Zadbaj o jakość ziemi w swoim ogrodzie

Chcąc zachować ziemię w swoim ogrodzie lub na działce w jak najlepszym stanie, pamiętać musisz o wykonywaniu odpowiednich prac na niej. Jedną z nich jest spulchnianie gleby. Polega ono na nakłuciu i naruszeniu wierzchniej warstwy ziemi. Dzięki temu do niższych warstw może dostać się światło, powietrze, woda, a także substancje odżywcze. Ręczne metody wykonywania tego typu prac opierają się o użycie łopaty, czy szpadla. Jak łatwo się domyślić, wiąże się to jednak z użyciem dużej siły, a przy większych terenach do obrobienia okaże się męczącą, wymagającą, wielogodzinną pracą fizyczną. Pracą, której nie ominiesz, ponieważ zaleca się wykonywanie jej przynajmniej 1-2razy w roku. Możesz oczywiście znaleźć sposoby na ułatwienie sobie procesu spulchniania gleby. Nie musisz przecież sięgać po tradycyjne, ręczne narzędzia. Do Twojej dyspozycji są zaawansowane technicznie maszyny, które mogą znaczną część pracy wykonać za Ciebie! Zapoznaj się z naszą ofertą elektrycznych glebogryzarek.

Glebogryzarki elektryczne

Oferujemy elektryczne glebogryzarki marek takich, jak Handy, Lider oraz Texas. Sięgnięcie po tego typu sprzęt gwarantuje, że wybierasz urządzenie bezpieczne i maksymalnie dopasowane do potrzeb klienta. Znajdziesz u nas glebogryzarki dostosowane do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów – z silnikiem o mocy od 750 do nawet 2000 W. Możesz wybrać też modele o odpowiedniej szerokości i głębokości roboczej, dzięki czemu sięgniesz po taki, który lepiej sprawdzi się w Twoich warunkach. Wystarczy, że podłączysz zakupioną glebogryzarkę do zasilania elektrycznego, a będziesz mógł wygodnie spulchnić glebę na głębokości około 20 cm. Warto zastosować je, gdy hodujesz w swoim ogródku warzywa lub rośliny, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się bujniejszą, cieszącą oko zarówno domowników, jak i gości roślinnością. Ponadto zadbaliśmy również o wygodę naszych klientów. Glebogryzarki elektryczne dostępne w naszej ofercie są urządzeniami stosunkowo lekkimi, bo ważącymi zaledwie kilka/kilkanaście kilogramów. W ich użytkowaniu pomogą wygodna rączka oraz koła transportowe. Wybierając glebogryzarkę elektryczną, dbasz również o środowisko naturalne, ponieważ nie wydzielasz do powietrza spalin oraz szkodliwych toksyn. Jest to w związku z tym sprzęt polecany tym klientom, którym wyjątkowo zależy na ekologicznym, zgodnym z naturą podejściu do życia – również we własnym ogrodzie. Jedyne, czego potrzebujesz, aby pracować ze swoją elektryczną glebogryzarką, jest dostęp do prądu.

Sprawdź ofertę elektrycznych glebogryzarek

Zachęcamy Cię do poznania szczegółów oferowanych przez nas urządzeń – w ich opisach znajdziesz szczegółowe parametry techniczne oraz instrukcje obsługi do pobrania. Gdyby uzyskane w ten sposób informacje były dla Ciebie niewystarczające do podjęcia decyzji o zakupie, możesz skontaktować się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą i udzielimy porad technicznych. Zapraszamy na zakupy urządzeń, które wykorzystasz w swoim ogrodzie – szybko i wygodnie w naszym sklepie online.

Sprawdź również dostępne w naszej ofercie glebogryzarki spalinowe.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2022 Krysiak. All rights reserved