Odśnieżarki

Chociaż wiele mówi się o tym, że zimy w Polsce są coraz łagodniejsze, w wielu częściach naszego kraju w okresie od grudnia do marca nadal często występują obfite opady śniegu. A zalegający na chodnikach, drogach i parkingach biały puch jest dużym utrudnieniem zarówno dla pieszych, jak i rowerzystów czy kierowców samochodów. Rozwiązaniem tego problemu są oferowane przez nas wysokiej jakości odśnieżarki do śniegu. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą propozycją i kupnem modelu, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom i potrzebom.

Odśnieżarka do śniegu – jak działa?

Odśnieżarka to urządzenie, które, jak sama nazwa wskazuje, jest przeznaczone do usuwania śniegu z terenów z twardym podłożem: chodników, parkingów, podjazdów czy dróg. Pod względem wyglądu oraz funkcjonowania przypomina nieco kosiarkę – podobnie jak ona za pomocą specjalnego świdra rozdrabnia biały puch, a następnie wyrzuca go na boki. Odległość wyrzutu jest oczywiście regulowana i w niektórych modelach wynosi nawet kilkanaście metrów.

Obecnie na rynku dostępne są odśnieżarki zasilane mechanicznie, elektrycznie i spalinowo. Te pierwsze wprawia się w ruch wyłącznie przy użyciu siły mięśni, przez co praca na większych powierzchniach może być dość męcząca. Modele elektryczne mają z kolei ograniczony długością przewodu zakres pracy. To właśnie dlatego w sklepie Krysiak oferujemy przede wszystkim spalinowe odśnieżarki do śniegu: dysponują one dużą mocą, a do tego są całkowicie mobilne. Dzięki temu z powodzeniem można je używać na dużych parkingach i podjazdach oraz chodnikach przy sporych posesjach.

Odśnieżarka – czy warto ją kupić?

Każdy, kto co roku musi zmagać się z odśnieżaniem przydomowego chodnika, podjazdu czy parkingu, wie, jak wyczerpujące i czasochłonne może być to zajęcie. Biorąc to pod uwagę, możemy stwierdzić, że bez wątpienia odśnieżarka do śniegu jest urządzeniem, które warto kupić. Zakup tego urządzenia polecamy przede wszystkim osobom mieszkającym w tych rejonach Polski, które regularnie zmagają się z obfitymi opadami śniegu.

Odśnieżarki do śniegu mają z reguły regulowaną nie tylko odległość wyrzutu, ale też jego kąt. Oznacza to, że bez problemu można oczyszczać chodnik z białego puchu, wyrzucając go tylko na jedną stronę.

Jednocześnie warto pamiętać o tym, że wysokiej jakości odśnieżarka do śniegu nie należy do urządzeń najtańszych. Ich ceny zaczynają się zazwyczaj od około 2000 złotych, ale bardziej zaawansowane modele kosztują nawet ponad 3000 zł. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się ze specyfikacją konkretnych modeli przed dokonaniem zakupu.

Odśnieżarki do śniegu w sklepie Krysiak

W ofercie naszego sklepu można znaleźć najwyższej jakości odśnieżarki spalinowe uznanych w branży marek, takich jak Lider, Faworyt czy Handy. Przykładem takiego modelu może być odśnieżarka spalinowa Faworyt RO61 RE z silnikiem spalinowym RATO, specjalnie zaprojektowanym do efektywnej i wygodnej pracy w trudnych, zimowych warunkach.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie pomożemy!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved