30 produktów

Wybierz łańcuch do swojej pilarki

Częścią każdej pilarki jest łańcuch. To dzięki niemu możesz wykonywać prace przy użyciu tego rodzaju narzędzia na wielu różnorodnych materiałach. W przypadku pilarek to łańcuch jest też elementem najbardziej zużywającym się. To, czy jest on wyeksploatowany, sprawdzisz po jego zębach tnących. Gdy zużycie jest niewielkie, możesz je naostrzyć. Czasami jednak ostrzenie nie naprawi Twojego problemu i konieczna będzie wymiana łańcucha. Uszkodzony łańcuch należy z kolei od razu bezwzględnie wymienić. Pilarka jest przecież bardzo niebezpiecznym narzędziem, a użytkowanie jej z niesprawnym osprzętem może skończyć się w najlepszym wypadku uszkodzeniem całego urządzenia. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu nowego łańcucha tnącego do pilarki? Gdzie kupić wysokiej jakości łańcuchy? Sprawdź, co może Ci pod tym względem zaoferować sklep internetowy Krysiak.

Łańcuchy tnące do pilarek

Oferujemy łańcuchy tnące Oregon, Kangxin oraz innych renomowanych marek. Każdy klient ma pewność, że sięga po produkt sprawny, sprawdzony i bezpieczny podczas poprawnego użytkowania. Każdy łańcuch składa się z lewych i prawych zębów tnących, ogniw prowadzących i ogniw łączących wykonanych z wysokiej jakości stali. Łańcuchy cechują się kilkoma kluczowymi parametrami, jakie decydują zarówno o ich możliwościach, a także tym, do jakiej maszyny można je zastosować. Potrzebujesz wymiarów podziałki łańcucha tnącego wyrażonych w calach. Poza tym konieczna jest znajomość grubości oraz ilości ogniw prowadzących, jakie powinien mieć łańcuch w Twojej pilarce. Jeśli nie znasz parametrów swojego urządzenia, powinieneś odnaleźć te informacje na łańcuchu, którego używałeś dotychczas. Jest to z reguły kombinacja cyfr oraz liter, dzięki czemu bez problemu odnajdziesz ją, nawet gdy nie posiadasz wiedzy technicznej na ten temat. O możliwościach danego łańcucha tnącego decyduje również kształt zębów tnących. Może pozwolić on np. na szybszą pracę, lecz taka opcja polecana jest głównie dla profesjonalistów. Amatorzy powinni sięgnąć po wolniejsze, ale bezpieczniejsze zęby tnące. Łańcuch może być ponadto wyposażony w ogniwa antyodbiciowe, co dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo użytkowania pilarki. Zabezpieczysz się w ten sposób przed tzw. zjawiskiem kick-back, wciągnięciem, czy podrzutem. Nie musisz obawiać się też o cenę osprzętu do swojego urządzenia, ponieważ koszt większości modeli łańcuchów tnących do pilarek to zaledwie kilkadziesiąt złotych. Bezpieczeństwo oraz komfort pracy z pewnością są warte takiej ceny.

Wyposażenie do pilarki w sklepie Krysiak

Odpowiednie łańcuchy, w tym wysokiej jakości łańcuchy tnące Oregon oraz innych marek dopasowane do posiadanej pilarki odnajdzie u nas zarówno amatorski użytkownik, czy domowy majsterkowicz, jak też profesjonalista. Zachęcamy do wyboru wysokiej jakości osprzętu do piły z naszego sklepu internetowego, dostępnego wygodnie i w korzystnych cenach. Polecamy też kontakt z naszymi specjalistami, gdyby pojawiły się jakiekolwiek problemy lub pytania podczas zakupów. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszych produktów.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved