KONKURS – wygraj wertykulator lub nożyce akumulatorowe!

wygraj-wertykulator-lub-nozyce-akumulatorowe

Wiosna już za dwa tygodnie! Gotowi? Jeśli nie to weźcie udział w naszym konkursie, w którym macie szansę wygrać wertykulator marki Faworyt lub nożyce akumulatorowe 4Garden, czyli niezbędne urządzenia do pielęgnacji ogrodu. Szansę na zdobycie sprzętu ma każdy, kto prześle zgłoszenie konkursowe oraz zaakceptuje Regulamin konkursu „Wiosenny zawrót głowy”.

Zasady konkursu:

W dniach 07.03.2018 – 21.03.2018 na fanpege’u Krysiak – skuteczny w ogrodzie na Facebooku zbierane są zgłoszenia konkursowe. Warunkiem udziału jest spełnienie poniższych wymogów:

  • w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku dodaj zdjęcia lub zdjęcia (max.3), przedstawiające fragment Twojego ogrodu;
  • opisz swoje plany ogrodowe na tegoroczny sezon ogrodniczy.

Nagrody do zdobycia w konkursie:

Spośród wszystkich osób, które spełniły warunki wzięcia udziału w konkursie, wybierzemy dwóch laureatów, którzy zostaną wyróżnieni nagrodą.
I miejsce: wertykulator Faworyt KCW1532
II miejsce: nożyce akumulatorowe 4Garden ANT361

Zasady są bardzo proste, więc nie czekaj i prześlij swoje zgłoszenie już dziś! Masz czas do 21 marca. Rozstrzygnięcie konkursu „Wiosenny zawrót głowy” nastąpi 25.03.2018, kiedy to na naszym profilu na Facebooku w osobnym poście wskażemy laureatów.

Powodzenia!

PRZEJDŹ NA STRONĘ ZGŁOSZENIOWĄ I WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password

Facebook

*/?>
SKLEP