29 produktów

325.99 zł

418.5 zł

120.99 zł

239.99 zł

315 zł

166.99 zł

209.99 zł

89 zł

105 zł

44 zł

129 zł

35 zł

65 zł

431.5 zł

252.99 zł

355 zł

176.99 zł

Węże ogrodowe – podstawowe wyposażenie do Twojego ogrodu

Żaden posiadacz ogrodu nie wyobraża sobie chyba tego, by nie zagospodarować tej przestrzeni w taki sposób, by była pełna atrakcyjnej roślinności i przyjazna dla mieszkańców. W ogrodzie możemy aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, a także relaksować się w rodzinnym gronie. Chęć posiadania zadbanego ogrodu wiąże się oczywiście z koniecznością wykonywania prac pielęgnacyjnych roślinności. Choć sposobów na to i możliwości dopasowania wyposażenia do konkretnych potrzeb i preferencji jest naprawdę mnóstwo, wspólnym mianownikiem dla wyposażenia w każdym ogrodzie, jest wąż ogrodowy. To on pozwala podlać trawę oraz każdą roślinę, dotrzeć w każde miejsce i przy okazji daje możliwość wykonania tego znacznie szybciej niż byłoby to, gdybyśmy chcieli użyć np. ręcznej metody podlewania i konewki, z której korzystamy w domu. W tej kategorii produktów możesz niezmiennie liczyć na sklep internetowy Krysiak, ponieważ zapewniamy naszym klientom kompleksowe wyposażenie, które pozwoli zadbać o każdy ogród. Sprawdź naszą ofertę węży ogrodowych i zwijaczy do węża ogrodowego.

Węże i zwijacze do węża ogrodowego

Przy wyborze węża ogrodowego należy zastanowić się nad kilkoma parametrami, na jakie powinieneś zwrócić uwagę przed zakupem. Podstawowym z nich jest oczywiście długość węża, jakiego potrzebujesz. W naszej ofercie posiadamy węże ogrodowe o długości 25 i 50 metrów. Dobierz długość, jaka pozwoli Ci swobodnie dojść w każde miejsce na Twojej działce. Posiadamy węże o różnych parametrach – od modeli o pojedynczym oplocie, do węży 5-warstwowych, nieskręcających się i odpornych na promieniowanie UV. Średnice dostępnych u nas węży ogrodowych to ½,5/8 i ¾ cala. Dla wygodniejszej pracy możesz też wybrać węże ogrodowe na bębnie.

Oprócz tego potrzebujesz też wyposażenia, które umożliwi Ci wygodne korzystanie z węża i odpowiednie przechowywanie go. W tym celu możemy polecić Ci zwijacze i wózki do węża ogrodowego. Dostępne są one zarówno w wersji z kołami, jak i bez. Można na nie nawinąć węże ogrodowe o długości 20, 50, 70, a nawet 90 metrów i średnicy ½ cala, ¾ cala i mniejszej. Wybierając to rozwiązanie, nie będziesz musiał martwić się o to, w jaki sposób przechowywać nawet najdłuższy wąż ogrodowy. Gdy zdecydujesz się na produkty z naszej oferty, problemem nie będzie też ich jakość, ponieważ zapewniamy dostęp do sprawdzonych akcesoriów renomowanych producentów takich, jak np. GF.

Zadbaj z nami o roślinność w ogrodzie

Twój ogród jest miejscem, w którym możesz relaksować się każdego dnia, a także przestrzenią, która może zachwycić każdego Twojego gościa. Jeśli chcesz, aby tak właśnie mogło być, zadbaj z nami o roślinność w swoim ogrodzie. Wybierz w tym celu dostępne u nas akcesoria do systemu nawadniania ogrodu. Postaw na sprawdzone i praktyczne węże ogrodowe, zwijacze i wózki do węża ogrodowego, dzięki którym podlewanie ogrodowych roślin stanie się łatwiejsze i będziesz mógł robić to skuteczniej niż wcześniej!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2023 Krysiak. All rights reserved