Wszystko, czego potrzebujesz w swoim ogrodzie

Sklep z wyposażeniem ogrodniczym Krysiak już od ponad 30 lat wspiera klientów, oferując wysokiej jakości, praktyczne wyposażenie, które sprawdzi się w każdym ogrodzie, na działce czy w lesie. Współpracujemy z wieloma producentami, którzy gwarantują odpowiednią jakość, a także atrakcyjne, przystępne dla każdego amatorskiego użytkownika ceny. Wypracowaliśmy szereg funkcjonalnych rozwiązań oraz pomogliśmy w stworzeniu wielu praktycznych i pięknych ogródków w naszym kraju. Nieustannie staramy się rozwijać naszą ofertę – zarówno o marki zewnętrzne, jak też produkty marek własnych. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój ogród był miejscem zadbanym i przyjaznym domownikom. Nie pozostawimy Cię bez pomocy w żadnym przypadku. Zakupisz u nas duże sprzęty takie, jak kosiarki, traktory ogrodowe, czy pilarki, lecz też wiele mniejszych rozmiarów akcesoriów, bez których również praca w ogrodzie nie byłaby możliwa, a o których bardzo łatwo zapomnieć. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, gwarantujemy jakość, która nie zawiedzie Cię w praktyce podczas pracy. Wśród wspomnianych niewielkich, lecz bardzo istotnych akcesoriów, które dostępne są w naszej ofercie, odnajdziesz m.in. złączki i przyłącza z dużym przepływem, które pozwolą Ci na stworzenie funkcjonalnego systemu nawadniania w swoim ogrodzie. Zachęcamy do tego, aby poznać produkty z naszego sklepu i wybrać te, które będą przydatne w Twojej przestrzeni ogrodowej.

Złączki i przyłącza z dużym przepływem

Oferujemy szeroki wybór szybkozłączek z dużym przepływem do ogrodowych systemów nawadniania. Znajdziesz w naszej ofercie takie produkty, jak rozgałęźniki, szybkozłączki do węży, czy przyłącza do kranów. Wyposażenie to pozwoli Ci np. na połączenie ze sobą linii o różnym przepływie lub też naprawę uszkodzonego węża ogrodowego. Dostępne są produkty o różnych rodzajach rozgałęzień, a także różnych rozmiarach, więc bez problemu dobierzesz takie akcesoria, jakich potrzebujesz w swoim ogrodzie. Istotnym atutem w przypadku produktów z tej kategorii jest też to, że klient otrzymuje wyposażenie wytrzymałe, mogące posłużyć przez wiele lat, za naprawdę niską cenę. W tak prosty sposób będziesz mógł cieszyć się np. doskonale wypielęgnowaną, odpowiednio nawodnioną roślinnością w swoim prywatnym kawałku zieleni przy własnym domku jednorodzinnym.

Zachęcamy do wyboru akcesoriów z kategorii szybkozłączek i przyłączy z dużym przepływem. Jesteśmy pewni, że dzięki jakości naszych produktów i szerokiemu wyborowi odnajdziesz dokładnie to, czego poszukiwałeś. Jeśli pojawiłyby się problemy podczas zakupów lub nie wiesz, po jakie akcesoria powinieneś sięgnąć, skontaktuj się z nami. Z chęcią pomożemy Ci w dokonaniu właściwego wyboru i podzielimy się naszą wiedzą. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Zapraszamy serdecznie – stwórz idealny ogród ze sklepem internetowym Krysiak.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved