3 produktów

Jak szybko opryskiwać rośliny?

Standardowo, gdy chodzi o wyposażenie ogrodnicze, większe tereny wymagają zastosowania nieco innych akcesoriów i sprzętów niż te mniejsze, przydomowe ogródki. Podobnie jest w przypadku opryskiwaczy roślin. Nie unikniemy przecież tego typu zabiegów nie tylko, gdy chodzi o przydomowe rabatki, ale też o większe parki, ogrody, czy sady. Butelka o podobnej funkcjonalności do tej po płynie do mycia szyb nam wówczas z pewnością nie wystarczy. Potrzebujesz w takim wypadku bardziej zaawansowanego wyposażenia ogrodniczego, które da Ci możliwość komfortowej pracy w warunkach Twojego otoczenia. Skuteczną pracę w takiej sytuacji umożliwia Ci sklep internetowy Krysiak, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do pracy także na większych terenach. Pod względem oprysków roślin możemy zaproponować Ci spalinowe opryskiwacze ogrodowe.

Spalinowe opryskiwacze ogrodowe

Oferujemy wysokiej jakości plecakowe opryskiwacze spalinowe. Za ich jakość odpowiada sprawdzony i zaufany producent – marka Handy. Jest to sprzęt spalinowy o dużej wydajności, przeznaczony nie tylko do niewielkich ogródków, lecz też sadów, czy plantacji. Może posłużyć do ochronny roślin przed chorobami, zwalczania szkodników, czy też opylania zbiorów, np. bawełny lub pszenicy. Użyjesz go do nawozów, środków higieny, czy dezynfekcji. Opcjonalnie będzie to też dobre rozwiązanie do chemikaliów w postaci proszków oraz granulatów. Jest to sprzęt znacznie wydajniejszy od innego rodzaju opryskiwaczy dzięki temu, iż do wytwarzania ciśnienia w modelach spalinowych służy 2-suwowy silnik spalinowy, zasilany mieszanką oleju i benzyny. Taki sposób zasilania pozwala na uzyskanie znacznie większej mocy urządzenia niż w przypadku modeli ręcznych. Z tego powodu opryskiwacze spalinowe są też cięższe, ponieważ ich waga może nawet przekraczać 10 kg. Nie powoduje to jednak mniejszego komfortu użytkowania, gdyż są to plecakowe opryskiwacze ogrodowe, co oznacza, że użytkownik całe urządzenie niesie wygodnie na plecach. W ten sposób ani ciężar ani też żaden z elementów urządzenia nie przeszkadza w pracy i nie ogranicza ruchów. Pojemnik na ciecz w urządzeniu spalinowym pozwala na wygodną, długotrwałą pracę bez konieczności uzupełniania. Nasze modele mają bowiem pojemność do 12 litrów. Maksymalna wysokość oprysku przy użyciu sprzętu dostępnego w naszym sklepie wynosi nawet 12 metrów.

Skorzystaj z wygodnej możliwości pracy

Opryskiwanie roślin środkami zwiększającymi ich odporność lub przyspieszającymi wzrost nawet na profesjonalnych plantacjach, czy w sadach nie musi oznaczać trudnej, długotrwałej pracy z niewygodnymi akcesoriami. Wybierz opryskiwacze spalinowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego i przekonaj się o tym samodzielnie podczas wykonywanej przez siebie pracy. Gwarantujemy dostęp do najlepszego sprzętu, atrakcyjne ceny urządzeń, a także pomoc najlepszych specjalistów, w przypadku gdyby zaistniały jakiekolwiek wątpliwości lub problemy podczas zakupów. Zapraszamy serdecznie.

Sprawdź także dostępne w naszym sklepie opryskiwacze ręczne.
Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2023 Krysiak. All rights reserved