6 produktów

Przedłuż żywotność swoich urządzeń ogrodowych

Urządzenia ogrodowe działają w oparciu o skomplikowane mechanizmy zawarte w ich wnętrzach, które składają się z wielu elementów. Części te wraz z upływem czasu i użytkowaniem zużywają się, co z czasem powoduje zmniejszenie wydajności urządzenia, a nawet może skutkować jego awarią, czy zagrożeniem dla użytkownika. Zagrożenie to powinieneś eliminować, przeprowadzając regularną konserwację stosowanych urządzeń. Do czynności, które należy regularnie wykonywać, jest stosowanie smarów. Są one niezbędne na takich elementach, jak przekładnie, czy prowadnice pilarek. Zwiększają one trwałość smarowanych elementów pod względem mechanicznym, zmniejszają tarcie, chłodzą, czy chronią przed zjawiskiem korozji. Regularne stosowanie tego typu produktów to w związku z tym gwarancja komfortu i bezpieczeństwa pracy, a także minimalizowanie ryzyka awarii i wszelkich nieprzewidzianych zdarzeń, które mogłyby utrudnić nam pracę przy użyciu danego wyposażenia. Poszukujesz smarów do przekładni, smarownic do łańcucha i innego wyposażenia z zakresu szeroko pojętego smarowania do urządzeń ogrodowych? Zobacz, co przygotował specjalnie dla Ciebie sklep internetowy Krysiak.

Smary i smarownice do łańcucha

Oferujemy wysokiej jakości produkty do smarowania mechanizmów i akcesoriów w urządzeniach ogrodowych. Dostaniesz u nas m.in. smar specjalny do łożysk zwrotnic gwiaździstych prowadnic wszystkich pilarek. Stosuje się go, aby zwiększyć trwałość prowadnicy i odporność na nacisk mechaniczny. Dostępny jest on w wygodnych saszetkach. Do jego zaaplikowania potrzebujesz dodatkowego wyposażenia, jakim są smarownice do łańcucha. W kosach spalinowych niezbędne jest natomiast okresowe smarowanie przekładni kątowej. Również w tym zakresie możesz liczyć na produkty z naszego sklepu internetowego. Oferujemy specjalnie przystosowany smar do przekładni wysokoobrotowych kos w tubkach 120 lub 125 g ze stożkowym aplikatorem. Wybierając wyposażenie z naszego sklepu, masz pewność, że sięgasz po produkty najwyższej jakości. Oferujemy bowiem m.in. smary renomowanej marki Oregon, która jest doświadczonym specjalistą w kategorii pilarek i wyposażenia do nich. Nie czekaj, aż w stosowanym przez Ciebie urządzeniu dojdzie do usterki i będziesz musiał zgłosić się do serwisu lub wymienić poszczególne części – regularne dbanie o nie i stosowanie smarów będzie doskonałą profilaktyką!

Wyposażenie do konserwacji Twoich urządzeń ogrodowych

W naszym sklepie internetowym odnajdziesz wysokiej jakości wyposażenie, które pozwoli Ci na regularną konserwację Twoich urządzeń ogrodowych. W asortymencie, który możemy Ci zaoferować, znajdziesz m.in. smarowniczki do prowadnic oraz smar do przekładni, które zastosujesz w swojej pilarce lub też kosie spalinowej. Skorzystaj z naszej dostosowanej do Twoich potrzeb oferty oraz produktów dostępnych w atrakcyjnych cenach. To, czego potrzebujesz do wygodnej i skutecznej pracy w swoim ogrodzie, jest w zasięgu Twojej ręki – sprawdź i przekonaj się sam.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved