Zamiatarki spalinowe – do czego służą?

Zamiatanie powierzchni na zewnątrz budynków w sposób ręczny byłoby bardzo czasochłonne i mało praktyczne. Zastosowanie zwykłej miotły we własnym ogródku oczywiście jest możliwe – pytanie, czy naprawdę chcesz pracować w tak niewygodny i nieefektywny sposób? Rozwiązaniem, które możesz zastosować, a które znacząco ułatwi Ci pracę, będzie zamiatarka spalinowa. Zobacz, dlaczego warto wybrać to urządzenie oraz jakie modele oferujemy w naszym sklepie internetowym.

Wybierz wydajną, funkcjonalną zamiatarkę

Zamiatarki spalinowe, które oferujemy, to urządzenia napędzane przez silniki 4-suwowe. Wybierzesz takie, które najlepiej sprawdzi się w Twoich warunkach bez żadnego problemu, ponieważ posiadamy modele w zakresach pojemności silnika od 135 cm3 do 212 cm3. Również szerokość robocza, na jaką się zdecydujesz, może być doskonale dopasowana do Twoich potrzeb, ponieważ posiadamy urządzenia o szerokości roboczej od 60 do nawet 122 cm. Zamiatarki spalinowe, jakie możemy Ci zaproponować, posiadają 2 typy szczotek: pierścieniowe i walcowe. Oprócz klasycznych zamiatarek posiadamy jeden model radialny ze szczotką okrągłą o średnicy 85 cm. Model ten może posłużyć np. do wymiatania zanieczyszczeń przy krawędziach ulic. Każda z naszych zamiatarek pracuje w 3 biegach do przodu, niektóre modele mają też 1 bieg jazdy do tyłu. Prędkość obrotowa szczotki zamiatarki może być stała lub regulowana. Szczotki są też regulowane w kilku pozycjach pracy. Oferowane przez nas modele są zamiatarkami spalinowymi z pojemnikiem, gdyż do każdej z nich dołączamy (jako opcja) specjalny pojemnik na kurz przeznaczony do zamocowania z przodu na szczotce. Otrzymasz też pług lemieszowy (jako opcja), dzięki któremu Twoja zamiatarka sprawdzi się do odgarniania śniegu. Sprzęt ten będzie więc bardzo uniwersalny i wykorzystasz go w swoim ogrodzie zarówno latem, jak też zimą. To jednak nie koniec funkcjonalności naszych urządzeń. Niektóre z modeli możesz przekształcić w odśnieżarki wirnikowe – wystarczy, że skorzystasz z dostępnego w naszym sklepie przedniego mechanizmu odśnieżarki. Do usuwania różnego typu materiałów służą szczotki z różnym włosiem, również dostępne w poszczególnych modelach zamiatarek spalinowych. Możesz wybrać model ze szczotką wyposażoną w sztywne włosie zimowe do odgarniania śniegu, czy włosie mieszane, z którym usuniesz trawę lub mech z fug kostki brukowej. Jeśli zależy Ci na dodatkowej wygodzie pracy, możesz wybrać zamiatarkę z regulowaną kierownicą.

Poznaj nasze zamiatarki spalinowe

Zachęcamy do tego, aby zapoznać się ze szczegółowymi opisami technicznymi naszych zamiatarek spalinowych z pojemnikiem i przekonania się o pełni możliwości oferowanych przez nas urządzeń. Przekonaj się, że naprawdę warto je wykorzystać podczas pracy. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące sprzętu dostępnego w naszym sklepie internetowym, zachęcamy do kontaktu z nami – nasi specjaliści chętnie doradzą przy wyborze odpowiedniej zamiatarki i dopasowaniu urządzenia do własnych potrzeb. Zachęcamy do zakupów – z pewnością wysokiej jakości zamiatarka sprawdzi się również u Ciebie.

Sprawdź także dostępne w naszym sklepie zamiatarki ręczne oraz zamiatarki elektryczne.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved