2 produktów

Nagrzewnice olejowe

Szukasz skutecznego sposobu na ogrzewanie swojego domu, warsztatu lub domku letniego, który nie ma dostępu do gotowej do użycia instalacji grzewczej? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu! Nasze nagrzewnice olejowe to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Zapewniają one szybkie i efektywne ogrzewanie pomieszczeń, co pozwoli Ci cieszyć się komfortową temperaturą nawet w chłodniejszych miesiącach. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Nagrzewnica olejowa – co to jest?

Nagrzewnica olejowa to urządzenie przeznaczone do ogrzewania pomieszczeń za pomocą spalania oleju opałowego. Działa na zasadzie spalania paliwa, które ogrzewa metalową płytę lub rurki, emitując ciepło do otoczenia. Różni się ona od nagrzewnic elektrycznych i gazowych głównie sposobem zasilania oraz wydajnością. Dzięki wykorzystaniu oleju opałowego, nagrzewnica olejowa może być bardziej ekonomiczna w użytkowaniu, a także bardziej wydajna w ogrzewaniu większych pomieszczeń.

Nagrzewnica na olej opałowy znakomicie sprawdza się przy ogrzewaniu większych pomieszczeń, także tych o przeznaczeniu przemysłowym. Jeżeli potrzebujesz urządzenia do użytku mniejszych przestrzeni, odpowiednim wyborem może być nagrzewnica elektryczna lub nagrzewnica gazowa, które również można znaleźć w naszej ofercie.

Nagrzewnice na olej opałowy w sklepie Krysiak

W naszym sklepie Krysiak oferujemy nagrzewnice na olej opałowy renomowanej marki Gardyer, które chętnie wybierają nie tylko osoby szukające nagrzewnic do domowego użytku, ale też profesjonaliści. Proponujemy modele o różnej mocy, począwszy od 20 kW, aż do 50 kW, które zapewnią odpowiednie ogrzewanie zarówno mniejszych, jak i większych pomieszczeń. Marka Gardyer cieszy się uznaniem klientów dzięki wysokiej jakości i niezawodności swoich produktów.

Ile kosztuje dobra nagrzewnica olejowa? Ceny naszych nagrzewnic olejowych zaczynają się już od kilkuset złotych, co sprawia, że są one dostępne dla większości osób. Oczywiście, można tutaj znaleźć także urządzenia w wyższej klasie cenowej, ale wciąż zachowujące atrakcyjny stosunek jakości do ceny, które można nabyć za około 1500 zł. Przykładem może tu być nagrzewnica olejowa do domu 50kW Gardyer HO5000.

Nie wiesz, jaka nagrzewnica olejowa do domu będzie dla Ciebie najlepsza? Pomożemy!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wybranie odpowiedniej nagrzewnicy do domu dla osoby nie mającej specjalistycznej wiedzy może być zadaniem trudnym. Dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie dokonywania zakupu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszej oferty i nie wiesz, jaka nagrzewnica olejowa będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasz sklep Krysiak tworzą doświadczeni specjaliści, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i pomogą dokonać najlepszego wyboru.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszym asortymentem i zakupów w sklepie internetowym Krysiak! Możesz też odwiedzić nas w sklepie stacjonarnym w Baranowie koło Poznania.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved