Odśnieżarki do śniegu

Okres zimowy jest specyficznym czasem, kiedy liczba prac w ogrodzie jest ograniczona do niezbędnego minimum. Do najczęściej podejmowanych zadań w tym szczególnym sezonie należy m.in. odśnieżanie podjazdów i chodników, co niekiedy może przysparzać wiele niedogodności. Aby codziennie oczyszczanie nawierzchni w pobliżu domu stało się łatwiejsze, warto zdecydować się na zakup profesjonalnej odśnieżarki o optymalnej mocy dostosowanej do potrzeb użytkownika. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń do usuwania śniegu, które pomogą Ci w pełni zadbać o czystość, funkcjonalność i bezpieczeństwo podjazdu oraz chodników w zimowe dni.

Elektryczne odśnieżarki do śniegu

Odśnieżarki z napędem elektrycznym sprawdzają się przede wszystkim do indywidualnego użytku ze względu na ograniczony zasięg. Modele tego typu wymagają stałego dostępu do źródła zasilania, dlatego też elektryczna odśnieżarka do śniegu sprawdzi się głównie na stosunkowo niewielkich powierzchniach, gdzie długość kabla nie będzie przeszkodą do wykonania zamierzonej pracy. Zazwyczaj modele zasilane elektrycznie wyposażone są w silniki o mniejszej mocy, przez co ich wydajność jest również nieco obniżona w stosunku do spalinowych odpowiedników. Zdecydowaną zaletą odśnieżarek tego typu jest ich niewielki rozmiar i lekkość, umożliwiające łatwe prowadzenie oraz sprawne manewrowanie w niemal każdym miejscu. Ich cicha praca pozwala na wykonanie pracy w komfortowych warunkach.

Spalinowe odśnieżarki do śniegu

Najmniejsze modele spalinowych odśnieżarek do śniegu zdecydowanie najlepiej sprawdzą się do użytku domowego. Odśnieżarki z napędem spalinowym o większych gabarytach charakteryzują się nieznacznie trudniejszym manewrowaniem, jednak zapewniają większą szerokość i wysokość pracy, oraz napęd na koła. Dzięki temu możesz jednorazowo usunąć na większym obszarze nawet grubą warstwę śniegu. Użytkownika nie ogranicza długość kabla ani odległość od źródła zasilania, jednak może napotkać trudności podczas pracy na terenie o znacznym nachyleniu. Odśnieżarce z napędem spalinowym często towarzyszy hałas o nieco wyższym natężeniu niż w przypadku elektrycznych zamienników.

Jak wybrać odśnieżarkę do śniegu?

Decydując się na zakup odśnieżarki, warto wziąć pod uwagę szereg istotnych kwestii. Przede wszystkim miejsce zastosowania i częstotliwość użytkowania – na mniejszych powierzchniach wymagających odśnieżenia doskonale sprawdzą się niewielkie urządzenia elektryczne. Z kolei do wzmożonej pracy na większym obszarze lepsze zastosowanie znajdą modele zasilane spalinowo. Nie bez znaczenia jest również pojemność silnika, warunkująca w pewnym stopniu wydajność odśnieżania. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne modele, wyróżniające się ergonomiczną konstrukcją, a także komfortowym użytkowaniem w każdych warunkach. Zapoznaj się z pełną gamą proponowanych odśnieżarek do śniegu i postaw na mobilność oraz najwyższą efektywność. Zachęcamy do wyboru spośród naszych wysokiej jakości urządzeń, z których z pewnością zadowolony będzie każdy z naszych klientów.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved