1 produkt

Frezarka do pni

Gruntowne porządki w przydomowym ogrodzie, na działce wypoczynkowej czy w sadzie bywają trudne – zwłaszcza wtedy, gdy w grę wchodzi wycinka drzew. Wówczas nie wystarczy tylko ścięcie drzewa. Dodatkowym problemem jest usunięcie tkwiących w ziemi resztek, czyli pniaka oraz korzeni. W wielu przypadkach ich wyrywanie jest nie tyle ciężkie, co wręcz niemożliwe. To właśnie w takich okolicznościach niezbędna będzie frezarka do pni, którą można kupić w naszym internetowym sklepie ogrodniczym Krysiak. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Frezarka do pni – czym jest i kiedy się przyda?

Frezarka do pni do urządzenie do usuwania pni oraz częściowego usuwania ukrytego w glebie systemu korzeniowego drzew. Taka maszyna do usuwania pni drzew może mieć postać zmechanizowanego urządzenia samobieżnego lub ręcznego:

  • samobieżna frezarka do pni – taki masywny, zaawansowany sprzęt zazwyczaj jest stosowany przez doświadczonych profesjonalistów przy usuwaniu dużych pniaków na terenach miejskich czy leśnych,
  • ręczna maszyna do usuwania korzeni – tego typu modele częściej znajdują zastosowanie w ogrodach, sadach i na działkach wypoczynkowych. Są one bardziej mobilne i łatwiejsze w obsłudze, więc zazwyczaj radzą sobie z nimi nawet mniej doświadczone osoby.

Karczownik do pni znajduje zastosowanie w wielu sytuacjach. Może być wykorzystany w celu przygotowania terenu pod budowę, zapobiegawczo w potencjalnym wzroście korzeni czy po prostu dla zmiany aranżacji ogrodu lub działki. Wprawiony w ruch frez do pni w kontakcie z drewnem usuwa każdorazowo cienką warstwę surowca, zamieniając go jednocześnie w zrębki, wióry i trociny. Wyprodukowane w ten sposób odpadki można bardzo łatwo usunąć.

Maszyny do usuwania pni mogą się między sobą różnić pod różnymi względami: elementem tnącym i rodzajem noży, średnicą tarczy frezowej czy mocą i pojemnością silnika.

Maszyna do usuwania pni drzew – jaki model polecamy?

Dokładamy wszelkich starań, by w naszym internetowym sklepie Krysiak można było kupić wszystkie niezbędne urządzenia ogrodnicze. Profesjonalni ogrodnicy oraz osoby, które tylko okazjonalnie przeprowadzają zaawansowane prace w ogrodzie, na działce czy w sadzie, kupią u nas także wysokiej jakości karczownik do pni. Jaki model polecamy?

Z pewnością warto zwrócić uwagę na model Faworyt SF15. Jest to ręczna frezarka do pni marki, która cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i ogrodników-amatorów. Frezarka do pni drzew Faworyt SF15 jest wyposażona w silnik Loncin o mocy 9kW i pojemności 420 cm3. Tarcza frezowa o średnicy 210 mm, maksymalna głębokość robocza wynosząca 30 cm oraz element tnący wyposażony w osiem frezów z końcówkami z węglika sprawiają, że ta frezarka do pni z łatwością radzi sobie nawet z dużymi pniakami i korzeniami.

Pomimo swojej wagi, wynoszącej 100 kg, omawiana frezarka do pniaków Faworyt jest bardzo prosta i wygodna w obsłudze. Solidne, wyprofilowane uchwyty i specjalne pompowane koła sprawiają, że frezarką Faworyt SF15 łatwo można poruszać się po terenie każdego typu.

Frezarka do pniaków? Zapoznaj się z ofertą marki Krysiak

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień. Na przestrzeni lat sklep Krysiak stał się synonimem najwyższej jakości i profesjonalizmu, czego kolejnym potwierdzeniem są oferowane przez nas frezarki do pni takich marek jak Faworyt.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że mniej doświadczone osoby mogą mieć problem z określeniem, jaka frezarka do pni będzie dla nich najodpowiedniejsza. Dlatego służymy profesjonalnym doradztwem na każdym etapie dokonywania zakupu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty lub konkretnego modelu, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasz dział obsługi klienta składa się z doświadczonych specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą dokonać najlepszego wyboru.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved