Odśnieżarki spalinowe

Każdy, kto co roku musi zimą wstawać wcześniej, by odśnieżyć podjazd, lub po powrocie z pracy usuwać biały puch z chodnika, wie, jak wyczerpujące, żmudne i czasochłonne może być to zadanie. Czemu zatem nie ułatwić sobie pracy? Rozwiązaniem Twojego problemu może być oferowana przez nas odśnieżarka spalinowa. Przeczytaj, jakie zalety ma to urządzenie, dlaczego warto je kupić i wybierz model, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Spalinowa odśnieżarka do śniegu – co to jest?

Odśnieżarka do śniegu spalinowa jest urządzeniem przeznaczonym do łatwego i wygodnego usuwania śniegu z terenów z twardym podłożem, takich jak chodniki, podjazdy, parkingi czy drogi. Działa na podobnej zasadzie, co kosiarka do trawy – podobnie jak ona, odśnieżarka spalinowa z napędem jest wyposażona w specjalny świder. Jego zadaniem jest rozdrabnianie śniegu (nawet tego twardego, bardzo zbitego), a następnie wyrzucanie go na boki.

Spalinowa odśnieżarka do śniegu jest dodatkowo wyposażona w silnik spalinowy, który zapewnia duży komfort pracy. W przeciwieństwie do odśnieżarki mechanicznej, takiego modelu nie trzeba napędzać siłą własnych mięśni.

Odśnieżarka spalinowa – zalety

Ze względu na to, że na rynku dostępne są również wspomniane wyżej modele mechaniczne oraz urządzenia elektryczne, warto opisać zalety odśnieżarek z tej kategorii i wyjaśnić, dlaczego warto wybrać właśnie je. Zwracamy uwagę przede wszystkim na to, że:

  • Odśnieżarka spalinowa z napędem dysponuje dużą mocą – wiele zależy od specyfiki konkretnych modeli, niemniej z reguły odśnieżarki spalinowe mają większą moc niż urządzenia elektryczne. Dzięki temu z łatwością radzą sobie z grubymi warstwami twardego, zbitego śniegu;
  • Model spalinowy jest całkowicie mobilny – w przeciwieństwie do urządzeń elektrycznych, odśnieżarki spalinowe nie wymagają ciągłego dostępu do źródła zasilania. Można więc korzystać z nich na dużych parkingach i podjazdach;
  • Praca jest wygodniejsza, niż przy użyciu modeli mechanicznych – odśnieżarki z napędem nie trzeba napędzać siłą własnych mięśni, co sprawia, że praca jest bardziej komfortowa i mniej męcząca.

W tym miejscu warto też zaznaczyć, że taka odśnieżarka do śniegu posiada regulację wyrzutu – zarówno pod kątem odległości, jak i kąta. Bez problemu można zatem oczyszczać chodnik, wyrzucając śnieg tylko na jedną stronę.

Odśnieżarka do śniegu spalinowa w sklepie Krysiak – wybierz najlepszy model

W internetowym sklepie Krysiak dbamy o to, by nasi klienci mieli dostęp wyłącznie do najlepszych urządzeń. Dlatego w tej kategorii zgromadziliśmy modele marek Faworyt, Handy czy Lider, które cieszą się dużym uznaniem wśród amatorskich i profesjonalnych ogrodników. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i zamówienia odśnieżarki, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące proponowanych przez nas modeli, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości i doradzimy, co wybrać!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved