Stwórz praktyczny system nawadniania

Bez wydajnego systemu nawadniania nie obejdzie się żaden ogród. By roślinność w przydomowym ogrodzie była zadbana i okazale się prezentowała, potrzebuje dostępu do wody. Nie zapewnisz go roślinom na tak dużej powierzchni przy użyciu konewki lub innego ręcznego sposobu podlewania. Tym, czego potrzebujesz, jest skuteczny system nawadniający. Można zastosować w nim szereg różnorodnych rozwiązań. Podstawą jest przede wszystkim dostęp do wody, węże ogrodowe, a także końcówki do węża ogrodowego. Jaki zraszacz ogrodowy lub pistolet zraszający powinieneś wybrać? Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym sklepie internetowym!

Dysze do węża ogrodowego

Sam wąż ogrodowy nie wystarczy Ci do tego, aby wygodnie dozować wodę i kontrolować jej przepływ. Wyposażeniem, jakiego potrzebujesz, aby było to możliwe, są właśnie dysze do węża ogrodowego. To one umożliwią Ci wygodne podlewanie przy wykorzystaniu takiej ilości wody, jaką będziesz potrzebować. Pistolety zraszające pozwolą Ci na wygodne ręczne podlewanie roślin z węża ogrodowego. Zraszacze wahadłowe i inne rodzaje zraszaczy ogrodowych z kolei mogą pracować samodzielnie – wystarczy ich odpowiednie zamontowanie oraz zapewnienie dostępu do wody.

Końcówki do węża ogrodowego dostępne są w różnych rozmiarach, a także wykonane są z różnych materiałów, dzięki czemu charakteryzują się innymi właściwościami, które możesz wykorzystać podczas pracy. Pistolety zraszające, które oferujemy, są pistoletami jedno- lub wielofunkcyjnymi, wielostrumieniowymi, a wykonane są z tworzywa lub z metalu i gumy. Jeśli jesteś zainteresowany zraszaniem automatycznym w niewielkiej przestrzeni ogrodowej, polecamy zraszacze statyczne na podstawie lub kołku, a także zraszacze rotacyjne. Posiadamy jednak w naszej ofercie wyposażenie, które sprawdzi się też na naprawdę dużych powierzchniach i pozwoli zająć się nimi wydajnie oraz szybko. Wybrać możesz zraszacze wahadłowe dostępne w trzech rodzajach – plastikowy, z rurką aluminiową oraz z rurką aluminiową i mosiężnymi dyszami. Jeszcze wydajniejsze będą zraszacze pulsacyjne o pokryciu kołowym. Dostępne są one w dwóch wariantach: na wbijanym w ziemię kołku oraz na trójnogu. To, że zraszacze ogrodowe, a także pistolety zraszające przeznaczone są do mniejszych lub też większych powierzchni zielonych, nie oznacza jednak, że nie warto skorzystać w swoim ogrodzie z obydwu tych rozwiązań. Pistolety i końcówki do węża ogrodowego mogą przydać się bowiem np. do precyzyjnego podlewania konkretnych roślin również na większych przestrzeniach.

Skorzystaj z naszej zróżnicowanej oferty

Wybierz naszą zróżnicowaną, kompleksową ofertę dysz do węża ogrodowego, zraszaczy ogrodowych i pistoletów zraszających, aby stworzyć w swoim ogrodzie funkcjonalny, dopasowanych do potrzeb Twoich oraz Twoich roślin system nawadniający. Podlewanie roślin w ogrodzie może być naprawdę przyjemne, szybkie oraz skuteczne. Ciesz się zadbaną zielenią, która będzie zawsze w Twoim zasięgu – wystarczy, że wyjdziesz ze swojego domu. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Twojego ogrodu w naszej ofercie już teraz!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved