Mówiąc o urządzeniach ogrodniczych, które każdy powinien mieć w swoim garażu, najczęściej myślimy przede wszystkim o kosiarce i wykaszarce, sekatorach i pilarkach. Warto jednak mieć świadomość tego, że chcąc uprawiać rośliny, warzywa czy drzewka owocowe, należy zaopatrzyć się również w sprzęt, który umożliwi odpowiednie przygotowanie gleby pod sadzonki. W warunkach domowych zazwyczaj najlepszym rozwiązaniem jest glebogryzarka elektryczna, którą znajdziesz w naszym sklepie internetowym Krysiak.

Glebogryzarka elektryczna – dlaczego warto?

Obecnie na rynku dostępne są różne modele glebogryzarek: spalinowa, akumulatorowa oraz elektryczna, która zdaniem wielu osób jest najlepszym wyborem, jeśli chodzi o urządzenia przeznaczone do użytku amatorskiego: w przydomowych ogródkach czy na działkach i w sadach. Dlaczego?

Glebogryzarki elektryczne, tak samo jak spalinowe i akumulatorowe, służą do uprawy roli, a dokładniej – przygotowania podłoża pod sadzonki lub siew. Wyposażone w ostrza tnące modele elektryczne przydają się nie tylko do przekopania ziemi, ale też do jej spulchnienia i napowietrzenia. Przeprowadzenie tych czynności przy pomocy glebogryzarki sprawia, że gleba lepiej utrzymuje wilgoć oraz składniki pokarmowe dla roślin. Dzięki przekopaniu i spulchnieniu ziemi łatwiej też można pozbyć się szkodników.

W przeciwieństwie do modelu spalinowego, elektryczna glebogryzarka jest dość lekka i prosta w obsłudze, co sprawia, że mogą z niej korzystać nawet osoby, które nie mają dużego doświadczenia w pracach ogrodowych. Zaletą urządzeń elektrycznych jest też cicha praca i brak emitowania spalin podczas użytkowania.

Glebogryzarka czy kultywator elektryczny – co lepsze?

Szukając elektrycznych urządzeń do przekopywania ziemi, możesz trafić nie tylko na glebogryzarki ręczne, ale także na urządzenia takie jak kultywator elektryczny. Zasadniczo oba urządzenia są do siebie podobne i oba służą do spulchniania gleby. Jednak z reguły kultywator ogrodowy elektryczny jest wyposażony w silnik o wyższej mocy, a co więcej – jego ostrza nie obracają się (jak ma to miejsce w glebogryzarkach), a jedynie zagłębiają w ziemi.

Jeżeli szukasz urządzenia, które kompleksowo pozwoli Ci przygotować ziemię pod siew i uprawę roślin, warzyw czy drzewek owocowych, glebogryzarka ogrodowa elektryczna ze sklepu Krysiak będzie odpowiednim wyborem.

Glebogryzarka elektryczna 2000 W czy 1000 W – co lepsze?

Kupując glebogryzarkę elektryczną, trzeba pamiętać o tym, że ze względów technicznych ma ona mniejszą moc niż glebogryzarka spalinowa. Modele zasilane silnikiem spalinowym na benzynę mogą osiągać moc nawet 4500 W. Takie parametry są nie do osiągnięcia dla lekkich, ręcznych glebogryzarek na prąd.

Zasadniczo standardem są glebogryzarki elektryczne o mocy 1000 W. W porównaniu do wspomnianych wyżej modeli spalinowych taka moc może wydawać się niewielka, jednak warto pamiętać o tym, że na potrzeby amatorskie jest ona w zupełności wystarczająca. Taka glebogryzarka elektryczna znakomicie sprawdzi się w przydomowym ogródku, sadzie oraz na prywatnej działce.

W sklepie internetowym Krysiak urządzenia elektryczne o mocy 1000 W możesz kupić już za mniej niż 400 zł. Jeżeli jednak potrzebujesz modelu o większej mocy, polecamy urządzenia o większej mocy. W naszym asortymencie znajduje się również glebogryzarka 1400 W, a nawet glebogryzarka elektryczna 2000 W.

Najlepsza glebogryzarka elektryczna w sklepie Krysiak.pl

Najlepsza glebogryzarka elektryczna do użytku domowego? Właśnie takie urządzenia kupisz w naszym sklepie internetowym Krysiak! Od ponad trzydziestu lat klientom indywidualnym i przedsiębiorcom dostarczamy najlepszej jakości urządzenia ogrodnicze i elektronarzędzia. Obecnie w asortymencie naszego sklepu można znaleźć glebogryzarki elektryczne o mocy 1000, 1400, a nawet 2000 W od uznanych producentów, takich jak Lider, Handy czy Grizzly. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i zakupu glebogryzarki, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom!

Nie wiesz, jaka glebogryzarka ogrodowa elektryczna będzie najlepsza? Pomożemy!

Nie wiesz, jaka będzie najlepsza glebogryzarka elektryczna do Twojego ogrodu lub działki? A może masz pytania dotyczące naszej oferty lub poszczególnych modeli Lider, Handy lub Grizzly? Nasz zespół tworzą doświadczeni profesjonaliści, którzy chętnie udzielą Ci pomocy na każdym etapie dokonywania zakupu. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – chętnie pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved