132 produktów

1.5 zł

135 zł

6.9 zł

5.5 zł

23 zł

339 zł

185 zł

225 zł

99 zł

115 zł

44 zł

465 zł

12 zł

18 zł

119 zł

65 zł

359 zł

265 zł

129 zł

35 zł

3.9 zł

21 zł

69 zł

38 zł

475 zł

515 zł

65 zł

279 zł

389 zł

195 zł

7.5 zł

GF – nawadnianie

Zarówno trawniki, jak i rośliny w przydomowym ogrodzie potrzebują odpowiedniej pielęgnacji, aby zachwycać domowników fantastycznym wyglądem. Podstawą jest zapewnienie optymalnej ilości wody oraz wilgotności niezbędnej do wzrostu roślin. W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne urządzenia do nawadniania trawników i pozostałych roślin ogrodowych. Proponujemy m.in. szeroką gamę węży ogrodowych o różnych długościach i grubościach, zraszacze, dysze, elementy niezbędne do łączenia węży, pistolety do podlewania oraz różne rodzaje akcesoria do przechowywania węży.

Funkcjonalne urządzenia do nawadniania

Podstawowym wyposażeniem każdego ogrodu powinien być wąż ogrodowy, z którego pomocą jesteśmy w stanie nawodnić zarówno trawnik, jak i wszystkie rośliny. Na rynku dostępne są różnorodne modele, najczęściej wykonane z jednej lub dwóch warstw tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości. Im więcej warstw PCV, tym większa odporność na zniszczenia oraz zużycie. Istotną kwestią podczas wyboru węża ogrodowego jest nie tylko jego długość, ale również grubość. Dłuższy wąż pozwoli w pełni swobodnie dotrzeć do najdalszych zakątków posesji o znacznej powierzchni, jednak w niektórych sytuacjach może on nastręczać trudności ze zbyt niskim ciśnieniem i wydajnością. Optymalna średnica węża ogrodowego powinna być dobrana do wielkości terenu, na którym będzie on użytkowany, aby zapewnić komfortową pracę.

Akcesoria do nawadniania ogrodu

Dla uzyskania najlepszego efektu nawodnienia trawnika oraz wszelkich roślin ogrodowych, niezbędnymi akcesoriami do podlewania są specjalne końcówki w formie pistoletów. Każdy z nich umożliwia szybką zmianę strumienia wody w taki sposób, aby dopasować go do podlewanej powierzchni. Dzięki temu możemy uniknąć sytuacji, w której rabaty kwiatowe mogą zostać uszkodzone przez silny strumień wody. W przypadku delikatnych roślin czy krzewów zdecydowanie lepiej sprawdzi się subtelne zraszanie. Po podlaniu ogrodu warto zadbać o sposób przechowywania węża ogrodowego oraz pozostałych akcesoriów do nawadniania. Najpopularniejszym sposobem na zachowanie porządku w ogrodzie jest zastosowanie wózka na kółkach z wygodnymi uchwytami, zapewniającymi mobilność oraz wygodę użytkowania. Pozwalają sprawnie zwinąć wąż ogrodowy nawet znacznej długości, a także przenieść sprzęt w dowolne miejsce.

Zadbaj o kompleksowe nawodnienie ogrodu

Sam wąż ogrodowy może być niewystarczający dla optymalnego nawodnienia trawnika czy ogrodu, szczególnie o tych o dużej powierzchni. Wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem są również zraszacze, zapewniające odpowiednie podlewanie terenów zielonych oraz przydomowych ogródków. Zraszacze wahadłowe są najpopularniejszymi modelami, ponieważ wymagają wyłącznie założenia właściwej końcówki na wąż ogrodowy, a także późniejszej zmiany położenia w celu nawodnienia kolejnej części terenu. Coraz częściej wybieranym rodzajem zraszacza jest model pulsacyjny, który zapewnia znaczny rozrzut wody oraz wysoką niezawodność. Na rynku są również dostępne zraszacze rotacyjne z możliwością regulacji zakresu obrotów i dostosowania do rodzaju podlewanego terenu.
Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved