30 produktów

Kiedy wymienić głowicę żyłkową?

Głowica żyłkowa kosy to element eksploatacyjny, który najszybciej ulega zużyciu w każdym urządzeniu tego typu. Może to być rezultatem zarówno niewłaściwego, jak też po prostu długotrwałego użytkowania. Tak jak w przypadku wielu innych akcesoriów do urządzeń ogrodowych, wyeksploatowanie głowicy prędzej, czy później zauważysz podczas pracy, gdyż jej wydajność będzie mniejsza niż wcześniej. Jeśli zauważysz to, jest to odpowiedni moment na wymianę głowicy żyłkowej w swoim urządzeniu. Jaką głowicę wybrać i gdzie odnaleźć akcesoria wysokiej jakości? Nie musisz się o to martwić – wszystko, czego potrzebujesz, odnajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Głowice żyłkowe do kos spalinowych i podkaszarek

Jeśli głowica, której dotychczas używałeś lub która znajdowała się na wyposażeniu Twojej kosy, nie spełnia już Twoich oczekiwań i potrzebujesz nowego wyposażenia, odnajdziesz je w atrakcyjnej cenie w sklepie internetowym Krysiak. Oferujemy głowice z pojedynczym oraz podwójnym wysnuwaniem żyłki. Jest to wyposażenie z różnymi mocowaniami, różnymi rozmiarami nakrętek lub śrub. Wysnuwanie żyłki z głowicy może odbywać się ponadto w sposób ręczny, półautomatyczny oraz automatyczny. Oferujemy też głowice do kosiarek żyłkowych o różnych pojemnościach magazynka. Dla wygody pracy możesz wybrać również głowicę typu Easy-Load. Dzięki tak różnorodnej ofercie w zakresie parametrów głowic, bez problemu odnajdziesz w naszym sklepie taką, która pasować będzie do użytkowanego przez Ciebie urządzenia. Wyposażeniem najczęściej wybieranym przez naszych klientów do kos spalinowych są głowice do żyłki o średnicy 2,4 lub 3 mm. Oferujemy akcesoria dopasowane do potrzeb naszych klientów, które zostały zaprojektowane tak, aby bez najmniejszego problemu sprawdziły się w każdym przydomowym ogrodzie podczas koszenia trawy oraz chwastów. Pielęgnacja przydomowego trawnika przy użyciu wydajnej kosy spalinowej wyposażonej w nową, sprawną głowicę żyłkową do kos spalinowych i podkaszarek, może być pracą znacznie przyjemniejszą oraz mniej czasochłonną niż dotychczas. Zwróć uwagę na wszystkie wymienione powyżej parametry i dopasuj akcesoria do posiadanego przez Ciebie urządzenia. Zapewniamy, że znajdziesz u nas to, co potrzebne jest Ci do skutecznej i wygodnej pracy.

Zobacz szczegóły naszej oferty

Zachęcamy do wyposażenia się w głowice żyłkowe do podkaszarek i kos spalinowych w sklepie internetowym Krysiak. Oferujemy specjalistyczne wyposażenie, które sprawdzi się w każdym przydomowym ogrodzie, a także na większych terenach. Z nami zadbasz o wygląd każdego ogrodu lub innego terenu zielonego. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości produkty od sprawdzonych producentów, a także zapewniamy niskie, korzystne ceny. Do dyspozycji wszystkich klientów potrzebujących pomocy podczas zakupów są również nasi specjaliści, którzy chętnie wesprą Cię swoją fachową wiedzą oraz poradą. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Cię na zakupy do Twojego ogrodu w naszym sklepie online.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved