Uniwersalne i samodzielne źródło energii elektrycznej

Zdarza się, że dostęp do prądu jest ograniczony lub wręcz niemożliwy. Najczęściej ma to miejsce w warunkach polowych np. na kempingach, na działce lub podczas wydarzeń plenerowych, ale też na budowach. Z pomocą przychodzą wtedy generatory prądu. Najprościej mówiąc, są to urządzenia spalinowe wytwarzające prąd. Są używane nie tylko w miejscach, gdzie dostęp do prądu jest utrudniony, ale też tam, gdzie choćby krótka przerwa w dostawie energii elektrycznej byłaby fatalna w skutkach – awaryjne generatory prądu znajdują się w szpitalach, jednostkach straży pożarnej czy w zakładach produkcyjnych. Agregat prądotwórczy warto również posiadać w swoim domu. Nie tylko przyda się jako awaryjne źródło energii, ale też będzie nieocenioną pomocą podczas pracy w przydomowym warsztacie lub w terenie, np. na drugim końcu działki, gdzie naturalnie nie posiadamy gniazdek elektrycznych, a długość kabli zasilających dołączonych do urządzeń jest niewystarczająca.

Niezawodny generator prądu do domu – jaki wybrać?

Wybierając agregat prądotwórczy dla siebie, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii, takich jak wytwarzane napięcie i moc agregatu, rodzaj zasilania (benzyna czy olej napędowy), czas działania oraz waga. To ostatnie ma szczególne znaczenie w sytuacji, gdy zamierzamy często przenosić nasz agregat. Wiele generatorów prądu jest wyposażonych w kółka transportowe z myślą właśnie o takich sytuacjach. Agregaty różnią się także poziomem generowanego hałasu, co dla wielu osób może mieć bardzo duże znaczenie, zwłaszcza przy wykorzystywaniu urządzenia w warunkach domowych lub urlopowych. Niektóre agregaty są jednak wyposażone w obudowę wyciszającą lub inny tłumik. To, jaki agregat powinieneś wybrać, ostatecznie zależy od jego przeznaczenia, a także tego, ile urządzeń i jakiego rodzaju będą do niego podpięte. Innego agregatu prądotwórczego będziesz potrzebować do zasilenia sprzętu AGD, a innego do urządzeń RTV. Często wystarczy Ci agregat jednofazowy, jednak niektóre urządzenia, zwłaszcza te wielkogabarytowe zużywają dużo energii elektrycznej i wymagają podłączenia do agregatu trójfazowego.

Agregaty prądotwórcze od zaufanego dostawcy

Samodzielny generator prądu to urządzenie, które w wielu sytuacjach może okazać się prawdziwym wybawieniem. Aby brawurowo spełniał swoją funkcję i nie zawiódł Cię, gdy go najbardziej potrzebujesz, postaw na sprzęt z pewnego źródła i od zaufanego dostawcy. W naszym sklepie oferujemy tylko maszyny, których jesteśmy pewni, sprawdzonych i renomowanych producentów. Sklep Krysiak jest doskonałym wyborem również z tego względu, że na terenie całej Polski prowadzimy punkty serwisowe, z których w razie jakichkolwiek problemów ze sprzętem możesz skorzystać. Agregaty prądotwórcze świetnie sprawdzą się w zestawieniu z innymi naszymi produktami – kosiarkami elektrycznymi, wertykulatorami czy glebogryzarkami. Dzięki przenośnemu agregatowi prądotwórczemu możesz przeprowadzać prace ogrodowe bez względu na odległość od głównego źródła zasilania. To rozwiązanie niezwykle praktyczne, które na pewno usprawni wiele wykonywanych przez Ciebie działań konserwacyjnych i pielęgnacyjnych.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved