1 produkt

Frezarki do pni i do korzeni - pozbądź się resztek po drzewach

Tkwiące w ziemi pozostałości drzew po wycince bywają nie lada problemem. Nieraz z powodu rozpiętości ich korzeni bardzo ciężko jest je wyrwać. Właśnie na takie sytuacje zostały opracowane frezarki do pni. W naszym sklepie znajdziesz najlepszy sprzęt w tej kategorii. Z jego pomocą bez problemu poradzisz sobie z wykarczowaniem pniaków wyciętych drzew oraz drzewek. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję i zadowolenie naszych klientów, dlatego sprzedajemy sprzęt najwyższej jakości. Z tego powodu znajdziesz u nas modele frezerek do pni marki Faworyt. To polski, uznany producent, na którego branżowym doświadczeniu możesz polegać. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, zachęcamy do odwiedzenia naszych podstron produktowych. Znajdziesz tam wszystkie dane odnośnie specyfikacji technicznej poszczególnych frezarek do korzeni.

Wydajne i skuteczne frezarki do drzew

Oferowane w naszym sklepie urządzenia są wykonane z wysokiej klasy materiałów, które pozwalają na ich długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Wśród modeli dostępnych w asortymencie Krysiak, znajdziesz między innymi frezarkę do drzew Faworyt SF15. To urządzenie o napędzie spalinowym, wykorzystujące wydajny czterosuwowy silnik benzynowy Loncin. Z pewnością będziesz zadowolony z jego działania i niezawodności. Zbiornik olejowy silnika karczownika do pni SF15 ma pojemność 1,1 litra. Pojemność zbiornika na paliwo wynosi 6,5 litra. Praca z pełnym bakiem benzyny umożliwi Ci długi czas użytkowania sprzętu. Frezarki do drzew dostępne w naszej ofercie charakteryzują się poręcznością i łatwością w obsłudze. Pomimo dużej wagi, steruje się nimi bardzo prosto. Są wyposażone w praktyczne uchwyty oraz solidne, pompowane koła, które umożliwiają poruszanie urządzeniem na każdym rodzaju terenu. Jeżeli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania odnośnie funkcji oferowanych przez nas frezarek do drzew, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Chętnie Ci pomożemy!

Karczowniki do pni z wytrzymałymi frezami

Dostępne w naszym sklepie urządzenia bez problemu poradzą sobie nawet z dużym wyzwaniem. Karczowniki do pni Faworyt SF15 posiadają wysokiej jakości elementy tnące. Składa się na nie osiem frezów z końcówkami wykonanymi z bardzo twardego i wytrzymałego węglika wolframu. Końcówki frezujące można ustawić w 3 różnych pozycjach co przedłuża ich żywotność. Kupując nasze karczowniki do pni, możesz być pewny, że będziesz z nich korzystać bezproblemowo przez długi czas!

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2022 Krysiak. All rights reserved