108 produktów

Jak zadbać o sprawność kosiarki?

Nawet jeżeli posiadasz zaledwie niewielkich rozmiarów ogródek przy swoim domu, niemal pewne jest, że aby o niego zadbać, musisz używać w nim kosiarki. To jedno z powszechniejszych urządzeń ogrodowych, które kojarzy bez problemu każdy – nawet osoba, która nigdy z niego nie korzystała. Niekiedy nie przykładamy wagi do tego, że w kosiarce, tak jak w innych urządzeniach, pewne elementy ulegają zużyciu wraz z upływającym czasem ich użytkowania. W przypadku kosiarki elementem tym są noże tnące. Niesprawny nóż równa się mniej skutecznemu koszeniu, a w skrajnym przypadkach nawet niebezpieczeństwu dla użytkowania. Co najmniej co kilka lat powinniśmy zadbać o to aby, nóż w kosiarce był dokładnie sprawdzony i w razie potrzeby wymieniony. Po jakie noże do kosiarek możesz sięgnąć, aby przywrócić dawną świetność swojemu urządzeniu? Przekonaj się o tym, zapoznając się ze szczegółami oferty naszego sklepu internetowego.

Noże do kosiarek

Oferujemy zarówno dedykowane noże do wszystkich dostępnych w naszej ofercie kosiarek, jak też uniwersalne noże do kosiarek. Noże wykonane są ze stali, która zapewnia im odpowiednią trwałość. Ostrzone są pod kątem 20-30 stopni. W przypadku wielu kosiarek zakup dedykowanego noża może być trudny ze względu na ograniczoną dostępność lub koszty. W takim przypadku rozwiązaniem mogą być uniwersalne noże do kosiarek. Każdy nóż posiada otwór centralny, a także dwa boczne otwory unikalne – to od nich właśnie zależy, czy w posiadanym przez Ciebie modelu urządzenia możliwe będzie zastosowanie noża uniwersalnego. Oferujemy noże z pojedynczym i dwoma kątami ostrzy. Możesz też wybrać akcesoria płaskie, wygięte lub z łopatami. Jeśli zdecydujesz się na wyposażenie uniwersalne, otrzymasz nóż z wymiennymi podkładkami, aby można było dopasować go do różnych tulei noża poszczególnych modeli kosiarek. W przypadku noży uniwersalnych otrzymasz w naszej ofercie możliwość wyboru pomiędzy akcesoriami od długości od 37,5 do 55,2 cm. Jeśli chodzi o noże dedykowane, zakres ten to aż 28-76 cm. Różnorodność naszej oferty pozwala na skorzystanie z niej i dobranie odpowiedniego osprzętu posiadaczowi niemal każdej kosiarki, każdej firmy, przeznaczonej do pracy zarówno w niewielkim przydomowym ogrodzie, jak też na większych terenach. Tak uniwersalna oferta powstała w trosce o naszych klientów i o to, aby zawsze mogli oni znaleźć w naszej ofercie rozwiązania dopasowane do ich ogrodów.

Zaufaj specjalistom sklepu Krysiak

Skorzystaj z naszej oferty dedykowanych noży do kosiarek do konkretnych modeli urządzeń, a także uniwersalnych noży do kosiarek. Z nami nie będziesz mieć problemu, aby dobrać akcesoria do swojej kosiarki. Wymień zużyte noże w używanym sprzęcie – nie pozwól, aby koszenie trawy w Twoim ogrodzie stało się czynnością nieprzyjemną, długotrwałą, a nawet niebezpieczną dla Ciebie. Sprawny nóż to gwarancja odpowiedniej pracy każdej kosiarki – przekonaj się o tym sam. Zapraszamy serdecznie do zapoznawania się z naszą ofertą.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved