39 produktów

Wygodne i efektywne spulchnianie gleby - glebogryzarki spalinowe

Utrzymanie odpowiedniej kondycji gleby ręcznymi metodami jest bardzo wymagające, trudne i czasochłonne. Gleby wymagają m.in. zabiegów spulchniania. Polegają one na nakłuwaniu jej zewnętrznej warstwy. Daje to możliwość dotarcia powietrza, wody, czy też składników odżywczych do jej niższych warstw. Ręczne narzędzia wykorzystywane do tego typu prac to chociażby szpadel. Czy wyobrażasz sobie zatem przekopanie szpadlem i łopatą dużej działki w celu użyźnienia gleby? Jeśli posiadasz większy ogród, w którym hodujesz rośliny i warzywa bądź też działkę, naturalne, że poszukujesz innych, skuteczniejszych i wygodniejszych rozwiązań. Odnajdziesz je w naszym sklepie internetowym, ponieważ możemy zaproponować Ci spalinowe kultywatory ogrodowe.

Glebogryzarki spalinowe wysokiej jakości

Oferujemy spalinowe glebogryzarki Handy, Texas, Lider, czy Faworyt. Są to urządzenia o zróżnicowanej mocy i możliwościach, dlatego możesz wykorzystać je zarówno na mniejszych, jak też na większych terenach. Napęd spalinowy cechuje się głośniejszą pracą, lecz jest znacznie wydajniejszy od napędzania elektrycznego. Szerokość robocza poszczególnych modeli spalinowych kultywatorów ogrodowych wynosi od 36 do nawet 90 cm. Wydajniejsze urządzenia mają też głębokość roboczą przekraczającą 30 centymetrów. Ze względu na tak duże zróżnicowanie dostępnych u nas maszyn, różnią się one też swoimi gabarytami. Tańsze modele ważą nieco ponad 30 kg, natomiast większe, wydajniejsze – o kilkadziesiąt więcej. Jeśli zależy Ci na wyjątkowej funkcjonalności, wydajności i komforcie pracy urządzenia, możesz sięgnąć po mikrociągnik jednoosiowy, który wykorzystasz nie tylko jako glebogryzarkę, lecz też jako pług do śniegu oraz zamiatarkę. Jego obsługą będzie również wyjątkowo wygodna, ponieważ może posiadać 3 biegi zarówno do przodu, jak i do tyłu. Nie oznacza to jednak oczywiście, że pozostałe glebogryzarki spalinowe z naszej oferty są urządzeniami niewygodnymi – posiadają bowiem praktyczne rączki do prowadzenia, a także solidne koła transportowe, ułatwiające przewiezienie maszyny w dowolne miejsce w Twoim ogrodzie lub na działce. Praca nad jakością Twojej gleby nie musi być więc czymś wymagającym i nieprzyjemnym. Cały proces spulchniania gleby możesz przeprowadzić znacznie szybciej i wygodniej – właśnie do tego posłuży Ci funkcjonalna glebogryzarka spalinowa.

Wybierz funkcjonalną glebogryzarkę spalinową

Zachęcamy do wyboru funkcjonalnej, dopasowanej do swoich potrzeb glebogryzarki spalinowej z naszej oferty. Jeśli zależy Ci na maksymalnie wydajnej i wygodnej pracy nie tylko w małym, przydomowym ogródku, lecz nawet na większych terenach, jest to oferta stworzona właśnie dla Ciebie, Zapoznaj się ze szczegółami naszych urządzeń i sięgnij po takie o możliwościach technicznych, jakich potrzebujesz. Do Twojej dyspozycji są również nasi specjaliści, dlatego jeśli chcesz zasięgnąć dodatkowych informacji, możesz skontaktować się z nami przed zakupem. Z przyjemnością pomożemy Ci i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Sprawdź też dostępne w naszej ofercie glebogryzarki elektryczne.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2022 Krysiak. All rights reserved