Prowadnica w pilarce łańcuchowej

Każda pilarka składa się z kilku podstawowych części. Oprócz silnika i samego elementu tnącego, czyli łańcucha, niezwykle istotna jest też powierzchnia, po której łańcuch się porusza, czyli prowadnica. Na niej opiera się łańcuch tnący, od jej długości zależy też głębokość cięcia, jakie możemy wykonać posiadanym urządzeniem. Każda prowadnica ma określoną liczbę godzin pracy, po której należy ją wymienić dla skuteczniejszej pracy urządzenia. Prowadnice wycierają się oraz ulegają zużyciu. Nie ma w tym przypadku opcji, aby wyposażenie to naprawiać – jeżeli prowadnica w Twojej pilarce jest zniszczona, powinieneś ją wymienić na nową. Gdzie szukać prowadnic do różnego rodzaju pilarek i jak kupić odpowiedni model? Zobacz szczegóły oferty sklepu internetowego Krysiak i zaopatrz się w najlepsze prowadnice do pił spalinowych.

Prowadnice do pilarek

Przedstawiamy naszą szeroką ofertę prowadnic do łańcuchów pił. Po prowadnicy w układzie tnącym pilarki przesuwa się łańcuch tnący, a jego prędkość może sięgać nawet 80 km/h. Wysoką jakość wykonania dostępnych u nas modeli zapewnia materiał, z jakiego są one tworzone, czyli wysokiej jakości stal. Nie obawiaj się, jeśli nie wiesz, na jakie parametry powinieneś zwrócić uwagę podczas zakupów – wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszym sklepie internetowym, a także możesz skorzystać z pomocy naszej obsługi. Każda prowadnica do pił spalinowych ma określoną długość i szerokość rowka. Na tej podstawie można ustalić, z jakim łańcuchem będzie ona współpracować. Długości prowadnic dostępnych w naszej ofercie wahają się w przedziale 10-20 cali. Dla przedłużenia żywotności prowadnicy polecamy również smarowanie łożyska igiełkowego prowadnicy, które znajduje się na jej wierzchołku. Jeśli jesteś zainteresowany prowadnicą do łańcuchów o konkretnych parametrach, wejdź w opis interesującego Cię produktu, aby znaleźć więcej informacji technicznych na jego temat. Udostępniamy również zdjęcia poglądowe oferowanych przez nas produktów. Dokładamy starań, aby w tej kategorii artykułów nasi klienci mieli zawsze dostęp do akcesoriów o zróżnicowanych parametrach, by mogli dobrać je do swoich potrzeb oraz urządzenia, z którego korzystają. Znajdziesz u nas zarówno prowadnice do urządzeń przeznaczonych do domowego zastosowania, jak też sprzętów o większej mocy.

Zaufany sklep internetowy z osprzętem do pilarek

W naszej ofercie znajdziesz wszelkie niezbędne akcesoria, które zapewnią Ci wydajną i bezpieczną pracę Twojej pilarki. Jednym z elementów, których potrzebujesz w każdym urządzeniu, jest prowadnica do pił spalinowych. Również w tej kategorii produktów możesz na nas liczyć. Przejrzyj naszą ofertę – bez problemu odnajdziesz akcesoria o interesujących Cię parametrach, które będą kompatybilne z Twoją pilarką. Zapewnij sobie wygodną, szybką i skuteczną pracę – wymień wyeksploatowaną prowadnicę w swojej pilarce już dziś dzięki sklepowi online Krysiak.

Obsługa klienta
Nasza firma
Szybkie linki
Krysiak Sp. z o.o.

ul. Rolna 6, 62-081 Baranowo

NIP: 781-190-36-79;REGON: 360175663; KRS: 0000533051
© 2024 Krysiak. All rights reserved