealny wygląd. Wyposażeniem, które może okazać się w tym celu bardzo przydatne, są kosy i wykaszarki akumulatorowe. Zobacz dostępne modele i skorzystaj już dziś.

Sprawdź też dostępne w naszej ofercie podkaszarki i kosy elektryczne.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2022 Krysiak. All rights reserved