Letnie przyjęcie w ogrodzie

Lato to doskonały czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu z przyjaciółmi i rodziną. W ciepłe popołudnia i wieczory w wypielęgnowanym ogrodzie możemy urządzić wyjątkowe przyjęcie. Będzie to idealny sposób na wspólny relaks. Potrzeba niewiele przygotowań, aby zwykły dzień zamienił się w niezapomniane wydarzenie.

Oto kilka porad i inspiracji jak urządzić udane przyjęcie w ogrodzie.

Przyjęcie w ogrodzieNależy pamiętać, że przyjęcie w ogrodzie uzależnione jest od pogody. W związku z tym warto zadbać o to, by miejsce spotkania było chronione przed słońcem podczas upału. Dla niewielkiego przyjęcia najlepszym rozwiązaniem będzie parasol ogrodowy, który pozwoli uzyskać upragniony cień. Na większe ogrodowe przyjęcie lepiej sprawdzi się namiot ogrodowy – jest to pomysł, który sprawdzi się podczas niespodziewanego deszczu.

Podczas przyjęć w ogrodzie, dobrym rozwiązaniem jest używanie jednorazowych naczyń, które oszczędzi czas potrzebny na zmywanie, a także pozwoli uniknąć ewentualnych strat. Naczynie te dostępne są w wielu kolorach i kształtach, co nada przyjęciu estetycznego, lecz nieformalnego stylu.

Do naczyń warto dobrać odpowiedni obrus, który nada charakter przyjęciu. Można przywiązać do jego rogów niewielkie ciężarki – do ochrony, przed wiatrem.

Lampiony ogrodoweJeżeli przyjęcie odbywać się będzie po zachodzie słońca, nie należy zapomnieć o oświetleniu. Uroki dodadzą lampiony, lampki czy świece.

Docenione przez zaproszonych gości na pewno będą wygodne siedzenia. Na ogrodowych krzesłach warto położyć miękkie poduszki. Jedzenie oraz napoje należy przykryć, by ochronić je przed owadami oraz pyłkami.

Ważne jest również, by zadbać o sam ogród. Równo skoszony trawnik i pięknie kwitnące kwiaty na rabatach są jednym z ważniejszych elementów przyjęcia.

Tak przygotowane przyjęcie dostarczy wielu wrażeń i mile spędzonych chwil w dobrym towarzystwie.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password

Facebook

*/?>
SKLEP