Jak wygodniej i szybciej przycinać żywopłot?

Przycinać trawę, krzewy, czy żywopłot w swoim ogrodzie możesz rzecz jasna metodami ręcznymi. Na niewielkich powierzchniach oraz przy sporadycznych pracach jest to rozwiązanie, które może Ci wystarczyć. Jeśli jednak dysponujesz większym ogródkiem lub działką, o których wygląd chciałbyś zadbać, musisz liczyć się z tym, że korzystniejszą opcją będzie wybór urządzenia, które Ci w tych pracach pomoże. Unikniesz w ten sposób wielu godzin spędzonych na żmudnej, niewygodnej i męczącej pracy, a także poprawisz jakość otrzymywanych efektów i sprawisz, że Twój ogród będzie jeszcze atrakcyjniejszy. Jaki sposób przycinania roślinności możesz wybrać, aby robić to zatem szybciej i skuteczniej? Sklep internetowy Krysiak serdecznie poleca Ci wybór nożyc do żywopłotu na akumulator. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się samodzielnie o zaletach tego rozwiązania – zapraszamy serdecznie do naszego sklepu online.

Nożyce akumulatorowe do trawy i żywopłotu

Oferujemy 3 kategorie nożyc akumulatorowych do żywopłotu. Są to urządzenia o zróżnicowanych parametrach technicznych, dzięki czemu nadają się do wykorzystania podczas różnego typu prac. To wyposażenie renomowanych, doskonale znanych naszym klientom marek, jak np. Lider, Texas oraz 4Garden. Wykorzystanie urządzeń akumulatorowych polecamy ze względu na brak ograniczenia kablem i koniecznością podłączenia do prądu, a także brak wydzielania spalin.

Pierwszą z kategorii w tej dziedzinie produktów, jakie są dostępne dla naszych klientów, są tzw. mikronożyce, czyli akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów. Cechują się one niewielkimi rozmiarami i są to urządzenia przeznaczone do pracy nawet jedną ręką. Maksymalna średnica przycinanych gałęzi wynosi w ich przypadku 8 mm. Poszczególne modele posiadają uchwyt teleskopowy, a pozostałe można dodatkowo doposażyć.

Druga grupa nożyc do żywopłotu na akumulator to modele o standardowej wielkości i napięciach 18,40 i 58 V. Te produkty przeznaczone są do pracy już z większymi gałęziami o średnicy ponad 20 mm.

Ostatnią z grup oferowanych w naszym sklepie internetowym nożyc akumulatorowych do żywopłotu są modele na teleskopowym wysięgniku. Z ich wykorzystaniem możliwa jest wygodna pielęgnacja nawet wysokich żywopłotów i innych roślin, bez konieczności wchodzenia na drabinę lub inne konstrukcje umożliwiające dostanie się na określoną wysokość. Wysięgnik teleskopowy może mieć bowiem długość przekraczającą 2 metry, więc da Ci możliwość łatwego dotarcia nawet w trudno dostępne, wysokie punkty roślin.

Zadbaj z nami o swój ogród

Z wyposażeniem z naszego sklepu internetowego możesz zadbać o każdy aspekt estetycznego i funkcjonalnego ogrodu, działki lub innego terenu zielonego. Proponujemy szereg rozwiązań do przycinania roślinności. Poznaj nasze propozycje akumulatorowych nożyc do trawy i krzewów, a także żywopłotów, by polepszyć jakość i komfort swojej pracy. Zachęcamy do zakupów każdego, komu zależy na efektownie prezentującym się i przyjaznym dla domowników ogrodzie.

Sprawdź też ofertę pozostałych nożyc do żywopłotu, znajdujących się w ofercie naszego sklepu:

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2023 Krysiak. All rights reserved