31 produktów

5.5 zł

Zbuduj system nawadniania w swoim ogrodzie

System nawadniania w większości ogrodów to nie tylko duże udogodnienie, lecz konieczność. Podlewanie całego terenu zielonego własnoręcznie, konewką lub innym podobnym narzędziem to wiele godzin żmudnej i niezbyt skutecznej pracy, potrzebujesz rozwiązania efektywniejszego, które da Ci możliwość zajmowania się swoimi roślinami wygodniej, szybciej i lepiej. Ręczne podlewanie roślinności w ogrodzie to też łatwy sposób na to, by nie poradzić sobie z odpowiednim dawkowaniem wody i przelać wodę do swoich roślin. Systemy nawadniania są bardzo różnorodnymi instalacjami, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb, roślin posiadanych w ogrodzie, a także powierzchni samego ogrodu. Niezależnie od tego, na jakie konkretnie rozwiązania zdecydujesz się w swoim ogrodzie, prawdopodobne, że korzystać będziesz z węży ogrodowych oraz złączek do węży ogrodowych. Szeroki asortyment produktów z tej kategorii odnajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Złączki do węży ogrodowych

Szybkozłączki, czyli przyłącza na kran do węży ogrodowych pozwalają na rozbudowanie systemu nawodnieniowego w ogrodzie i dopasowanie go do swoich potrzeb. Jest to wyposażenie mogące znaleźć wiele zastosowań. Dzięki złączkom do węży ogrodowych połączysz ze sobą dwa węże, jeśli jeden okaże się zbyt krótki, aby dotrzeć w każde miejsce w Twoim ogrodzie. Ponadto przyłącza na kran do węży ogrodowych pozwolą Ci podłączyć wąż do zaworu oraz rozdzielić zawór na dwa różne ujścia wody. Dzięki temu zyskujesz system nawodnienia, który pozwoli Ci dotrzeć w każde miejsce w Twoim ogrodzie i korzystać z niego w sposób wygodny, a także skuteczny.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno szybkozłączki ze stopem, jak i bez stopu. Są to produkty wysokiej jakości, renomowanej włoskiej firmy GF, dzięki czemu sprawdzą się również w Twoim ogrodzie. Stop blokujący to bardzo praktyczna opcja, ponieważ strumień wody będzie automatycznie blokowany po wyjęciu zraszacza lub końcówki zraszającej. Dostępne u nas złącza są przeznaczone do węży o średnicach ½, 5/8, ¾, a nawet 1 cala. Podstawą systemu są adaptery-przyłącza na kran z gwintem zewnętrznym na ½, ¾ lub 1 cala, przyłącza na kran z gwintem wewnętrznym i bez gwintu, osiągalne są przyłącza trójniki i 5–wyjściowe. Wybierając naszą ofertę, zyskujesz zatem wiele możliwości i różnorodne wyposażenie wysokiej jakości, z którym bez problemu stworzysz praktyczny system nawadniający w swoim ogrodzie – niezależnie od Twoich preferencji oraz wielkości Twojej przestrzeni przydomowego ogrodu.

Produkty do Twojego systemu nawadniającego

W naszej ofercie odnajdziesz przyłącza na kran do węży ogrodowych – zarówno szybkozłączki bez stopu, jak i ze stopem. Zapewniamy wysoką jakość dostępnych produktów, ponieważ dostępne u nas wyposażenie jest starannie wyselekcjonowane, aby mogło odpowiadać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdź szczegóły dostępnych u nas akcesoriów i wybierz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia praktycznego systemu nawadniania w swoim ogrodzie.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved