27 produktów

Nożyce elektryczne do żywopłotu

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej pielęgnacji swojego przydomowego żywopłotu lub poszukujesz urządzeń, z którymi będzie to możliwe, gdy prowadzisz profesjonalną firmę zajmującą się tego typu pracami, warto zapoznać się z bogatą ofertą nożyc elektrycznych i elektrycznych przycinarek do żywopłotu naszego sklepu internetowego.

Posiadamy w swoim asortymencie wysokiej jakości nożyce takich marek, jak Lider, czy Handy. Dają one gwarancję tego, że sięgasz po produkt, który sprawdzi się w każdych warunkach i posłuży Ci przez długi czas. Są to urządzenia wyposażone w silnik komutatorowy o napięciu 230 V oraz różnorodnej mocy, dzięki czemu łatwo dobierzesz taki model, jaki sprawdzi się w Twoich warunkach. Cechują się też różnorodną długością roboczą listwy tnącej, a także przystosowane są do cięcia gałęzi o różnej średnicy. Są to ważne parametry, na które należy zwrócić uwagę, ponieważ to od nich w dużej mierze zależy, czy sprzęt sprawdzi się jedynie w przydomowym ogródku, czy też w trudniejszych, bardziej wymagających warunkach. Oferowane przez nas elektryczne przycinarki do żywopłotu są urządzeniami bardzo skutecznymi, a także wygodnymi w użyciu. Za jakość cięcia odpowiada ostrzona laserowo listwa tnąca. Wygodę użytkowania zapewnia natomiast regulowany kąt głowicy, a także miękki uchwyt urządzenia. Dodatkowo wartym odnotowania jest też to, że nożyce elektryczne do żywopłotu są urządzeniami bardzo lekkimi, których waga wynosi zaledwie kilka kilogramów, co również wpływa pozytywnie na wygodę pracy i umożliwia nawet długotrwałe użytkowanie sprzętu. Wybór oferowanych przez nas wysokiej jakości urządzeń do pielęgnacji żywopłotu pozwoli Ci nie tylko znacząco ułatwić sobie pracę, którą dotychczas wykonywałeś metodami ręcznymi, ale też może przyczynić się do lepszej kondycji Twoich roślin. Nieumiejętnie przycinany żywopłot lub też wykonywanie tego tępym narzędziem może bowiem spowodować uszkodzenia, a w konsekwencji nawet śmierć rośliny.

Kiedy sięgnąć po elektryczną przycinarkę do żywopłotu?

Elektryczne narzędzia do przycinania żywopłotu to obowiązkowe wyposażenie dla firm pracujących na terenach zielonych i zajmujących się ich pielęgnacją. Nie oznacza to jednak, że jest to sprzęt jedynie wysoce specjalistyczny, z którego nie możesz skorzystać w przypadku prywatnych, przydomowych potrzeb. Żywopłot to przecież stały element ogródków przy domkach jednorodzinnych, czy też działek rekreacyjnych. Aby teren wyglądał na zadbany i nie odstraszał Twoich gości, dbasz o roślinność, w tym o żywopłot. Nie musisz sięgać od razu po najdroższe urządzenie, możesz wybrać model o mniejszej mocy, który w zupełności wystarczy Ci w małym, przydomowym ogródku. Przekonasz się, że dbanie o ogródek będzie znacznie łatwiejsze, a także przyjemniejsze niż wcześniej. Zawsze warto sięgnąć po narzędzia, które poprawią nie tylko jakość, ale również komfort pracy. Zachęcamy zatem do zakupów i przeglądania szczegółów na temat dostępnych w naszej ofercie nożyc elektrycznych do żywopłotu. Gwarantujemy dostęp do najlepszego sprzętu i jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Sprawdź też dostępne w naszej ofercie nożyce spalinowe oraz nożyce akumulatorowe.
Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2023 Krysiak. All rights reserved