Dmuchawy i odkurzacze do liści elektryczne

Posiadanie przydomowego ogrodu jest niewątpliwie dużym komfortem, ale jednocześnie wiąże się z wieloma obowiązkami. Do najważniejszych prac ogrodowych z pewnością możemy zaliczyć sprzątanie suchych liści opadających na trawniki wraz z końcem lata. Masz dość czasochłonnego i mozolnego zagrabiania tych odpadków i pakowania ich do worków ręcznie, a jednocześnie chcesz uniknąć dużych wydatków? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu, bo rozwiązaniem Twojego problemu jest oferowany przez nas odkurzacz do liści elektryczny.

Mała dmuchawa elektryczna – dlaczego warto ją kupić?

Zarówno mała dmuchawa elektryczna, jak i elektryczny odkurzacz do liści są urządzeniami, których celem jest przyspieszenie i ułatwienie prac porządkowych w ogrodzie, takich jak sprzątanie ściętych źdźbeł po koszeniu trawy czy usuwaniu z trawników zwiędłych liści przed sezonem jesienno-zimowym. Zaletą proponowanych przez nas urządzeń jest też efektywność. Nie ma wątpliwości co do tego, że dmuchawa do liści elektryczna oraz odkurzacz do liści radzą sobie ze sprzątaniem takich odpadków zdecydowanie lepiej, niż tradycyjne grabie.

Wydaje Ci się, że taki praktyczny odkurzacz lub dmuchawa do liści muszą wiązać się ze sporym wydatkiem? Nic bardziej mylnego! Odkurzacz i dmuchawa elektryczna w naszym sklepie internetowym są dostępne już od nieco ponad 100 zł.

Odkurzacz ogrodowy elektryczny a dmuchawa – na czym polegają różnice?

Chociaż zarówno dmuchawa do liści elektryczna, jak i odkurzacz służą do tego samego – czyli sprzątania liści i innych odpadków w ogrodzie – ich działanie jest nieco inne. Podczas gdy dmuchawą możemy po prostu zdmuchiwać liście, gałązki czy źdźbła trawy w konkretne miejsce, odkurzacz zasysa powietrze, a wraz z nim – wszelkie odpady. Co więcej, odkurzacz do liści elektryczne są często wyposażone w funkcję rozdrabniania, która pomaga oszczędzić miejsce w worku i zwiększyć jego pojemność.

Podsumowując, można powiedzieć, że choć dmuchawa elektryczna do liści również ułatwia sprzątanie odpadków z trawnika po sezonie letni, to jednak odkurzacz ogrodowy elektryczny jest bardziej wszechstronny.

Jakie zalety ma odkurzacz i dmuchawa elektryczna?

Warto pamiętać, że proponowane przez nas w tej kategorii urządzenia są dostępne również w modelach innych, wyposażonych w silnik spalinowy lub elektryczny z akumulatorem. Jakie zalety w porównaniu do nich mają odkurzacze do liści elektryczne?

  • Prosta obsługa – odkurzacz i elektryczna dmuchawa do liści to doskonałe sprzęty dla osób mniej doświadczonych i ogrodników-amatorów. Podczas gdy modele akumulatorowe wymagają dbania o baterię, a spalinowe regularnej konserwacji i uzupełniania paliwa, odkurzacz elektryczny do liści wystarczy tylko podłączyć do prądu – i gotowe!
  • Wygodna praca – wybierając model elektryczny, nie musisz troszczyć się o to, czy bateria jest wystarczająco naładowana (jak w urządzeniu akumulatorowym), ani czy stosujesz odpowiednią mieszankę benzyny i oleju (jak w modelach spalinowych). Podczas pracy nie są też emitowane do środowiska spaliny, a samo urządzenie pracuje cicho.
  • Korzystna cena – oczywiście wiele w tym względzie zależy od specyfiki konkretnego modelu, niemniej faktycznie cena urządzeń na prąd zazwyczaj jest niższa niż akumulatorowych czy spalinowych. Najprostsze odkurzacze elektryczne marki Handy kosztują u nas zaledwie 120 złotych.

Nie wiesz, jaką dmuchawę lub elektryczny odkurzacz do liści wybrać? Pomożemy!

W sklepie Krysiak dokładamy wszelkich starań, by każdy – zarówno profesjonalista, jak i ogrodnik-amator – mógł kupić u nas dokładnie taki sprzęt ogrodniczy, jakiego potrzebuje. Dlatego proponujemy wysokiej jakości odkurzacze i dmuchawy elektryczne tak uznanych marek jak Handy, Lider, Gardyer czy Faworyt, które od dawna cieszą się uznaniem wśród doświadczonych ogrodników.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty lub nie wiesz, jaka dmuchawa lub odkurzacz do liści elektryczny najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku, odezwij się do nas mailowo lub telefonicznie. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy dokonać najlepszego wyboru!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved