Prysznice ogrodowe skutecznym sposobem na upały!

prysznice ogrodowe

Upalne, letnie dni potrafią dać w kość każdemu – niekiedy nawet dzieci, które uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu wolą schować się w domu. Mało osób wie, że jest na to dobry i niezawodny sposób – mowa tutaj o prysznicach ogrodowych, które gwarantują niesamowitą wygodę i rozrywkę we własnej przydomowej przestrzeni. 

Prysznice ogrodowe – sposób na upały

Prysznice ogrodowe to stosunkowo mało znany element wyposażenia przydomowych przestrzeni. Zasługują jednak na zdecydowanie większą popularność – są to bowiem bardzo praktyczne gadżety, które świetnie się sprawdzają jako sposób na letnie upały. Można je stosować jako dodatek do basenu ogrodowego lub jako samodzielne instalacje, które wspaniale ochłodzą podczas bardzo upalnego dnia. Zdecydowanie najlepszym wyborem są w tym przypadku modele solarne, które działają w oparciu o energię słoneczną. Tego typu urządzenia posiadają funkcję podgrzewania wody – w podstawie prysznica jest umieszczony zbiornik, w którym w ciągu dwóch godzin można osiągnąć temperaturę nawet do 60 stopni Celsjusza! W ten sposób przygotowana ciecz miesza się z zimną wodą z kranu tworząc idealne warunki do orzeźwiającego prysznica w Twoim własnym ogródku. Jak widać, tego typu rozwiązania są zarezerwowane nie tylko dla publicznych basenów i SPA – możesz pozwolić sobie na chwilę orzeźwienia również przy swoim ogrodzie!

Solarne prysznice ogrodowe – przegląd najlepszych modeli

prysznice ogrodoweWiele osób nie chce decydować się na posiadanie prysznica ogrodowego, ponieważ boją się o wygląd takiego urządzenia. W ofercie naszego sklepu znajdują się jednak modele, które z pewnością przypadną do gustu każdemu! Charakteryzują się nienarzucającym wyglądem i cienką rurką doprowadzającą, dzięki czemu są niemal niewidoczne. Prysznic ogrodowy Sunny Standard to najbardziej podstawowa propozycja, która potrafi zachęcić do kupna swoją przystępną ceną. Ogromną zaletą tego modelu jest praktyczny, wbudowany regulator temperatury. Miłośnicy wesołych i kolorowych gadżetów powinni pochylić się nad modelem Sunny Style w pięknym odcieniu zielonego. Tak dobrane urządzenie będzie przyciągać do siebie dzieci nie tylko wspaniałymi funkcjami, a także wyglądem! Ostatnim już modelem jest Sunny Style Premium, który poza praktycznym regulatorem temperatury posiada także wyciągalną końcówkę dającą możliwość komfortowego skierowania strumienia wody w konkretne miejsce.

Jakie korzyści płyną z posiadania natrysku ogrodowego?

Natrysk ogrodowy to przede wszystkim korzyści związane z dostępem do prysznica przy domu, których wbrew pozorom jest bardzo wiele! Bez problemu można umyć się po długich i wyczerpujących pracach ogrodowych bez konieczności przenoszenia brudu do domu. Jest to też wspaniały sposób na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu! Dostęp do chłodnej wody w upalny dzień to możliwość, którą doceni każdy członek rodziny. Solarne modele mają też ogromną zaletę związaną z tym, że tego typu rozwiązanie jest w pełni ekologiczne – nie generuje zanieczyszczeń ani dodatkowych kosztów. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż instalacja jest bardzo łatwa i każdy bez problemu jest w stanie zrobić to samodzielnie.

Korzyści płynących z takiego rozwiązania jest cała masa! Prysznice solarne to wspaniały gadżet, który odmieni życie całej Twojej rodziny podczas upalnych dni. Czy masz już swojego faworyta? Który model zajmie honorowe miejsce w Twoim ogródku?

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password

Facebook

*/?>
SKLEP