KONKURS – wygraj kosiarkę elektryczną Faworyt!

konkurs

Już niedługo majówka, a wraz z nią rozpoczęcie sezonu grillowego! Oczywiście nic tak dobrze nie smakuje, jak kiełbaska upieczona na świeżym powietrzu, prawda? Jednak czy Twój ogród jest gotowy na wizytę najbliższych i wspólne grillowanie? Jeśli nie to weź udział w naszym konkursie, w którym możesz wygrać kosiarkę elektryczną Faworyt – niezbędny sprzęt do pielęgnacji trawnika. Szansę na zdobycie sprzętu ma każdy, kto prześle zgłoszenie konkursowe oraz zaakceptuje regulamin konkursu „Przygotuj swój ogród na wielkie grillowanie!”

Zasady konkursu:

W dniach 19.04.2019 – 05.05.2019 na fanpege’u Krysiak – skuteczny w ogrodzie na Facebooku zbierane są zgłoszenia konkursowe. Warunkiem udziału jest spełnienie poniższych wymogów:

  •  w komentarzu pod postem konkursowym prześlij zdjęcie (max 3), na którym Ty ze swoimi najbliższymi spędzasz czas w ogrodzie,
  •  napisz, w jaki sposób najczęściej spędzasz czas z bliskimi w ogrodzie.

Nagrody:

Spośród wszystkich osób, które spełniły warunki wzięcia udziału w konkursie, wybierzemy jednego laureata, który zostanie wyróżniony nagrodą.

I miejsce – KOSIARKA ELEKTRYCZNA FAWORYT JV1200 32 cm

Zasady są banalnie proste, więc nie czekaj i prześlij swoje zgłoszenie już dziś!Masz czas do 5 maja! Rozstrzygnięcie konkursu „Przygotuj swój ogród na wielkie grillowanie!” nastąpi 07.05.2019, kiedy to na naszym profilu na Facebooku w osobnym poście wskażemy laureata.

Powodzenia!

PRZEJDŹ NA STRONĘ ZGŁOSZENIOWĄ I WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password

Facebook

*/?>
SKLEP