Prysznic w ogrodzie – dlaczego warto?

Dostęp do bieżącej wody w ogrodzie to opcja nie tylko przydatna ze względu na konieczność jej wykorzystania podczas wszelkich prac ogrodowych, ale też okazja do niesamowitej zabawy z dziećmi i rodziną, a także zdrowej rekreacji na świeżym powietrzu. W jaki sposób możesz gwarantować sobie taką wygodę oraz rozrywkę we własnej przydomowej przestrzeni w ogrodzie? Odpowiednim rozwiązaniem będzie prysznic do ogrodu.

Prysznic ogrodowy to wygodne wyposażenie, które możesz zastosować w swoim ogrodzie, gdy posiadasz basen ogrodowy, a także, gdy chcesz stworzyć samodzielną instalację. To idealny pomysł na długie, upalne, letnie dni. Szczególnie chętnie skorzystają z tego z pewnością dzieci. Dla dorosłych prysznic ogrodowy może być też chociażby sposobem na ochłodzenie się po długotrwałej pracy w ogrodzie. Z zamontowania prysznica w ogrodzie zadowolona będzie więc bez wątpienia cała rodzina i wszyscy domownicy.

Mimo tak wielu korzyści często posiadacze ogrodów nie decydują się na instalację prysznica, obawiając się, że trudne będzie przygotowanie całej instalacji i doprowadzenie do niej wody. Znaczną część z tych problemów może rozwiązać wybór prysznica solarnego, który dostaniesz w ofercie sklepu internetowego Krysiak.

Solarne prysznice ogrodowe

Solarny natrysk ogrodowy działa w oparciu o energię słoneczną. Co oznacza to w praktyce? Woda w prysznicu podgrzewana będzie wskutek działania energii słońca. Woda podgrzewana jest w wężownicy umieszczonej w podstawie prysznica. Czas podgrzewania wody do 60 stopni Celsjusza to około 2 godziny. Podgrzana woda miesza się równomiernie z zimną po odkręceniu kranu, a prysznice można brać w 5-6 minutowych odstępach. Posiadamy w ofercie kilka modeli pryszniców ze stałą lub odpinaną głowicą prysznica, regulacją kąta oraz w różnych kolorach. Oprócz korzyści w postaci dostępu do prysznica we własnym ogrodzie i wspaniałej możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu i rozrywki warto zwrócić też uwagę na ekologiczny aspekt solarnych pryszniców ogrodowych. Prysznic innego rodzaju potrzebowałby bowiem instalacji z dostępem do ciepłej wody lub też źródła energii, aby móc podgrzewać na bieżąco wykorzystywaną wodę. Modele solarne wykorzystują odnawialną energię, czyli energię słoneczną, w związku z czym nie generują zanieczyszczeń, czy dodatkowych kosztów i zużycia prądu. Wygodny prysznic na świeżym powietrzu jest zatem rozwiązaniem dostępnym nie tylko na kempingach, czy w SPA – każdy z naszych klientów może cieszyć się taką wygodą w swojej, przydomowej przestrzeni ogrodowej!

Najlepsze natryski ogrodowe do Twojego gospodarstwa

W naszej ofercie znajdziesz prysznice do ogrodu, które już dziś możesz zainstalować także w swoim ogrodzie! Przygotuj się na gorące dni i zapewnij domownikom świetną rozrywkę i możliwość wzięcia prysznica na świeżym powietrzu bez konieczności udawania się gdziekolwiek i opuszczania Waszej posesji! Sprawdź już teraz – zachęcamy do zakupów.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2023 Krysiak. All rights reserved