Tarcze tnące

Szczotka nylonowa do usuwania chwastów do kos spalinowych

Brak recenzji

59.00

Dostępność:Niedostępny
Numer katalogowy:50 039 987
Marka:Krysiak

Szczotka nylonowa do usuwania chwastów do kos spalinowych
Szczotka montowana jest do urządzenia w sposób identyczny jak głowica żyłkowa do kos spalinowych, co skutkuje, że opisany model szczotki można zamontować na większości dostępnych kos.
Szczotka nylonowa do szorowania, wyrywania chwastów z kostki brukowej, kostki granitowej, chodników, płyt betonowych itp.
Tarcza szczotkowa firmy Krysiak wykonana z wysokiej jakości nylonu odpornej na obciążenia siły odśrodkowej oraz bardzo wysokie obroty dochodzące nawet do 6,5 tys/min. Sztywny nylon znajdzie zastosowanie w okresowym czyszczeniu płaskich powierzchni, bardzo dokładnie czyści nawierzchnie porośnięte mchem oraz chwastami. Szczotka doskonale czyści oraz nie powoduje uszkodzeń nawierzchni w postaci przeszorowań, zadrapań, a struktura nylonu pozwala na głębokie wnikanie miedzy szczeliny kostki i dokładne usuwanie zabrudzeń czy niepożądanej roślinności. Szczotka nylonowa zaprojektowana została dla wygody użytkowania co oznacza że waga szczotki nylonowej jest o połowę mniejsza niż szczotek drucianych dzięki czemu urządzenia nie są tak mocno obciążane. Przekłada się to również na mniejsze wibracje podczas użytkowania oraz lżejsze i dokładniejsze operowanie kosą.

Podobne produkty

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2023 Krysiak. All rights reserved