3 produktów

Ogrodowe pompy elektryczne do wody – dlaczego potrzebujesz tego wyposażenia?

Każdego dnia, niezależnie od tego, czy w domu, czy też w ogrodzie lub na działce, korzystamy z podstawowego dobra naturalnego, jakim jest woda. By było to możliwe, konieczny jest jednak dostęp do jej źródła i instalacja umożliwiająca jej wykorzystanie. W blokach w mieście mieszkańcy nie mają z reguły tego problemu, ponieważ ich domostwa podłączone są do sieci wodociągowej. W przypadku domków, czy działek sprawa nie jest jednak tak oczywista i może wymagać od Ciebie wyposażenia się w odpowiednie urządzenia. Częstym źródłem wody w takim przypadku nie jest gotowy wodociąg, lecz np. studnia lub staw. Nie obawiaj się, nie oznacza to oczywiście tego, że przed Tobą konieczność chodzenia z wiadrami po wodę do studni. Sprzętem, którego potrzebujesz w takiej sytuacji, są elektryczne pompy i hydrofory ogrodowe. Sprawdź, dlaczego właśnie to wyposażenie przyda się w Twoim domu lub na działce i wybierz je z oferty sklepu internetowego Krysiak.

Zaopatrz swój dom lub działkę w wodę

Oferujemy hydrofory i pompy elektryczne, które sprawdzą się w Twoim domu lub ogródku. Posiadamy sprzęty znanych naszym klientom marek, jak Faworyt, Lider, czy Grizzly. Są to urządzenia przeznaczone do domowego pompowania wód czystych, lekko zanieczyszczonych oraz deszczówki. Mogą one zaopatrywać instalację domową, toalety, zmywarki, pralki, czy systemy nawadniania trawników i roślin. Oferowane elektryczne pompy ogrodowe to jednostopniowe, odśrodkowe pompy wirnikowe. Hydrofory ogrodowe to natomiast nic innego, jak pompy ogrodowe ze zbiornikiem na wodę i układem utrzymującym ciśnienie wody. Parametry, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie elektrycznej pompy ogrodowej to np. ciśnienie tłoczenia, ponieważ powinno ono wynosić minimum 3 bary, aby urządzenie mogło współpracować ze wszelkiego rodzaju zraszaczami. Inne ważne cechy to m.in. głębokość zasysania i wysokość podnoszenia. Dostępne u nas urządzenia posiadają średnicę 1 cala na wejściu oraz wyjściu. Mogą czerpać wodę z lustra wody, lecz do tego konieczne jest podłączenie dodatkowo usztywnionego węża zasysającego z zaworem zwrotnym i sitkiem ssawnym. Silniki stosowane w naszych urządzeniach cechują się mocą 800-1200 W. Obudowa dostępnych u nas pomp wykonana jest z tworzywa sztucznego lub stali nierdzewnej i zintegrowana jest z silnikiem. Nie należy dopuścić do sytuacji, w której pompa będzie pracować na sucho, a także należy opróżnić ją na zimę, aby nie uległa uszkodzeniom od zamarzniętej wody. Więcej informacji technicznych znajdziesz w opisie konkretnego urządzenia, który znajdziesz przy wybranym przez Ciebie produkcie.

Oferujemy wysokiej jakości ogrodowe pompy elektryczne do wody, a także hydrofory ogrodowe do domowego zastosowania. Sprzęty, jakie u nas znajdziesz, cechują się solidnym wykonaniem, a także atrakcyjnymi cenami. Zachęcamy na zakupy do domów, przydomowych ogródków, czy też na działki! W przypadku pytań nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2023 Krysiak. All rights reserved