Zamiatarki spalinowe

Piękny i czysty ogród bez wątpienia może stać się prawdziwą wizytówką domu jednorodzinnego i całej posesji. Jednak żeby tak było, należy regularnie pielęgnować chodnik i podjazd, a także ogród i przydomowy taras. Co więcej, trzeba pamiętać o tym, że zalegający na działce i chodniku piasek, drobne kamienie czy liście mogą też negatywnie wpływać na bezpieczeństwo domowników oraz innych osób. To właśnie dlatego dobrym zakupem może być oferowana przez nas zamiatarka spalinowa. Czym jest to urządzenie i jakie ma zalety? Przekonaj się!

Zamiatarka spalinowa do kostki brukowej – czym jest i jak działa?

Zamiatarka spalinowa do kostki brukowej, jak sama nazwa wskazuje, jest urządzeniem, które służy do porządkowania przydomowych przestrzeni i usuwania takich zabrudzeń jak kurz i piasek, drobne kamienie, pyłki kwiatowe, liście, igliwie czy niewielkie gałązki. Zamiatarki spalinowe zazwyczaj wykorzystuje się do czyszczenia chodników, podjazdów, ogrodów i tarasów, ale mogą się przydać także podczas porządkowania garażu.

Podstawowym, najprostszym urządzeniem jest zamiatarka ręczna, którą również można kupić w internetowym sklepie Krysiak. Jednak w tej kategorii prezentujemy zamiatarki spalinowe, czyli urządzenia wyposażone w silnik spalinowy. W takich urządzeniach szczotki z twardym włosiem są wprowadzane w ruch obrotowy przez wbudowaną jednostkę napędową. Dzięki temu do pracy nie trzeba wykorzystywać siły własnych mięśni – wystarczy jedynie odpowiednio manewrować urządzeniem.

Zamiatarka spalinowa – dlaczego warto ją wybrać?

Skoro wspomnieliśmy już, że na rynku dostępna jest także ręczna zamiatarka do kostki, należy wyjaśnić, dlaczego prezentowane tutaj modele mogą być lepszym wyborem. Najważniejsze zalety to:

  • brak konieczności używania własnych mięśni – jak zaznaczyliśmy wyżej, do napędzania urządzenia nie trzeba wykorzystywać własnej siły. Robi to za operatora jednostka napędowa;
  • duża moc – silnik spalinowy przekłada się na dużą moc zamiatarki. Dzięki temu lepiej radzi sobie ona z uporczywymi i trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, na przykład znajdującymi się w szczelinach między kostką brukową.

Jednocześnie trzeba pamiętać o tym, że zamiatarka spalinowa do kostki brukowej jest z reguły droższa niż ręczna – i to znacząco. Ceny prezentowanych tu urządzeń zaczynają się od kilku tysięcy złotych, a najdroższe modele mogą kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych. Konieczność regularnego przeprowadzania konserwacji, głośna praca i emitowanie spalin powodują, że zamiatarka spalinowa jest urządzeniem polecanym profesjonalistom oraz osobom, które muszą porządkować duże powierzchnie.

Jeżeli nie wiesz, jaki model wybrać, lub zastanawiasz się, czy lepsza dla Ciebie będzie zamiatarka spalinowa, czy ręczna, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy profesjonalnej porady!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved