32 produktów

199 zł

999 zł

Rodzaj zasilania narzędzi

Jeśli czytałeś już niektóre z dostępnych na naszej stronie internetowej informacji, wiesz zapewne, że narzędzia, z których można korzystać w ogrodzie, działają w oparciu o różne rodzaje zasilania. Może to być m.in. silnik spalinowy lub elektryczny. Każdy z tych sposobów działania maszyny ma swoje plusy i minusy, dzięki czemu każde urządzenie sprawdza się w innych okolicznościach. Przyjrzyjmy się, kiedy warto sięgnąć po dostępne w naszej ofercie urządzenia akumulatorowe.

Narzędzia akumulatorowe do ogrodu

Urządzenia akumulatorowe, jak wskazuje nazwa, działają w oparciu o akumulator, który umieszczony jest w ich wnętrzu. Bez wnikania w zbytnie szczegóły techniczne, które nie interesują wielu użytkowników, oznacza to w praktyce, że dane narzędzie można naładować, bez konieczności podłączania go na stałe do źródła zasilania lub zaopatrywania w paliwo. Oczywistym plusem takich urządzeń jest ich nieograniczony kablem podłączonym do prądu zasięg. Nie osiągają one co prawda w większości tak wysokich parametrów, jak narzędzia wyposażone w silnik spalinowy, lecz dają możliwość ich praktycznego użytkowania i większej mobilności. Praktycznie większość narzędzi ogrodowych dostępnych w wersji elektrycznej lub spalinowej, ma też swoje odpowiedniki akumulatorowe, więc dostęp do tego typu urządzeń nie jest trudny. Przewagą narzędzi akumulatorowych do ogrodu jest możliwość pracy z ich użyciem tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia się do źródła zasilania, dzięki czemu zwiększa się zasięg urządzenia. Wybierając urządzenia, do których pasuje ten sam akumulator, można stosować go wymiennie, oszczędzając na wyposażeniu do poszczególnych maszyn.

Oferta urządzeń akumulatorowych

Nasz sklep internetowy oferuje szereg narzędzi akumulatorowych do ogrodu. Są wśród nich m.in. dmuchawy i odkurzacze ogrodowe, pilarki, czy akumulatorowe urządzenia wielofunkcyjne. Gdy zależy Ci na mobilności urządzeń, które wykorzystujesz podczas prac w ogrodzie, lecz nie chcesz tracić pod względem ich osiągów, powinieneś skorzystać z naszej oferty. Są to maszyny, dzięki którym sprzątniesz liście z ogrodu; obrobisz materiały takie, jak drewno, czy też zadbasz o wygląd swojego żywopłotu. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, urządzenia akumulatorowe obecne są jako odpowiedniki większości maszyn użytkowanych w ogrodach, czego potwierdzeniem jest nasza oferta. Dzięki sprzętom o takim sposobie zasilania zadbasz o każdy aspekt wyglądu przestrzeni wokół swojego domu, kompleksowo wykonując prace w swoim ogródku. Akumulatorowe narzędzia wielofunkcyjne i inne sprzęty działające w oparciu o akumulator dadzą Ci mobilność i możliwość dotarcia nawet do trudno dostępnych miejsc, bez konieczności osiągania tego kosztem możliwości technicznych wyposażenia.

Sprawdź, jakie narzędzia akumulatorowe do ogrodu oferujemy i zakup praktyczne wyposażenie, z którym wykonasz każdą pracę w swoim ogrodzie. Skorzystaj z naszej oferty, którą tworzymy na bazie produktów od najlepszych producentów akcesoriów i maszyn ogrodowych. Dajemy Ci możliwości zadbania o swoją przestrzeń wokół domu i posiadaną zieleń w taki sposób, jak nie osiągnąłbyś tego ręcznie. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z nami, a pomożemy w wyborze odpowiedniego urządzenia. Zapraszamy na ogrodowe zakupy w sklepie Krysiak.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved