1 produkt

Wysokiej jakości koparki łańcuchowe

Potrzebujesz wykonać przekop pod położenie instalacji elektrycznej albo systemu nawadniania? Jeżeli chcesz znaleźć skuteczne narzędzia, które Ci w tym pomogą, to sprawdź naszą ofertę. Nasze koparki łańcuchowe z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Doskonale sprawdzą się na placach budowy, w branży ogrodniczej, a także do amatorskich prac wykonywanych wokół prywatnej posesji. Na pierwszy miejscu zawsze stawiamy satysfakcję naszych klientów, dlatego dbamy o to, by oferowane przez nas koparki łańcuchowe były jak najlepszej jakości. Współpracujemy z renomowanym polskim producentem Faworyt, którego maszyny słyną z wysokiej klasy wykonania i niezawodności. Korzystając z nich, będziesz z pewnością zadowolony z efektów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się na ich temat więcej, zapraszamy do odwiedzenia naszych podstron produktowych. Znajdziesz tam wszystkie dane techniczne sprzedawanych przez nas koparek łańcuchowych, a także ich zdjęcia oraz instrukcje obsługi wraz z pozostałą dokumentacją.

Precyzyjne przekopy z koparkami łańcuchowymi ręcznymi

Konstrukcja oferowanych przez nas maszyn pozwala na bardzo precyzyjne dokonanie przekopu, bez nadmiernych uszkodzeń gruntu znajdującego się wokół. Szczególnie polecamy do tego rodzaju zadań model koparki łańcuchowej Faworyt SK600. Szerokość wykopu dokonanego za pomocą tego urządzenia wynosi jedynie 10 centymetrów. Posiada ona solidny element kopiący w postaci łańcucha, który wyposażony jest w aż 27 zębów. Ostrza są wykonane z wytrzymałego stopu węglika, który pozwala na uzyskanie znakomitych efektów pracy i bardzo wolno się tępi. Regulowany, ergonomiczny uchwyt Faworyt SK600 pozwala na swobodną zmianę ustawień, co wpływa na głębokość kopania. Te modele koparek łańcuchowych mogą przekopać rowy sięgające od 20 do nawet 60 centymetrów głębokości. Dzięki temu będziesz mógł wykonać dokładnie taki wykop, jakiego potrzebujesz.

Koparki łańcuchowe z napędem – praktyczne i wydajne

Dostępne w naszej ofercie urządzenia wyróżniają się znakomitym silnikiem spalinowym renomowanej marki Loncin. Charakteryzuje się on dużą wydajnością oraz niezawodnością. Pojemność zbiornika oleju silnika wynosi 1,1 litra. Wyróżniające się w naszym asortymencie koparki łańcuchowe z napędem z serii Faworyt SK600, posiadają 6,5 litrowy zbiornik na paliwo, który pozwala na długi czas pracy bez potrzeby uzupełniania benzyny. Pomimo solidnej i stabilnej konstrukcji z ciężkiej stalowej ramy, nasze koparki są bardzo proste w użytkowaniu. Są wyposażone w pompowane koła oraz ergonomiczne uchwyty, które pozwalają na swobodne manewrowanie nimi w terenie. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie dostępnych w naszym sklepie koparek łańcuchowych z napędem, a także ich dodatkowych funkcji, odezwij się do naszego działu obsługi klienta. Kontakt znajdziesz w zakładce na naszej stronie głównej. Chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i doradzimy zakup urządzenia w pełni odpowiadającego Twoim potrzebom.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2022 Krysiak. All rights reserved