Prysznice ogrodowe

Dziecięce zabawy na świeżym powietrzu, orzeźwiający prysznic w upalne, letnie popołudnie, opłukanie się i zmycie brudu z ciała po dniu pracy w ogrodzie przed wejściem do domu… Istnieje wiele sytuacji, w których może się przydać natrysk ogrodowy. Dlatego jeżeli także Ty myślisz o tym, by kupić do swojego ogrodu funkcjonalny prysznic, jesteś w odpowiednim miejscu. W tej kategorii w sklepie internetowym Krysiak można znaleźć najróżniejsze natryski ogrodowe, które pozwolą Ci w prosty sposób uzyskać wodę użytkową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Prysznic ogrodowy – co to jest?

Z doświadczenia wiemy, że niewiele osób decyduje się na to, by w swoim ogrodzie postawić prysznic ogrodowy. Zazwyczaj nie chodzi jednak o to, że osoby te natrysku przy swoim domu nie potrzebują, a o to, że kojarzy im się on z kosztownym zakupem i skomplikowanymi pracami instalacyjnymi. Tymczasem rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej – prysznic w ogrodzie możesz nabyć tanim kosztem i korzystać z niego od razu!

Prysznic ogrodowy to urządzenie, które do złudzenia przypomina tradycyjny natrysk, z jakiego korzysta się w domowych łazienkach. Taki sprzęt zazwyczaj waży mniej niż 10 kg, dzięki czemu z łatwością można go ustawić w dowolnym, wybranym przez siebie miejscu. Nie ma też żadnych problemów z uruchomieniem prysznica, ponieważ wystarczy tylko przy pomocy tradycyjnego węża podłączyć go do kranu ogrodowego.

Regulacja wysokości natrysku oraz kąta ustawienia słuchawki prysznicowej sprawiają, że z urządzenia można korzystać w dowolny sposób, zgodnie ze swoimi preferencjami. Prysznic do ogrodu przydaje się zarówno w celach relaksacyjnych i rozrywkowych, jak również przy pracach ogrodowych, pielęgnacyjnych i porządkowych.

Prysznic ogrodowy solarny ze zbiornikiem – jak to działa?

Być może zastanawiasz się, czy dostępny w naszym sklepie internetowym prysznic ogrodowy jest w stanie generować wodę ciepłą. W takim razie odpowiadamy: oczywiście, że tak! Co więcej, jest to możliwe bez podłączania urządzenia do domowych instalacji cieplnych. W naszej ofercie można bowiem znaleźć prysznice ogrodowe solarne.

Solarny prysznic ogrodowy do podgrzewania wody wykorzystuje energię słoneczną. Woda jest podgrzewana w wężownicy, która z kolei mieści się w podstawie natrysku. Prysznic ogrodowy solarny ze zbiornikiem jest w stanie w ciągu około dwóch godzin podgrzać wodę do 60 °C. Zgromadzona woda po odkręceniu krany miesza się z zimną wodą wypływającą z kranu.

Tym samym prysznic solarny ogrodowy z powodzeniem może być uznany za urządzenie nie tylko funkcjonalne i uniwersalne, ale też ekologiczne. Do podgrzewania wody użytkowej wykorzystuje on bowiem w całości energię słoneczną – czyli odnawialne źródło energii.

Dlaczego warto kupić natrysk ogrodowy?

Już wcześniej wspomnieliśmy o tym, że istnieje wiele sytuacji, w których może przydać się prysznic ogrodowy solarny. Dlaczego warto kupić taki natrysk? Może się on przydać w następujących okolicznościach:

  • Do zabawy – nie ma wątpliwości co do tego, że prysznic zewnętrzny ogrodowy może dać dużą frajdę Twoim dzieciom i skłonić je do zabawy na świeżym powietrzu;
  • Dla orzeźwienia – upalne, słoneczne popołudnie w gronie najbliższych? Wystarczy tylko wejść pod chłodną wodę, by zapewnić sobie chwilę kojącego orzeźwienia;
  • Przy robieniu porządków – prysznic ogrodowy ze zbiornikiem z powodzeniem możesz wykorzystać podczas mycia ogrodowych narzędzi czy mebli, gdy potrzebujesz bardziej rozproszonego strumienia wody niż ten, który leci z kranu;
  • Do opłukania się – nie chcesz wnosić do domu ziemi po skończeniu prac ogrodowych? Wejdź pod natrysk ogrodowy i zmyj z siebie brud zanim przekroczysz domowy próg.

Jak widzisz, solarny prysznic ogrodowy jest urządzeniem bardzo uniwersalnym, a jego funkcjonalność docenią zarówno dorośli domownicy, jak i dzieci.

Natryski ogrodowe w sklepie internetowym Krysiak

Jeżeli po tym, co przeczytałeś, doszedłeś do wniosku, że ogrodowy prysznic solarny może przydać się na Twojej posesji lub działce wypoczynkowej, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W tej kategorii możesz znaleźć natryski ogrodowe od uznanych producentów, takich jak GF Garden. Ta włoska firma już od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju urządzeń ogrodowych do pielęgnacji i systemów nawadniających wykonanych z tworzyw sztucznych.

Znajdujące się w naszym sklepie natryski ogrodowe są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych: od szarego, przez zielony czy niebieski, aż po różowy. Dzięki tak szerokiej ofercie z łatwością znajdziesz tutaj model, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom i preferencjom kolorystycznym.

Nie wiesz, jaki solarny prysznic ogrodowy wybrać? Skontaktuj się z nami – pomożemy!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci mogą mieć pytania lub wątpliwości dotyczące znajdujących się w tej kategorii natrysków ogrodowych. Dlatego oferujemy Ci profesjonalne doradztwo na każdym etapie dokonywania zakupu. Naszą firmę tworzą doświadczeni specjaliści, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą, udzielą porady i pomogą dokonać najlepszego wyboru, dzięki czemu będziesz w stu procentach zadowolony z dokonanego zakupu. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved