26 produktów

Żyłka tnąca do Twojej kosy

Skuteczne użytkowanie sprzętu koszącego do trawy jest możliwe dzięki elementowi tnącemu, będącemu jego częścią. W przypadku kos i podkaszarek wyposażeniem, którego potrzebujesz do cięcia, są żyłki tnące. Ważne w związku z tym, aby odpowiednio dobrać żyłkę do swoich potrzeb i urządzenia. Ponadto jest to element szybko zużywający się podczas pracy, więc nawet, jeśli jeszcze nie miałeś potrzeby jego kupowania, prędzej czy później będziesz musiał stanąć przed tym zadaniem. Jakiej żyłki tnącej do kos i podkaszarek potrzebujesz? Jak wybrać odpowiednie akcesoria? Sprawdźmy!

Żyłki do kos i podkaszarek – jak wybrać?

Oferujemy żyłki tnące do kos i podkaszarek. Odpowiedni wybór pozwoli Ci przy pomocy swojego urządzenia kosić nie tylko trawę, ale też chwasty i inne niepożądane rośliny w Twoim ogrodzie. Posiadamy produkty odpowiednie zarówno dla domowych potrzeb, jak też dla profesjonalistów. Do kos spalinowych możemy polecić żyłki o średnicy 2,4 lub 3 mm. Dostępne są żyłki okrągłe oraz okrągłe z rdzeniem w środku, a także gwiazdkowe. Żyłki tnące do kos z naszej oferty dostępne są w opakowaniach po 15, 60, 90 metrów, a także w większych. Żyłki tnące do podkaszarek pomogą Ci z kolei wykosić i wykończyć trawnik, jego obrzeża, tereny wokół drzewek, a także wszelkie inne miejsca w ogrodzie, gdzie nie jesteś w stanie dotrzeć zwykłą kosiarką. Najczęściej wybieranym przez użytkowników wyposażeniem z tej kategorii są żyłki o średnicach 1,4, 1,6 i 2 mm. Dostępne są żyłki okrągłe, gwiazdkowe i spiralne. Dostaniesz je w opakowaniach po 15 metrów. Aby Twoje urządzenie mogło sprawdzić się w pracy z chwastami i nawet na wysoko porośniętych łąkach, należy wybrać żyłkę o większej średnicy. Jej skuteczność zapewnia materiał, z jakiego jest wykonana, czyli nylon. Jest on lekki, lecz jednocześnie elastyczny i odporny na strzępienie się oraz zrywanie. Grubość akcesoriów tnących, które wybierzesz, nie może być jednak większa od maksymalnej przewidzianej przez producenta Twojego urządzenia, dlatego, jeżeli nie jesteś pewien, po który produkt sięgnąć, warto zapoznać się najpierw ze specyfikacją techniczną posiadanego sprzętu. Do przydomowych potrzeb bez problemu wystarczą Ci żyłki o najmniejszych średnicach dostępnych w naszej ofercie. Zużycie się żyłki w Twoim sprzęcie nie będzie oznaczać też konieczności dużych wydatków, ponieważ zakup nawet kilkunastometrowego zapasu żyłki w naszym sklepie to koszt zaledwie kilku złotych.

Wybierz akcesoria do swojej kosy lub podkaszarki

Żyłki tnące do kos i podkaszarek ze sklepu internetowego Krysiak da Ci możliwość zyskania estetycznego wyglądu przydomowego trawnika. Jeśli wybierzesz większą średnicę żyłek do bardziej wydajnych urządzeń, będziesz mógł pracować również na trudniejszych terenach. Wybór naszej oferty to również wybór atrakcyjnego, zadbanego trawnika, a także wygodnej pracy. Sprawdź wszystkie dostępne w naszym sklepie akcesoria.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved